Familieberichten fj| ilensenlifiq.nl Germaine Marie de Kreijger 26 I Woensdag 25 november 2009 kijk ook op Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdens weg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Willem Petrus Augustinus van Huffel -Willy- echtgenoot van Leonza Philomena Willaert Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Clinge: Leonza van Huffel-Willaert Lamswaarde: Patrick en Jolanda, Niek, Ilja Clinge: Ingeborg en Patrick, Kenzie, Tiziana Hulst, 1 december 2009 Sterredreef 32,4567 BL Clinge U kunt afscheid nemen van mijn man in het uitvaart centrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 4 december van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 5 decem ber om 11.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Naloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij hebben kennisgenomen van het "overlijden van de heer Willy van Huffel Hij was van 1985 tot 1999 onderhoudsmedewerker/ conciërge aan onze school, eerst aan De Rietvliet en daarna aan het Reynaertcollege. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn naaste familie. Bestuur en medewerkers van Reynaertcollege Met grote droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leuntje Verschuure in de leeftijd van 79 jaar. Oostdijk: L. Verschuure-Nijsse 's-Gravenpolder: W. de Wolf-Verschuure Krabbendijke: M.E. van den Dorpel-Melis Krabbendijke: C. Verschuure J. Verschuu re-Koster Krabbendijke: J.L. Verschuure J.D.W. Verschuure-van Noorden Neven en nichten. Goes, 30 november 2009 Correspondentieadres: Doelstraat 80 4413 BI Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren donderdag 3 december van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Ingang via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 4 december om 13.30 uur gehouden in de zaal van de Geref. Gemeente te Krabbendijke. Ingang via de Dorpsstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde zaal nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel Goes, Unit l, van Nieulande te Krabbendijke, van afd. F. uit het Oosterscheldeziekenhuis en dokter Doelman voor de goede zorgen. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn lei>en, hebben wij afscheid moeten nemen van Franciscus Johannes Schouten Frans Weduwnaar van. Susanna Maria Verswij veren 1 juli 1929 i 30 november 2009 Goes: Jos en Marianne Middelburg: John en Gertie Jessica Goes: Lirreke en Vincent Middelburg: Ciska en Kees Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van het Sint Jans Hospice de Casembroot te Middelburg. Correspondentieadres: J.H. Schouten, Biesbosstraat 27,4335 VL Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 december van 19.30 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 4 december om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor ons is onverwacht overleden onze zwager en oom Gilles Maas Temeuzen: M.A. Hoekman-de Jonge Hoekman en kinderen We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Sporen op het strand, het tij dat keert. Verdwenen voetstappen, blijvende herinneringen. Aan onze zwager en oom Frans Schouten Middelburg: A.M.S. Sanstra-Verswijveren J. Sanstra t Middelburg: J.C. Verswij veren-van Wijngaarden J.H. van Wijngaarden f Den Haag: C.S. Hitz-Verswijveren J. Hitz Goes: J.K. Verswijveren t - P.J. Verswijveren-Liplijn Middelburg: M.S. Vaandrager-Verswijveren P. Vaandrager Middelburg: K.M. Verswijveren t A.C.G. Verswijveren-de Leeuw t Axel: W.K. Verswijveren Neven en nichten Middelburg, 30 november 2009 Ps 139 Ja Gij, Wiens wijsheid nimmer faalt, had mijn geboortestond bepaald God nam tot zich onze lieve David na een zwangerschap van 18 weken. Jene en Mar ja de Visser-Brouns Thijs Fluitekruid 20 4421 mp Kapelle David wordt in besloten kring begraven op 2 december op de algemene begraafplaats te Kapelle. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer A.F. Sponselee De heer Sponselee is in de periode 1953-1981 werkzaam geweest in de functie kantonnier bij de dienstkring Zeeuws-Vlaanderen van de toenmalige Provinciale Waterstaat van de Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zi.ch heeft ingezet voor de Provincie Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Bou Sinke Wij wensen Dicky, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Goes Sjanie (in liefdevolle herinnering) en Peter Krabbendijke Janneke en Arie Middelburg Wilma en Willem Middelburg Gea en Leo en kinderen Terug naar de Bron. Met grote verslagenheid, maar met goede herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en maatje, onze lieve vader, schoonvader, liefhebbende opa en broer Teunis Frederik Cornelis Verduin -Fred- ik Rotterdam, f Middelburg, 1 mei 1926 27 november 2009 Ina Verduin - Koek Kees Verduin Frits Verduin Ellen Kucmer-Verduin Janek Kucmer Sabine en Meindert Marjolein Puck Verduin Wij willen personeel en vrijwilligers van het Hospice St. Jans de Casembroot te Middelburg hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Blauwedijk 9 4331 JC Middelburg Het leven is als een vogel op een tak. De tak breekt af, de vogel vliegt verder. Op verzoek van de overledene heeft de crematie plechtigheid in familiekring plaatsgevonden Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare zus, onze zorgzame tante en oudtante in de leeftijd van 97 jaar. Etten-Leur: Oosterhout: Dongen: Zr. Judith de Kreijger Antoine Bruijns Ineke Bruijns-Snelders Martijn en Wanda Erik Claire Monique Kastelijns-Bruijns Leon Kastelijns Sijsele (B), 30 november 2009. Corr.adres: Bruijns Uitvaartverzorging Postbus 102 4900 AC Oosterhout. Tante Germaine is thuis, Gaaiperswei 34 te Aardenburg. Vrijdag 4 december is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 18.00 tot 19.00 uur. Tijdens de avondwake om 19.00 uur in verzorgingshuis Coensdike, Gaaiperswei 1, zullen wij samen met de bewoners speciaal voor haar bidden. De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 5 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart, Weststraat te Aardenburg. De crematie zal later in Breda plaatsvinden. U kunt schriftelijk condoleren voor aanvang van de uitvaartdienst achter in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56