Familieberichten O filensenlifiq.nl ÖysrJadan George Cornelia Catharina van Goudswaard - van der Weele Ad Kuiper 24 I Donderdag 3 december 2009 kijk ook op 50 jaar een paar! Piet en Jo Vermare-Knopjes Gefeliciteerd met jullie gouden jubileum Alex, Jeroen, Saskia, Ilona, Lotte, Jerom, Joost en Eliza 3 december 2009 Lieve George Zo jong je lief gezin te moeten verlaten. Je hebt dapper gestreden We zullen je gaan missen Oom Piet Tante Riet Heinkenszand, 2 december 2009 Met al zijn levenslust heeft hij de strijd niet kunnen winnen. George Boxelaar echtgenoot van ons nichtje Charlotte Janse papa van Romy en Bente Ooms en tantes, neven en nichten Familie Janse Verdrietig zijn wij om het overlijden van George Papa van Romy en Benthe en man van onze nicht en (tennis)vriendin. Johan en Miranda George, nooit meer samen naar PSV We zullen je missen. Gerard en Bart Nagelkerke Heel gewoon maar o zo bijzonder We zullen je missen We wensen Charlotte, Romy, Bente en naaste familie veel sterkte in deze moeilijke tijd Agnieszka, Jean-Paul, Cindy en Daaf Nicole, Jaap, Max en Tim Marianne, Hans, Anne en Ruben Ingrid, Arthur, Daisy en Joyce Anne, Rob en Kyan Claudia, Jaap, Youri, Dylan, Mike en Afke Anita, Peter, Kim, Meivin en Nicole Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Lieve George, wat mis ik je nu al.. Esther Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van George Boxelaar George was als vrijwilliger op verschillende manier betrokken bij onze vereniging. Vye wensen Charlotte, Romy, Bente en overige familie en vrienden veel sterkte en liefde toe om dit verlies te kunnen dragen. We leven met jullie mee. Namens het hoofdbestuur van V.V. Luctor '88 Positief gebleven tot het einde, in oktober nog gelezen in de kerk. George We vergeten je niet. de lectoren: Mina, Sjaak, Jan, Lonie, Bas, Fons, Nicole "May flights of angels sing thee to thy rest, alleluia" Dinsdag ontvingen wij het intens trieste bericht dat ons koorlid George Boxelaar na een korte slopende ziekte is overleden. George was binnen ons koor een erg gewaardeerd zanger en bovenal een heel aangenaam mens, humor vol, energiek en met een aanstekelijk positieve kijk op het leven. Wij leven mee met Charlotte, Romy en Bente en delen in het verdriet. Leden en dirigent van kamerkoor "Musica Cordis", Addie Anne Daan Ellen Hans Harry Henk Hetty Jaap Kees Ko Ko Leonard Lia Lies Marja Nel Nel Paula Suus Suzanne Wim Met droefheid in ons hart hebben we kennis genomen van het overlijden van ons lid van de CDA-fractiebegeleiding George Boxelaar Zo jong nog En met zoveel plannen Wij zullen zijn inbreng en ideeën missen. Onze gedachten, gebeden en meeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Bestuur, Fractie en Fractiebegeleiding CDA Borsele George en Charlotte, altijd erg betrokken bij het Jongeren pastoraat van de H. Blasius kerkte Heinkenszand. George Bedankt voor je persoonlijkheid, inzet en je vele ideeën. Je hield gewoon van het leven. Heel veel sterkte toegewenst, namens jongeren en leiding van het JP Met grote verslagenbeheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud lid en energieke leiding gevende van onze groep George Boxelaar Wij wensen Charlotte, Romy, Bente en de naaste familieleden veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, leiding en leden Scouting Heinkenszand Lieve Romy en Bente Als een ster in de hemel, Als een vlinder in de lucht, Als een meeuw boven zee," Vliegt papa voor altijd met je mee. Klasgenootjes van groep 4 en groep 8 Jan van Schengenschool-, Heinkenszand Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa, schoonbroer en oom Rinus Bogte echtgenoot van Elisabeth Bogte-Igl Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Sas van Gent: Liza Bogte-lgl Sas van Gent: Hannie en Roger Jacqueroux-Bogte Pascal Zuidzande: André en Marie de Lijser-Verplanke Lubbecke (D): Maria en Erwin Rosemuck Nicole 1 december 2009 Julianastraat 50,4551 GJ Sas van Gent De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 4 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamy- straat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wat was je sterk en arbeidzaam Steeds heb je voor iedereen klaar gestaan Flink was je, je hele leven Moedig ben je tot het eind gebleven Nooit klagend, nooit vragend Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Kortgene, 29 maart 1925 Goes, 2 december 2009 weduwe van Pieter van Goudswaard Goes: Willem en Ellie Alexander Vincent en Else Wolphaartsdijk: Conny en Paul Wij bedanken iedereen die bij haar betrokken was. Correspondentieadres: Van der Spiegelstraat 15, 4461 U Goes Zoals zij dit wilde is deze advertentie enige en algemene kennisgeving, die gelezen mag worden als uitnodiging tot het bijwonen van de crematieplechtigheid op maandag 7 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, is overleden onze lieve vader, trotse opa Snor opa Ad en mijn broer in de leeftijd van 64 jaar. Jeroen en Barbara Kuiper-Kramer Jack Jill René en Mandy Kuiper-Meijlof Skip, Puk, Bing Roef Joke Noordsij-Kuiper Middelburg, 1 december 2009 Correspondentieadres: J. Kuiper, Kerkstraat 13 4371 AL Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid, van hem te nemen op maandag 7 december van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3' te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. In Geloof, Hoop en Liefde is van ons heengegaan Mimi (Maria Augusta) Smits-Standaert Terneuzen, Geersdijk, 25 augustus 1925 29 november 2009 Kortgene: Han Smits Middelburg: LoekVerwer Joyce en Danny Kaylee Joey Baarn: Sybrand Verweren Ingrid Kramer Tim Kruiningen: Machteld Verwer en Leo Kramer Sascha Heerlen: Maarten en Odile Smits Breda: Geertjan en Pascal Smits Rick, lndy Valkenlaan 6 4484 RL Kortgene We hebben Mimi op 2 december 2009 naar haar laatste rustplaats in Kortgene gebracht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26