100 jaar Elfstedentocht! Vier het mee! j Vier Oud en Nieuw in de eeuwige stad www.pzc.nl/webwinkel Ü'jf f* 3-daags Leeuwarden arrangement mooie www.pzc.nl/webwinkel Inclusief feestelijk concert in de Chiesa di San Paolo entro Ie Mura 20 I Zaterdag 5 december 2009 categorie reizen hotelovernachtingen Dit jaar is het honderd jaar geleden dat de eerste Elfste dentocht werd gereden. Dat wordt gevierd met tal van activiteiten! Uiteraard met een hoofdrol voor Leeuwarden, de start en finish van 'De Tocht der Tochten'. Beleef met dit unieke lezersarrangement nu zelf de Elftste dentocht en ontdek tegelijkertijd levendig Leeuwarden. In het monumentale centrum vindt u niet alleen een schat van cultuurhistorie, maar ook tal van gekke winkeltjes voor 'funshopping', en vele gezellige kroegen en restaurants. Even op krachten komen? Proef het geheim van Beerenburg, en bezoek tijdens uw verblijf ook de andere 10 Friese elfsteden. Tip: Op 19 december 2009 wordt in Leeuwarden het Elfste- denjubileumfeest gevierd met o.a. Syb van der Ploeg en band, kindermusical 'Rintje op redens, en dweilorkest. Westcord WTC hotel Leeuwarden**** U verblijft in het gloednieuwe 4-sterren Westcord WTC hotel Leeuwarden, op nog geen 10 minuten loopafstand van het gezellige centrum. Het hotel beschikt o.a. over prachtige kamers, bar en restaurant. Het arrangement is inclusief: 2x een overnachting met ontbijt lx 3-gangen Winterse maaltijd, excl. drankjes lx gebruik van sauna en Healthclub t.w.v. €12.50 Bezoek aan Boomsma Distilleerderij Museum Gratis Elfsteden Route Kaart (om ook de andere Elfsteden te kunnen ontdekken) incl. 'De 11 van Leeuwarden'- stempelkaart voor uw eigen alternatieve Elfstedentocht door Leeuwarden. Gratis Bioscoopkaartje voor 'De Hel van '63' voor de snelle beslissers (1 per boeking, op=opl). Voor meer in formatie zie www.dehelvan63.nl. De Hel van '63 is vanaf 17 december in de bioscoop te zien Voor onderweg, tijdens het klunen: Een klein flesje Beeren burg en Fryske dümkes voor in de binnenzak Funshoppinggidsje, stadsplattegrond, informatiepakketje en gratis Elstedenkoek (t.w.v. €5,25), aangeboden door het VVV Leeuwarden. Dit arrangement met dagelijks aankomst is geldig tot en met 31 maart 2010. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Arke tel. 079-3165943. U kunt ook langsgaan bij een Arke reisbureau in de buurt o.v.v. Wegener Leeuwarden aanbieding. KUK. DAT IS 'T 1 w*n ceeuuiaRoen categorie reizen hotelovernachtingen U WEBWINKEL Vergeet de grauwe Nederlandse winterdagen, laat u zich meevoeren in het milde Italiaanse klimaat en beleef in Rome een onvergetelijke oudejaarsavond! Bezoek één van de mooiste metropolen van de wereld, Rome. In de straten en stegen van de Italiaanse hoofdstad zult u niet alleen architectonische en beeldbouwkundige meesterwerken ontdekken, maar de stad ook als centrum van de Rooms- Katholieke kerk beleven, die met haar kerstachtige sfeer een onweerstaanbare aantrekkingskracht uitoefent. Overal, op de pleinen en in het bijzonder in de kerken, treft u de feestelijk opgemaakte kribben aan en in de stad proeft u een door hemelse vrede omringde zonnige sfeer. Reisprogramma: Dag 1: Heenreis, vlucht van Brussel of Düsseldorf naar Rome en 's avonds het concert in de Chiesa San Paolo entro Ie Mura Dag 2: Stadsbezichtiging en een rondrit door het nachtelijke Rome Dag 3: Musea van het Vaticaan, Sixtijnse Kapel en de St. Pieterskerk 40,-) en 's avonds het eindejaarsfeest inclusief 6-gangen diner 100,-) Dag 4: Pauselijke zegen en bezoek aan verschillende kerken en mozaïeken 40,-) Dag 5: Antiek Rome 40,-) en Ostia - Monte di Alba (inclusief diner 50,-) Dag G: Catacomben en Engelenburcht 40,-) en in de avond terugvlucht Inbegrepen in de reissom zijn: Bustransfer naar de luchthaven en weer terug Retourvlucht Rome Transfer van de luchthaven naar het hotel en terug 5 overnachtingen met ontbijtbuffet in het 4-sterren hotel Villa Pamphili Dagvullende stadsbezichtiging Rondrit door het nachtelijke Rome, inclusief diner Feestelijk concert in de "Chiesa di St. Paolo entro Ie Mura" Op nieuwjaarsdag zegen van de paus op het Sint-Pietersplein Gediplomeerde, Nederlandstalige reisleiding Reisgids Rome Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met mondial- tours.nl tel.; 053 - 484 25 26 op ma. t/m vrij. van 10.00 tot 17.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl Mondial Tours Adviesprijs 141,- Lezersprijs* 99,- prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2-persoonskamer. Verlen ging met ontbijt 59,- p.p.p.n. Prijzen zijn excl. reserveringskosten; 15,- per online boeking of 25,- per telefonische of reisbureauboeking. 6-daagse vliegreis 29-12-2009 - 03-01-2010 Adviesprijs 995,- Lezersprijs* 895,- Speciale prijs voor het volledige excursieprogramma: 190,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer, toeslag éénpersoons kamer €160,- exclusief eindejaarsfeest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 112