COlOfOHanliüeberiChteil de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 FamiheberK 22 I Dinsdag 1 december 2009 "De Heere is mijn Herder" Psolm 23 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Eben-Haëzer", door de Heere tot Zich geroepen is, onze lieve, altijd zeer zorgzame moederen oma Wilhelmina Dieleman- van de Velde weduwe van Leendert Dieleman in de leeftijd van 86 jaar. Jan en Miny Corrie en Bram Adri Peteren Jolanda Nely (in herinnering) en Ad Klein- en achterkleinkinderen 30 november 2009, Briandlaan 2 Middelburg Zorgcentrum "Eben-Haëzer", kamer 40 Correspondentie-adres: Poppendamseweg 14,4365 SB Meliskerke Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 3 december van 19.30 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. vrijdag A december om 13.00 uur in de "Marnixkerk", Marnixplein 41 te West-Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Oost- Souburg. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Marnixkerk". Geen bloemen. Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden, na moeilijke laatste levensjaren, van onze lieve schoonzuster en tante W. Dieleman-van de Velde Arnemuiden: L. Dieleman N. Dieleman-Wisse en kinderen, neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon Rudi de Block Hij overleed in de leeftijd van 56 jaar. Koewacht: Pa en Ma de Block 29 november 2009 Burggraaf 19, St Jansteen Correspondentieadres: Nieuwe Kamemelkstraat 4 4576 BS Koewacht U kunt afscheid nemen van Rudi in het uitvaartcentrum van DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 2 december van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 3 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c teTerneuzen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van de heer A.W. van Overmeeren echtgenoot van onze medewerkende Conny van Overmeeren-Boeckhout Wij wensen Conny en kinderen veel sterkte met dit zware verlies. Collega's team UHV West van de Slichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Familiemens in hart en nieren. Volop genoten van zijn kleinkinderen. Hartelijk, oprecht en belangstellend. Tevreden met alles wat hij had en alles kunnen doen wat hij wilde. Wij nemen afscheid van mijn fijne man en onze fijne vader, opa. broer, zwager en oom Ad(ri) Rijnberg Weduwnaar van Corrie Rijnberg-de Nooijer Echtgenoot van Trudy Rijnberg-Veldman 29 maart 1938 29 november 2009 Rilland Bath Vlissingen Koudekerke: Trudy Rijnberg-Veldman Beilen: Bert, Marianne, Thijs, Lotte, Jytte Hillegom: Petra, Tom, Jochem en Gijs Middelburg: Joost Broers en zussen nemen afscheid van "de vrolijke noot in de familie Twello: Piet en Els Middelburg: Jan Oost-Souburg: Riet en Piet Middelburg: Annie en Sjaak t Middelburg: Corrie en Adrie Vlissingen: Lenie en Sjaak Neven en Nichten Correspondentieadres: Keiweg 12,4371 MX Koudekerke Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 december 2009 om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de afscheidsbijeenkomst gehouden worden. Na afloop willen wij op een ongedwongen manier de condoleances in ontvangst nemen. Geen bloemen, deze verzorgen wij zelf. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 27 november 2009 is overleden Kees Janse Hij is 51 jaar geworden. We zijn erg verdrietig. Hannah Lotte Lex AdrienTruus Karei Andries en Astrid Roy Thorn Op donderdag 3 december om 10:30 uur wordt Kees begraven op begraafplaats Duynhaege te Drunen. Voorafgaand aan de begrafenis is er een bijeenkomst in Restaurant Remise, Grotestraat 267, Drunen, waar je vanaf 10 uur welkom bent. We vinden het fijn als je één fleurige bloem meebrengt. Correspondentieadres: Andries Janse St. jacobstraat 12,4461 BB, Goes. Indien je geen kennisgeving hebt ontvangen kan je deze aankondiging als zodanig beschouwen. REQUIEM uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Het verdriet om.zijn heengaan kan nooit zo groot zijn als de vreugde die hij ons heeft geschonken Omdat we dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu I verdrietig dat na een lang leven van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Gaston Camille Jacques Kockuyt Nonkeltje weduwnaar van I Louisa Marie van den Broecke in de leeftijd van 94 jaar. Sluis: Annie en Ludo van Kruijssen-Kockuyt Claudine en Martin Sluis: Theo Kockuyt Oostburg, 30 november 2009 Correspondentieadres: Kloosterstraat 29 4524 BJ Sluis Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 2 december van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 5 december om 10.00 uur in de parochiekerk van Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de RK begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleance Samenkomst voor de familie om 9.45 uur aan de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Admiraal de Ruyter Ziekenhuis Afdeling 4 Oost Mijn man en ik hebben het er vaak over gehad: zoveel warmte en vriendelijkheid op jullie afdeling, nooit was iets teveel. Hiervoor willen wij jullie heel hartelijk bedanken. Trudy Rijnberg Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. WWy Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@Wëgenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66