I Warme pashmina's voor de koude winter uil 17 Van welke materialenmix is de sjaal gemaakt? donderdag 3 december 2009 Maison du Foulard is gevestigd aan de Lange Geere 6 in Middel burg, e-mail middelburg@maisondufoulard.nl. De winkel in Amsterdam zit aan de Ferdinand Bolstraat 186. Websi te: www.maisondufoulard.nl De vraag van vorige week was: welk kabeltje gaat het vaakst over de toonbank Bax-shop in Goes? Het antwoord is Procab. De bon van vijftig euro is gewonnen door Peter Frijters uit Oost-Souburg. \e*e - Deze aanbieding is geldig t/m zaterdag 12 dec. 2009 en geldt op alle artikelen in de winkel, met uitzondering van (na)bestellingen. Het goedkoopste artikel van uw aankopen is gratis. Uw Sjaak van Zee team heet u van harte welkom. uit India aan, zijden sjaals uit Oez bekistan met tye-and-dye-achtige pratronen, grand foulards uit Ma rokko. Hier en daar hangen tassen uit Noord-Marokko en er zijn ook riemen, maar verder is het een en al shawl. Wat is haar eigen lievelingssjaal? Zo'n dure, fijne sjaal van de beste cashmere zeker? Ze lacht. „Mijn lie velingssjaal is van gewoon ka toen." In de winkel heeft Nora Elmi- rou een sjaal uit haar privé- collectie. Wie exact raadt van welke materialen (en in wel ke verhouding) deze gemaakt is, kan een cadeaubon van 15 euro winnen, te besteden in de win kel. Maison du Foulard is open dins dag tot en met vrijdag van 10.30 tot 18 uur, donderdag tot 20.30 uur, zaterdag tot 17 uur en op koop zondagen (eerste van de maand) van 13 tot 17 uur. MAANDAG 7 DECEMBER ZONDAG 6 DECEMBER Zierikzee Kunstwandeling in de binnenstad 12.00- 17.00 uur. Deelnemers zijn herkenbaar aan de blau we K-vlag *65+ borrel met Theo in café De Biet met livemuziek. Middelburg Kunst- en Cultuurroute langs de kaaien, kleine straten en markten. Deelnemers zijn te herkennen aan de blauwe gevelvlag met K&C-logo. 13.00-17.00 uur. In Atelier Sandra van der Meulen aan de Spuistraat 6 treedt stadsdichter Johannes Herman Buma om 14.00 uur op. Bruinisse Uitzwaaien van Sinterklaas. Vertrek vanaf de muziektent om 19.00 uur. Brouwershaven Vergadering Stadsraad in het Tonnenma- gazijn om 20.00 uur. DINSDAG 8 DECEMBER Kader Abdolah: vrijdag 4 december in Kortgene. foto Soheila Sanati Middelburg Midas Dekkers biedt een eigenzinnige en humoristische kijk op Darwin. Aula Zeeuwse Bibliotheek, 19.00 uur. meer agendanieuws op de website van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93