I Fa Beauty Verwenarrangement Thermen Roosendaal en Thermen Tilburg Exclusieve marathon première in CineCity Vlissingen 4 I Donderdag 3 december 2009 VOORDEEL Annie M.G. Schmidt Thermen Roosendaal en Thermen Tilburg bieden u alles om de dagelijkse zorgen even helemaal te vergeten en te genieten van ontspanning, rust, wellness en beauty. De volledige zevendelige televisiedramaserie over het leven van Annie M.G. Schmidt wordt als preview in een marathonvoorstelling van ruim zeven uur vertoond in CineCity Vlissingen. PZC abonnees genieten met korting van deze voorstelling, die van 's ochtends 11.00 uur tot ongeveer 18.00 uur duurt. Ontspan in de ruime saunacabines, het Laconium, de Cavitotronic en de stoomba den. Maak gebruik van de verschillende ver kwikkende coolcorners, stap in de heerlijke whirlpools en kom tot rust in het Caldarium. Daarnaast kunt u verschillende professio nele beauty arrangementen boeken. Voel uzelf een VIP en laat u met alle égards be handelen. Ervaren schoonheidsspecialistes behandelen u met topproducten. Dat moet u beslist een keer letterlijk aan den lijve on dervinden. Inhoud arrangement: Ontvangst en entree van de Thermen naar keuze; Gebruik van handdoeken en badjas; Cafe of thee complet met ovenvers appelgebak en slagroom; Gebruik van de zonnebank Heerlijke maaltijdsalade, met ovenvers stokbrood en kruidenboter; Afscheidscadeau, een zakje scrubzout voor thuis Het betreft de volledige zevendelige dra maserie over het leven van Annie M.G. Schmidt, die vanaf 3 januari door NPS en VARA wordt uitgezonden op Nederland 2. De serie vertelt het verhaal van de schuchtere domineesdochter uit Zeeland die uitgroeit tot een van de geliefdste schrijfsters van de twintigste eeuw. Het is vooral een liefdesepos. Voor de kleintjes vertoont CineCity om 11.00 uur de films Pluk van de Petteflet en Abeltje voor maar 5,- per kind (tot 12 jaar) en 6,50 voor volwassenen. Zo profiteren abonnees Tegen inlevering van bijgaande, originele, volledig ingevulde bon uit de PZC betalen abonnees geen 25,- p.p. maar slechts 17,50 p.p. voor deze exclusieve première op zondag 6 december a.s. Reserveren van tevoren is noodzakelijk en kan via te lefoonnummer: 0900-24 63 24 89, snel code 279 tot 4 december a.s. De kaarten kunnen vervolgens 6 december aan de kassa worden betaald en opgehaald tegen inlevering van de originele bon uit de PZC. i Wees er snel bij, want op op! i www.pzc.nl/abonneevoordeel Ja, ik ben abonnee en wil graag naar de marathonvoorstelling Annie M.G. Schmidt op zondag 6 december. a 17,50 (max. 4) Geboortedatum Tegen inlevering van deze volledig ingevulde, originele bon ont vangt u de gereserveerde kaarten voor de marathonvoorstelling van Annie M.G. Schmidt aan de kassa van CineCity te Vlissingen. Kaarten dienen van te voren gereserveerd te worden via telefoon nummer: 0900-24632489 snelcode 279, mogelijk tot 4 decem ber. Maximaal 4 personen per bon. ABONNEE VOORDEEL Thermen Roosendaal De Stok 6 4703 SZ Roosendaal Telefoon: (0165) 39 48 39 E-mail: info@thermenroosendaal.nl Thermen Tilburg Moerse Dreef 10 5043 AX Tilburg Telefoon: (013) 57 15 410 E-mail: info@thermentilburg.nl www.pzc.nl/abonneevoordeel en de keuze uit één van de volgende behandelingen: - Exclusieve gelaatsbehandeling "Tresordes mer" Klasieke gezichtsbehandeling, analyse van de huid, huidscrub, eventueel verwijderen van comodonen, individueel gezichtsmasker, verzorging met hydraterende cremes. Tijdens het indrogen van het masker een hoofdhuid of voet massage. - Exclusieve Hot Stone Massage "TresordeThailande" Sin Tao Hot Stone massage volgens de oude tradities uit het Verre Oosten met gebruikmaking van fijne etherische olieën. Dit arrangement kost normaal 105,-. Le zers van de PZC betalen slechts 52,50. Dus 2 voor de prijs van één. Met bijbetaling van 17,50 p.p. kunt u beide beauty onder delen reserveren. Noodzakelijk van te voren te reserveren. De aanbieding is geldig tot 31 januari 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90