Fred Verduin 22 I Vrijdag4 december 2009 kijk ook op fïlensenlifiq.nl t Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkend, als je toch blijft strijden, om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde moeder en oma Apolonia Vermuë - de Jonge sinds 27 februari 2002 weduwe van Cornelis Vermuë in-de leeftijd van 87 jaar. Driewegen: Ineke van Geijstelen - Vermuë Patrick van Geijstelen Anne f Niels Ellewoutsdijk: Jan Vermuë Tilly Vermuë - van den Dries Stefan Heinkenszand: Sjaak Vermuë t Heinkenszand: Adrie Vermuë Marja Vermuë - Steinmeier Ramon Janine Oudelande: Nico Vermuë Janet Vermuë - Bolding Lisette Remco Martijn Wij zijn het team van de Koriander 13 dankbaar voor hun goede zorgen. Heinkenszand, 2 december 2009 Correspondentieadres: Oudelandseweg 4, 4451 RE Heinkenszand De uitvaartdienst zal op maandag 7 december om 11.00 uur worden gehouden in parochiekerk H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condolerenin het dienstgebouw van de Dorpskerk aan de Waranda te Heinkenszand. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lions Club Walcheren Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Huib Maul Hij was, ruim zestig jaar geleden,één van de oprichters van onze club en is altijd een zeer actief en betrokken lid gebleven. We zullen onze nestor missen. We leven mee met Tiny, kinderen en kleinkinderen. De leden van Lions Club Walcheren en hun partners Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van Huib Maul Huib was tijdens de oprichting van Lions Middelburg onze zeer betrokken en stimulerende Guiding Lion. Wij gedenken hem met warmte en respect. Lionsclub Middelburg Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een lang durige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Johannis Frans Blok in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Krabbendijke: Roosendaal: Nieuwerkerk: 1 C.D. Blok-Zoeteweij Connie en John de Koning-Blok Flip en Helma Blok-Verlare Madianne en Andries Machteld, Lieke Cornelieke en Jakob Lucian johanan Kapelle: Bas en Ineke Blok-Loef Hans Chandrakanthi Rebekka Krabbendijke: Dinand en Ria Blok-Houtekamer Ingeborg Harrold Hugo 2 december 2009 Kruisbessestraat 5 4413 DA Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. maandag 7 december om 13.30 uur gehouden in de zaal van de Geref. Gemeente te Krabbendi jke. Ingang via de Dorpsstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van R.S. T. voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een langdurig ziekbed is overleden onze lieve broer, zwager en oom Johannis Frans Blok echtgenoot van Cornelia Dirkje Zoeteweij op de leeftijd van 85 jaar. Krabbendijke: C.F. v.d. Berg-Blok J. v.d. Berg in herinnering Fijnaart: J.j. Blokin herinnering N.C. Blok-Huizers U.S.A.: C. Blok C. Blok-Moerdijk in herinnering Krabbendijke: J.P. de Pagter-Blok A.I. dePagter Kruiningen: C.C. Kole-Blok M.J. Kole Kruiningen: P.J. van Houte-Blok J.B.P. van Houte Amstelveen: M.J. Broodman-Blok J.G. Broodman Kruiningen: P. Blok A.E. Blok-v. Reeuwijk Oudelande: B.M. Blok in herinnering C. Blok-Kik Neven en nichten Krabbendijke, 2 december 2009 Plotseling het geluk en de liefde gekomen Plotseling ook weer ontnomen mijn lieve man Ing. Frans Rikumahu A 26 juni 1964 f 2 december 2009 Bedankt voor de fijne jaren Vlissingen: Wil Rikumahu-Kroos Henk Pa, broer, zusters en verdere familie Nieuwendijk 30 4381 BX Vlissingen Frans is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zondag 6 december van 15.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden maandag 7 december om 12.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwacht overlijden van onze collega Ing. Frans Rikumahu In de korte periode dat Frans bij ons werkzaam was hebben wij hem leren kennen als aimabel mens en gedreven collega met een grote passie voor zijn werk. Wij wensen zijn vrouw Wil en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Fabricom BV Ontsteld en verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde rotary vriend Ing. F. Rikumahu Met Frans verliezen wij een aimabele en betrokken vriend die een duidelijke plaats had in het functioneren van de club. Wij zullen hem niet vergeten en in ere gedenken. Moge zijn vrouw Wil en familie troost vinden in de vele goede herinneringen. Rotary Club Vlissingen, }.E. Beerman, voorzitter W. van der Windt, secretaris Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer T.F.C. Verduin voormalig PvdA-raadslid (1974-1986) van de gemeente Middelburg Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en verdere familie. Burgemeester en wethouders van Middelburg Gemeenteraad van Middelburg de secretaris, de burgemeester, mr. A. van den Brink mr. J.M. Schouwenaar Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer De heer Fred Verduin is vanaf de vorming van Woningbouwvereniging Middelburg, de rechtsvoorganger van Woongoed Middelburg, van 1973 tot 1996 in verschillende bestuurlijke functies betrokken geweest bij onze organisatie. We herinneren ons zijn inzet voor de volks huisvesting en de nauwgezetheid waarmee hij waakte over de financiële continuïteit van het bedrijf. Woongoed Middelburg Eric de Ceuster, directeur - bestuurder Jaap Gelok, voorzitter raad van.commissarissen Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van de lieer Fred Verduin Hij was gedurende ruime tijd een gewaardeerd fractievoorzitter van de Pv/dA fractie in de gemeenteraad Middelburg. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn naaste familie. Bestuur Pv/dA Afdeling Middelburg De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden sCÏL www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24