>i|i0°>°p mensenlinq.nl üvsrla itèn Germaine Marie de Kreijger 24 I Woensdag 25 november 2009 Onmogelijk om in woorden te beschrijven, hoe intens verdrietig wij zijn met het verlies van onze lieve papa en lieve man George Boxelaar 10 maart 1966 - f 1 december 2009 Charlotte Boxelaar-Janse Romy .Bente Jacob Valckestraat 10 4451 AX Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 4 december om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van George te nemen in het mortuarium naast de.kerk. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Alleen witte bloemen en/of donatie Ronald McDonald- huis, reknr. Rabobank 37.61.21.718 of Postbank 58.55.716 Indien u geen rouwkaart mocht ontvangen, beschouw dan deze advertentie als zodanig. Als een meeuw boven zee, vlieg ik met alle golven mee, hoog in de lucht voor de drukte gevlucht. Met mijn prachtige vleugels, vlieg ik over de heuvels De wind neemt me mee, over land, over zee Romy Bente Mats Sterre Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig zijn wij dat van ons is heengegaan onze lieve zoon, onze broer en oom George Boxelaar 10 maart 1966 -1 december 2009 Geldrop: Pap en Mam Boxelaar Reymerstok: Martien en Peggy Lars Björn Swen Kortenhoef: Arjan en Judith Jort Hidde Machteloos en sprakeloos zijn we door het verlies van onze lieve schoonzoon George Boxelaar Er blijft een grote leegte achter. Heinkenszand: Toon en Trees Janse-van Dorsselaer Zo verdrietig We missen je! Vergeten doen we je nooit. George Charlotte, Romy en Bente, we zijn bij jullie. Heinkenszand: Martin en Heidi Renée Mats Marcel Jacquelien Steff&Troy Hoeven: Marcel en Sandra Niall Julien Zoetermeer: Hans en Milgo Jamie Wij zoeken naar woorden, maar vinden ze niet Onze lieve vriend George is niet meer. We zullen je heel erg missen. Ook al is er nu een grote afstand, wij gaan jouw meiden niet vergeten en zullen er altijd voor ze zijn. Cindy, Wiebe en Déderieke, Fenwick, Ontario Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar vooral de sporen die je achterlaat. Buurman George We missen je nu al Leo, Hanneke Max Fleur Afscheid nemen van iemand, hoe doe je dat? Afscheid nemen van iemand die je nooit meer zal zien, hoe doe je dat? Afscheid nemen van een vriend vooraltijden voorgoed? Afscheid nemen van zo iemand, zeg me, hoe je dat doet. Afscheid nemen van jou, wij weten niet hoe het moet. Peter, Marlen Jill Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega George Boxelaar Vanaf 2003 is George werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Wij hebben George gekend als een sociaal actieve collega, altijd opgewekt en positief. Zo zullen wij ons George blijven herinneren. Wij wensen Charlotte, Romy en Bente en de overige familieleden veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil Het bericht dat onze fijne en gewaardeerde collega George is overleden, heeft ons diep geraakt. Wij wensen Charlotte, Romy en Bente en de overige familieleden veel sterkte met dit grote verlies. Bas, Terri, Miek, Rico, Walter, Marcel, Nico, René, Leo, Mariëtte, Yvonne, Adrie, André, Perry, Rien en Judith Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze gewaardeerde collega en bestuurslid George Wij zullen zijn optimisme enorm missen. Wij wensen Charlotte, Romy en Bente en de overige familieleden veel sterkte toe. Personeelsvereniging Ambor Arianne van Galen, voorzitter Esther Jansen, secretaris Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdens weg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze pa, schoonvaderen opa Willem Petrus Augustinus van Huffel -Willy- echtgenoot van Leonza Philomena Willaert Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Clinge: Leonza van Huffel-Willaert Lamswaarde: Patrick en Jolanda, Niek, Ilja Clinge: Ingeborg en Patrick, Kenzie, Tiziana Hulst, 1 december 2009 Sterredreef 32,4567 BL Clinge U kunt afscheid nemen van mijn man in het uitvaart centrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 4 december van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 5 decem ber om 11.00 uur in de aula van.crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Naloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij hebben kennisgenomen van het overlijdèn van de heer Willy van Huffel Hij was van 1985 tot 1999 onderhoudsmedewerker/ conciërge aan onze school, eerst aan De Rietvliet en daarna aan het Reynaertcollege. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn naaste familie. Bestuur en medewerkers van Reynaertcollege Voor ons is onverwacht overleden onze zwager en oom Gilles Maas Terneuzen: M.A. Hoekman-de Jonge J. Hoekman en kinderen We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare zus, onze zorgzame tante en oudtante in de leeftijd van 97 jaar. Etten-Leur: Oosterhout: Dongen: Zr. Judith de Kreijger Antoine Bruijns Ineke Bruijns-Snelders Martijn en Wanda Erik Claire Monique Kastelijns-Bruijns Leon Kastelijns Sijsele (B), 30 november 2009. Corr.adres: Bruijns Uitvaartverzorging Postbus 102 4900 AC Oosterhout. Tante Germaine is thuis, Gaaiperswei 34 te Aardenburg. Vrijdag 4 december is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 18.00 tot 19.00 uur. Tijdens de avondwake om 19.00 uur in verzorgingshuis Coensdike, Gaaiperswei 1 zullen wij samen met de bewoners speciaal voor haar bidden. De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 5 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart, Weststraat te Aardenburg. De crematie zal later in Breda plaatsvinden. U kunt schriftelijk condoleren voor aanvang van de uitvaartdienst achter in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26