Kijken, leren en spelen PZC Jgtsw Middelburg n PZC PZC OPZOEK NAAR NEMO Uniek aanbod: originele, gelimiteerde ets Nu in onze webwinkel Alleen hier te koop! Leren met Bert Ernie Pippi Langkous Lezersprijs 11,95 Lezersprijs 9,95 Casual games box Lezersprijs 9,95 20 films voor 30 euro! Lezersprijs 29,95 www.pzc.nl/webwinkel - - - ««SilÉÈte Orginele gelimiteerde ets Maak kans op een extra prijs! vanaf 5 december verkrijgbaar 32 j Donderdag 3 december 2009 WEBWINKEL Leerzame 3 dvd-box met gratis dvd Sesam straat Kerst Winter. Titels 3 dvd-box: Leren met Bert Ernie, Verjaardag en Speelgoed, Spelletjes en Knutselen, Cijfers en Letters. Speelduurca. 150 minuten, Nederlands gesproken. Adviesprijs 24,95 gratis dvd t.w.v. 5,95 exclusief 2,95 verzendkosten Deze box bevat vier geweldige, spannende films over Pippi en haar vriendjes Tommy en Annika: In Taka Tuka land, Gaat van boord, Zet de boel op stelten en De originele speelfilm. Alle verhalen zijn gebaseerd op de wereldbe roemde verhalen van Astrid Lindgren. Kijkje mee? Speelduur 344 minuten, Nederlands gesproken. Adviesprijs 24t95 exclusief 2,95 verzendkosten Urenlang spelplezier tijdens de wintermaan den met drie populaire casual games voor de pc. Deze spellen zijn in de Nederlandse taal. Tropical Lost Island Herod's Lost Tomb Ancient Quest of Saqqarah Adviesprijs €23r95 exclusief 2,95 verzendkosten Lekker thuis relaxen met deze 20 films met de beste Hollywoodsterren. Geniet van o.a. Anthony Hopkins, Robert de Niro en Morgan Freeman. Een mix van romantiek, humoren actie/thriller. Nederlands ondertiteld. Een exclusieve en handzame box voor meer dan 30 uur kijkplezier. Een overzicht van alle films vindt u in onze webwinkel. Adviesprijs 99r95 exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen. De ets is gemaakt door kunstenaar Mark Jurriens en laat een aantal bekende en markante gebouwen in Middelburg zien. De ets is zeer fijn van lijnvoering waardoor de kleinste details nog zichtbaar zijn. Deze ets is de eerste in een serie van 6. Elke maand komt een nieuwe ets uit, met markante gebouwen in de plaatsen/streken: Tholen, Zierikzee, Veere, Zeeuws Vlaanderen en Vlissingen. Van iedere ets zijn slechts 500 exemplaren beschikbaar. Alle etsen zijn genummerd. Voor deze actie geldt het nummer van de ets tevens als lotnummer. Eén abonnee wint met zijn ets/iotnummer een overnachting voor 2 personen (door de week) in de B&B van Galerie Bellas Artes in Kerkwerve t.w.v. 100,-. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Zo profiteren abonnees De ets is verkrijgbaar in een passé partout en kost slechts 29,95 excl. 2,15 verzendkosten. De ets is ook ingelijst te koop voor 39,95 excl. 2,65 verzendkosten. Ga naarwww.pzc.nl/service/abonneevoordeel en vul het formulier in. De levertijd is ongeveer 2 a 3 weken. Wees er snel bij, want op op! www.pzc.nl/service/abonneevoordeel PIXAR knip de bon uit de zaterdagkrant!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76