(Tlensenlinq.nl Johanna Elisabeth van Oosten-Jagt 26 I Donderdag 3 december 2009 kijk ook op Het motto van Huib: "Leven is liefde Liefde is leven Wij dachten nog maanden verder te mogen, maar helaas hebben wij na vele mooie rijke jaren toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van Huib A Batavia, 25 april 1920 t Middelburg, 1 december 2009 Middelburg: Tiny Maul-Groenewegen Middelburg: Willem Maul Jeannette Maul-Blanker Maarten Joris Grijpskerke: Barbara Hooftman-Maul Hans Hooftman Leonieke Carien Sophie Sportlaan 2 4332 TM Middelburg Huib is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 4 december van 17.00 tot 18.00 uur. De plechtige Eucharistieviering zal gehouden worden maandag 7 december om 11.30 uur in de H.H. Petrus en Paulus Kerk aan de Lombardstraat 1 te Middelburg. Om 13.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Amadore Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. We zijn zeer bedroefd door het overlijden van onze goede vriend Huib Maul We zullen hem na 47 jaar vriendschap altijd missen, maar er ook met dankbaarheid aan terugdenken. We wensen Tiny en haar kinderen en kleinkinderen voor nu en later veel sterkte. Middelburg, Ad en Nel Dellebeke Verdrietig, maar met dank aan fijne herinneringen delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Willemina Cornelia Hamelink-Schroevers Aldershot (Engeland)Nel Graflon-Schroevers Bob (in herinnering) AxelBora en Bram de Pooter-Schroevers Neven en nichten Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Maurice Petrus Waumans weduwnaar van Laura de Smet Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Goes: Lillian en Henk Luijk-Waumans Stefan Linda, Amber Verdere familie Koewacht, 1 december 2009 Correspondentieadres: Trumanlaan 11 4463 WR Goes U kunt afscheid nemen van Maurice in het uitvaart centrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 4 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 5 december om 13.30 uur in de aula van bovengenoemd uitvaart centrum, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats Phi lippus, Kerkplein te Koewacht. Samenkomst in de ontvangsthal van het uitvaartcentrum, alwaar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De warmte van je ogen het geluk van je lieve lach de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht, dragen we ons verdere leven mee, dag en nacht. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en allerliefste oma Annie 17 mei 1938 11 december 2009 Frans van Oosten Aart en Carla Niels, Mandy Anja en Adrie Laila, Jon', Demi, Amon Ellen en John Aniek, Evi Hof ter Veste 49 4333 HG Middelburg Als u afscheid van Annie wilt nemen, bent u welkom op zaterdag 5 december van 11.45 tot 12.15 uur in rouw- centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Lieve Ma, Nooit klagend, nooit vragend, Altijd stil dragend. Rust zacht lieverd. Aart en Carla Anja en Adrie Ellen en John Lieve Oma, Achter de tranen schuilt de glimlach van de herinnering. Niels en Mandy Lieve Oma, Nooit meer je bulderende lach. Rust zacht. Dag lachoma. Laila, Jori, Demi en Arnon Lieve Oma, Zoals jij kletsend door het leven ging, houden wij jou in herinnering. Aniek en Evi Soms geeft afscheid nemen toch een beetje een vredig gevoel Verdrietig en verslagen zijn we na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Annie van Oosten-Jagt We missen haar. Wim en Bep Jagt René en Lenie Jarno en Kristian Monique en Andrew Shane Middelburg, 1 december 2009 Bedroefd hebben wij kennis genomen dat de heer Ad Rijnberg op 29 november jl. is overleden. Wij herinneren hem als een toegewijd lid. Wij wensen Trudy en kinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden LTC "De Stoof" Koudekerke In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Heden overleed zacht en kalm onze aller geliefde schoon zus en tante Ivona Maria Camilla (Yvonne) Nuyts Westdorpe, 30 juni 1938 t Terneuzen, 2 december 2009 Lewedorp: L.M. Nuyts-Van Den Borre Elwin en Annelies, Nina Peter Gomaar en Nathalie,/os/jwtf Jolanda Correspondentieadres: G. Nuyts, Bosjesweg 26, 4541 AP Sluiskil. U kunt afscheid nemen van Yvonne in het Rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op zondag 6 december van 15.00 tot 15.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 7 december om 11.00 uur in de parochiekerk Onze Lieve Vrouw Visitatie, Graaf Jansdijk A 189 te Westdorpe. gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. De pijn voorbij. Herinner mij zoals ik was. Toen mijn handen konden maken, wat mijn ogen zagen. Dat blijft voor altijd. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, zoon, broer en schoonbroer Johannes Francois Stoffijn echtgenoot van Catharina de Feijter ★21 augustus 1934 11 december 2009 Terneuzen: Terneuzen: Sluiskil: Terneuzen: Breitnerstraat 42 4532 GW Terneuzen C. Stoffijn - de Feijter Hans en Agnes Patrick en Rosie Marie-José en Rob Joyce en Martijn Ricardo Erick Monique en Gandalf Ronald Ineke en Gerben Diederik en Dannitza, Miquel, Noël Stefan en Amanda, Delano Demelza en Henry Madeion M. Stoffijn - Rinkhoud Familie Stoffijn Familie de Feijter Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis Ter Schorre, afdeling Palliatieve Zorg en Dr. Bosman voor de goede zorgen. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 5 december van 16.00 tot 16.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28