Autotechnicus Banen Kom ons Toyota-team versterken TIMMERMAN Medewerker Communicatie m/v (1,0 fte) Autoservice Mol <3B> MIDDELBURG Leidinggevende Allround Verspaner (draaier frezer) Ervaren Monteur Grondverzetmachines Port Authority port@zeeland-seaports.com www.zeeland-seaports. com Schelpenpad 2 Haven 1151 Postbus 132 4530 AC Ter neuzen T 0115-647400 F 0115-647500 22 Zaterdag 5 december 2009Kijk ook op Q JobTrack.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Autoservice Mol is per direct op zoek naar een 40 uur per week Uitgebreide technische kennis, servicegericht, flexibel en enthousiast. Dit zijn de kwaliteiten die passen bij de dame/heer die wij zoeken! Functiebeschrijving Als autotechnicus voer je zelfstandig onderhoud- en reparatiewerkzaam heden uit en zorg je voor het afleVeringsklaar maken van de auto en het in bouwen van diverse apparatuur. Je beoordeelt de staat van een auto en maakt een inschatting van de benodigde reparaties. Indien van toepassing behoort het uitvoeren van APK-keuringen ook tot je takenpakket. Profiel Je bent een gemotiveerde teamplayer, servicegericht en goed in het stel len van diagnoses. Je hebt een afgeronde autotechnische opleiding, aan gevuld met een APK certificaat en uitgebreide kennis van moderne auto- elektronica. Uiteraard ben je in het bezit van je rijbewijs. Wij bieden Wij bieden een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, een leuk team met enthousiaste collega's en de gelegenheid om trainingen en opleidingen te volgen. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met dhr. M.W. Mol, tel. 0111-642624. Voor de afdeling Verspaning zijn we op zoek naar een: Werkzaamheden De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en bestaan uit het, met behulp van ons machinepark, onderdelen volgens tekening en klantspecificaties geschikt maken voor montage. Ook mobiel kotteren behoort tot de taken. Er wordt o.a. gewerkt met een Teach-in draaibank van het merk Style. De afdeling bestaat uit drie personen. Voor deze functie vragen wii: Een opleiding op MBO-niveau richting techniek en aangevuld met vakgerichte opleidingen op het gebied van verspanende bewerkingen. Een technische tekening kunnen lezen Een kwaliteitsgerichte en flexibele instelling Minimaal 5 jaar werkervaring als draaier, frezer en kotteraar in de reparatie sector Voor de afdeling Bouwmachines zijn wij op zoek naar een: Werkzaamheden De werkzaamheden zullen bestaan uit het repareren en modificeren van grondverzetmachines en hijskranen. Deze werkzaamheden gebeuren hoofdzakelijk in onze werkplaats, maar het komt ook voor dat we op locatie repareren. Voor deze functie vragen wii: Een opleiding op MBO-niveau richting werktuigbouw Een kwaliteitsgerichte en flexibele instelling Veel ervaring als monteur in de reparatie sector Kennis van elektrische en hydraulische systemen Voor deze functies bieden wij u: Goede werkomstandigheden in een collegiaal team. Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Een zelfstandige functie met volop ruimte voor eigen inbreng Een vooruitstrevende organisatie met moderne hulpmiddelen Toyota is nagenoeg de grootste automobielproducent ter wereld. Superieure kwaliteit staat voorop en dat willen we als Toyota dealer ook in onze service en aandacht voor de klant laten zien. L. Timmerman Zn B.V. is een bedrijf dat veel uiteenlopende werkzaamheden verricht. Het bedrijf bestaat uit 3 afdelingen: Bouwmachines, Industriële Reparaties en Verspaning. De afdeling Verspaning ondersteunt de andere twee afdelingen van het bedrijf, maar heeft ook opdrachten die direct voor hun rekening komen. Voor meer informatie over het bedrijf kijk op www.ltimmerman.nl ZEEUWSE ECONOMIE De havens van Borsele, Vlissingen en Terneuzen vormen samen de derde haven van Nederland. De haven, waar ongeveer 250 bedrijven gevestigd zijn biedt werk aan zo'n 30.000 mensen. Met