fHensenllfici.nl De Koningssteden van Marokko Arie Stam Arie Stam 1 Familieberichten Met gratis dinershow! www.pzc.nl/webwinkel PZC 28 I Donderdag 3 december 2009 kijk ook op "Behouden vaart" Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, is zacht en kalm van ons heengegaan, mijn man, onze vader en lieve opa echtgenoot van Maatje Lourina Hillebrand in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: Maps Stam Dordrecht: Pleunieen Rinus Rotterdam: Jolanda en Wouter Delft: Natasja en Paul V 4381 EV Vlissingen, 2 december 2009 Marktstraat 49 Er is gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren zaterdag 5 december vanaf 15.00 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Arie Stam Familie Hillebrand. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze goede vriend Familie van den Heuvel Vlissingen, 2 december 2009 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer T.F.C. Verduin voormalig PvdA-raadslid 1974-1986) van de gemeente Middelburg Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Burgemeester en wethouders van Middelburg Gemeenteraad van Middelburg de secretaris, mr. A. van den Brink de burgemeester, mr. J.M. Schouwenaar Blijvende voetstappen in het zand. Het bestuur, de werkgroep waterzaken 106/172 en de leden van de strandvereniging Dishoek hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de oud-secretaris en oud-hoofd waterzaken Frans Schouten Wij denken met bijzonder veel waardering aan zijn grote inzet voor de vereniging. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur, Wim Roose. voorzitter Kees Krijger, secretaris Namens de werkgroep waterzaken 106/172, Niek Bijkerk Jan Berend sen Frans de Keijzer Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde zuster, onze tante en oudtante Maatje Cornelia Bosch 16 juni 1920 1 december 2009 J. van Keulen-Bosch Neven en nichten Correspondentieadres: Buitenruststraat 175 4337 EM Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 4 december om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ok- mmmmï Dankbetuiging Voor Uw blijk van medeleven, ons betoond na het o\>ertijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma. Jozina Maria HuBertina Burgemeester-Simons Jozien Uit ader naam: Conny, Richel, Jordy Burgemeester-Wever Rakker Zoutefande 20 oktober 2009 E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-0139999 8-daagse vlieg-/rondreis incl. 7x ontbijt, 1 x lunch en 6 x diner v.a. 569,- Laat u betoveren door de vier schilderachtige konings steden van Marokko: Fès, Marrakech, Meknès en Rabat. Iedere koningsstad heeft zijn eigen karakter en sfeer, het is alsof de tijd heeft stilgestaan: de levendige souks zijn nog steeds even kleurrijk als voorheen en door de zinnen prikkelende geuren en mystieke muziek waant u zich in een oosters sprookje. Samen met uw Nederlandssprekende reisleiding ontdekt u imposante moskeeën en sprookjes achtige paleizen met prachtige tuinen. Deze onvergetelijke rondreis is al scherp geprijsd, maar als lezer van deze krant krijgt u bovendien de culturele dinershow 'Fantasia El Kasbah' t.w.v. 29,- geheel gratis! Gaat u óók meegenieten van het prachtige Marokko? Dagprogramma Dag 1: vlucht van Amsterdam naar Marrakech met transavia.com. We overnachten in Casablanca. Dag 2: Rabat, de meer dan 1000 jaar oude hoofdstad, met o.a. het sfeervolle oude stadsgedeelte en het koninklijk paleis. Dag 3: Meknès, met o.a. de Bab Mansour en het mausoleum van sultan Moulay Ismail. Op de route stoppen we o.a. in de vroegere Romeinse stad Volubilis. De dag eindigt in Fès. Dag 4: Fès, een middeleeuwse stad die nog volledig intact is. We brengen een uitgebreid bezoek aan de medina (door UNESCO tot werelderfgoed verklaard) met haar kronkelige straatjes en Karaouine moskee. Dag 5: we rijden verder naar de stad Beni Mellal, gelegen aan de voet van het Midden-Atlas gebergte. Dag 6: via het stuwmeer van El Ouidane en de watervallen van Ouzaoud rijden we naar Marrakech, met o.a. het beroemde Djemaa el-Fna-plein. Dag 7: Marrakech! Met o.a. de Majorell-tuinen, de Koutoubia- moskee en het paleis Bahia. Speciaal voor u als lezer van deze krant 's avonds de culturele dinershow 'Fantasia El Kasbah' met lokale gerechten. Dag 8: transfer naar luchthaven „Marrakech voor de terug vlucht naar Amsterdam. Vertrekdata LR 74.728 op zondag van 13/12 t/m 28/3 December vanaf 569,-* Januari vanaf 599,-* Februari vanaf 629,-* Maart vanaf 699,-* prijzen zijn per persoon op basis van 2 personen. Gegarandeerd vertrek: op 13 december en 14-21-28 februari. Inclusief: vlucht Amsterdam - Marrakech v.v. met transavia.com, lucht havenbelasting, brandstoftoeslag, transfers en rondreis per comforta bele bus, Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in toeristenklasse hotels in of nabij de genoemde plaatsen, hotelverzorging op basis van 7 x ontbijt, 1 x lunch en 6 x diner, het beschreven excursieprogramma en speciaal voor u de dinershow 'Fantasia El Kasbah' t.w.v. 29. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, eventueel verplichte stadsgidsen, reis- en annuleringsverzekering, fooien, kof- fergelden, Caiamiteitenfonds 2",50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 74.728 |KRAS categorie reizen/ rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58