Familieberichten (Ilensenlinq.nl Oysriailan David Bareman David Bareman Johannes Josephus Rottier Robbert Ewers Lies Groeneweg - van der Eem 20 I Vrijdag 4 december 2009 kijk ook op De Heer is mijn herder Psalm 23 Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Nel Labrujere r 24 augustus 1922 t 2 december 2009 Terneuzen N.M. Bareman-Labrujere Goes Lia en Ron van Raalten-Bareman UtrechtTamar en Maarten - Quinthe Exeter (GB)Judith en Eli Amsterdam Rutger en Mareije Terneuzen Marijke en Lauran Maas-Bareman Mirjam en Kees - Chayah, Merit Esther Terneuzen Sanny en Ad van der Mark-Bareman Jorg Kim - Giovano Simon Stevinhof 36 4532 KZ Terneuzen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 8 december om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 5 december van 16.00 - 16.30 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 Terneuzen. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis "Ter Schorre', afd. 1, waar onze man, vader, opa en overgrootvader liefdevol is verzorgd. Geen bloemen. Diep zijn wij getroffen door het overlijden van onze zwager en oom Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, die wij veel sterkte toewensen. Vlissingen L. Lommers-Labrujere J. Lommers t Terneuzen A. Labrujere S. Labrujere-Pijpelink Vlissingen R. Stroo-Labrujere C. Stroo Rhoon E. Bresser-Labrujere T. Bresser t Neven en nichten Na een langdurige ziekte moeten wij afscheid nemen van onze oud-collega Ad Kuiper Hij is meer dan 25 jaar bij ons bedrijf werkzaam geweest. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar zijn directe familie. Wij wensen-hen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en oud-collega's Technische H.O. Gévier B.V. Goes Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Een levensgenieter door dik en dun heeft met zijn levenslust en wilskracht de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u met verdriet in ons hart mede, dat afgelopen dinsdag is overleden onze lieve pa en opa 28 februari 1934 f 1 december 2009 Biggekerke: Marian en Jan Boogaard-Rottier Dennis en Marjolijn Angelique Koudekerke: Monique en Martin van Aller-Rottier Demi, Ashley Vlissingen: Riet Namens de dochters van de heer J.J. Rottier gaat hun dank uit naar dokter L. Kerkhofs voor de goede zorgen. Middelburg, Westerscheldestraat Correspondentieadres: fam. Boogaard Vliedberg 3 4373 AZ Biggekerke Er is gelegenheid om afscheid van Pa te nemen op maandag 7 december a.s. van 15.00 tot 15.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. De familie waardeert het zeer, wanneer u een persoonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkingspagina op internet van Johannes. U gaat hiervoor naar www.requiem.nl en vult bij naam 'Johannes' in en bij het wachtwoord 'Rottier'. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het bericht dat op 83-jarige leeftijd is overleden onze medebewoner de heer A. Stam Wij wensen mevr. Stam en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bewoners en het bestuur van V.v.E. de Fonteyne Marktstraat 35 Vlissingen Met intens verdriet geven u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve zoon, broer, zwager, kleinzoon, onze oom en neef Noordwelle april 1966 Essen, Duitsland november 2009 Mini de Rijke Torsten von Borstel Monique Fischer-Ewers Norbert Fischer Marcel Marilena Pietje de Rijke-Geleijnse Jannie de Rijke Ernst en Amparo Melissa Celine Arjen en Victoria Petra van den Floek-de Rijke Rob van den Floek Jelle Luuk Trouwtekst: De Heer zal uw ingang en uw uitgang bewaren, van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121: vers 8 Heden is rustig en kalm van ons heengegaan onze moeder, oma en overoma Adriana Willemina Dekker - van de Vrie sinds 27 februari 2007 weduwe van jan Dekker Biezelinge, 20 november 1923 - Kapelle, 3 december 2009 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Cederhof afd. Ter Valcke voor alle goede zorgen. Zaandam: Nel de Gooijer- Dekker Leo de Gooijer Kapelle: Mieke van Westen - Dekker Toob van Westen Kruiningen: Coby Dekker Klein - en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oude Bosstraat 31, 4421 AN Kapelle De dienst van woord, gebed en herinnering, zal worden gehouden op dinsdag 8 december om 13.00 uur in de Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde ds. L.C.P. Deventer. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde Kerk. Onze laatste zus Adriana Willemina Dekker - van de Vrie is door de Hemelse Vader, over wie ze zo graag zong, thuisgehaald. J.M. van de Vrie A. Th. van de Vrie-Graaskamp Biezelinge, 3 december 2009 Enige en algemene kennisgeving. Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwachts overleden mijn lieve zorgzame vrouw, zus en schoonzus in de leeftijd van 67 jaar. Krabbendijke: W. N. Groeneweg Neurhede Riet van der Eem (Duitsland): Nunspeet: Laura Grooters - van der Eem Cok Grooters Neven en nichten Goes, 2 december 2009 Wilhelminastraat 48, 4413 BA Krabbendijke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 5 december van 15.00 tot 15.10 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in bovengenoemd crematorium. Verdrietig zijn wij om het overlijden van George Boxelaar echtgenoot van ons nichtje Charlotte Janse papa van Romy en Bente Ooms en tantes Neven en nichten familie van Dorsselaer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50