deze bijdrage aan de Zeeuwse werkgelegenheid en economie mag dit gebied met recht het kloppend hart van de Zeeuwse economie genoemd worden. Zeeland Seaports is verantwoordelijk voor de economische Ontwikkeling, het beheer, onderhoud, de exploitatie en de promotie van de Zeebwse havens. Voor de- komende jaren heeft Zeeland Seaports de ambitie uitgesproken de haven verder te laten groeien voor wat betreft overslag en werkgelegenheid. Aandachtspunten hierbij/ zijn de groei van containeroverslag en de verdere ontwikkeling van duurzame industrieclusters. Om.de groei van de havens te kunnen helpen realiseren moet ook.dek organisatie van Zeeland Seaports uitgebreid worden. Daarom zijn we op dit moment op zoek naar een nieuwe, enthousiaste medewerker. De afdeling Public Affairs en Algemene Zaken bestaat uit de clusters Juridische Zaken, Communicatie en Office Services (Documentaire Informatievoorziening, Directiesecretariaat en Receptie). De afdeling ondersteunt de hele organisatie van Zeeland Seaports op de bovengenoemde gebieden. Om een nog betere onder steuning te kunnen verlenen op het gebied van de interne en externe communi catie is de afdeling op zoek naar: 36 uur per week Vacaturenummer PAZ 2009 09 Hoe ziet de functie eruit? Als Medewerker Communicatie verzorg je in nauwe samenwerking met je collega's de in- en externe communicatie. In dat kader doe je voorstellen ter ondersteuning van het communicatiebeleid van Zeeland Seaports en werkt deze uit. Je zorgt mede voor de redactie en ontwikkeling van de internetsite en het intranet. Je verzamelt informatie die relevant is voor zowel de interne- als externe communicatie, organi seert bezoeken, bedrijfspresentaties, beurzen en sponsorbijeenkomsten. Voor uit gebreidere informatie kun je kijken op onze website www.zeeland-seaports.com. Wie zoeken wij? Wij zoeken een medewerker op HBO werk- en denkniveau met een afgeronde oplei ding, richting (digitale) communicatie en enige jaren relevante werkervaring. Je hebt goede kennis en beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift en weet discreet om te gaan met gevoelige informatie. Je bent zelfstandig en kunt in teamverband werken en je bent initiatiefrijk. Daarnaast ben je flexibel met betrek king tot de werktijden indien het werk dat vraagt. Wat bieden wij? Een professionele werkomgeving, met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor provincieambtenaren en uitstekende mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De functie is ingedeeld in functieschaal 9 met een salaris van maximum 3.265,52 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (norm 1 januari 2009). Wii je meewerken aan het economisch hart van Zeeland? Stuur dan je sollicitatie met motivatie en c.v. onder vermelding van het vacaturenum mer vóór 20 december 2009 naar Zeeland Seaports, t.a.v. Anneloes Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen. Mailen kan ook naar: port@zeeland-seaports.com. De standplaats van de functie is Terneuzen. Een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Wil je meer weten? Neem dan contact op met David Moolenburgh, Hoofd afdeling Public Affairs en Alge mene Zaken of nummer 0115-647400. Op onze internetsite vind je meer informatie over onze organisatie en de volledige functiebeschrijving: www.zeeland-seaports.com. Je sollicitatiebrief voorzien van CV kun je binnen 10 dagen per e-mail sturen naar: info@automol.nl Nieuwerkerk, Burgemeester^B^rpapstraat 3,0111 -642624, jqyota Mocht je interesse hebben in de bovenstaande vacatures, dan kan je schriftelijk reageren naar het onderstaande adres. Wanneer je nog vragen hebt over een vacature dan kan je contact opnemen met Mare Timmerman, telefoonnummer 0118-611351 L. Timmerman Zn B.V., t.a.v.: Afdeling personeelszaken Postbus 8059, 4330 EB MIDDELBURG - www.ltimmerman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 114