40 Familieberichten iubifeum Overleden fllensenliiiq.nl Andre Hannie Vluggen Bets le Roy-Daane Gilles Maas Gilles Maas 20 I Dinsdag 1 december 2009 kijk ook op HIEPERDEPIEPHOERAAAAAA De juiste snaar, hier en daar een grijze haar. 40 JAAR een paar en nog lang niet klaar 1 december 2009 >3 Je handen hebben voor ons gewerkt, gebakken en gebreid Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Jij hebt je taak volbracht Voor alles bedankt We zullen je voor altijd missen Dat je moge rusten in vrede Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze innig geliefde, zorgzame moeder en lieve oma Bets le Roy-Daane Elisabeth Jacoba weduwe van Paul le Roy in de leeftijd van 86 jaar. Culemborg: Coby (in liefdevolle herinnering Ruud en Digna Djuri, Lonneke, Rowan en José, Joost, Bas Middelburg: Johan en Wieke Jenna, Jildau Vlissingen, 28 november 2009 Correspondentieadres: Park Overwater 7 4335 BJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 december van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdie'nst om 12.45 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum Degenen die geen kennisgeving mochten ontvangen, hopen wij toch te bereiken met deze advertentie. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus en tante Bets le Roy - Daane Vlissingen: Jan Daane Goes: Koos de Ridder - Daane Neven en nichten Toch nog onverwacht is overleden onze lieve schoonzus en tante J. van de Kop-le Roy, Ina en Jan Wondergem-van de Kop, Han en Ria van de Kop-van de Kooij, Cobie van de Kop en kinderen Tot onze droefheid is, op de leeftijd van 81 jaar, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Pieter van Eenennaam echtgenoot van Elizabeth Volmer Wij wensen Bep, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Amemuiden N. Beekman-van Eenennaam Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland Middelburg Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland J. van Eenennaam J.A. van Eenennaam-van Belzen A. van Eenennaam J.J. van Eenennaam-Goverse C, van Eenennaam L.M. van Hecken G. Joosse-van Eenennaam W. Joosse L. van Eenennaam J.J. van Eenennaam-Baas H. van Eenennaam C.J. van Eenennaam-Joosse Neven en nichten Barendrecht, 28 november 2009 Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Boudewijn Jacob Sinke in de leeftijd van 64 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. D. Sinkervan Halem Lauw en Annet Sinke-van der Hart Judith, Leander, Robin Johan en Marjolein Sinke-Allemekinders Jan-Willem en Ria Sinke-van der Hart Wouter, Jelle, Erik Bastiaan en Debby Sinke-Roeleven Bryan, Melissa 30 november 2009 Langeviele 6 4416 CG Kruiningen Gelegenheid tot condoleren alleen op woensdag 2 december van 19.30 tol 20.30 uur in het verenigingsgebouw van de Geref.Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 3 december om 13.30 uur gehouden in bovengenoemd verenigingsgebouw, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig le beschouwen. Het heeft de Heere behaagd tot onze diepe droefheid uit ons midden weg te nemen, na een ernstige ziekte onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Boudewijn Jacob Sinke echtgenoot van Dirkje van Halem Sterke de Heere onze schoonzuster, tante, hun kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Middelhamis: Hulst: Kruiningen: Kruiningen: Waarde: Kruiningen: Waarde: Kruiningen: Goes: Kruiningen: Krabbendijke: M. de Visser-Sinke P. Sinke W.P.K. van Heumen H. Boone-Sinke J. Jansen-Sinke A.J. Jansen C. Koster-Sinke I.A.M. Koster P. Sinke S.D Sinke-Duvekot F. Goud-Sinke D.A. Goud C. Flipse-Sinke J.J. Flipse J. Sinke M.L. Sinke-Duvekot de Keijzer-Sinke M.J. de Keijzer L. van de Vreede-Sinke J.J. van de Vreede (achter)neven en nichten "Afscheid nemen is met zachte vingers, wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in de goede gedachten der herinnering. Na een lang leven in eenvoud, hartelijk voor allen die hij kende, moesten wij plotseling afscheid nemen van onze vader en opa sedert 21 december 2008 weduwnaar van Elisabeth Sara Kolijn 13 augustus 1930 t 28 november 2009 Gilles Maas hield van de polderklei en de zee. Hij was een buitengewoon goedhartig mens en daardoor erg geliefd. Werken deed hij altijd graag en hard. Zoals hij dat zelf zo uitdrukkelijk wenste is hij 'in het harnas' gestorven in de omgeving die hij liefhad. Grijpskerke Leen en Ada Terneuzen Kees en Evelien Rens, Ivar, Chiel Terneuzen Jaap en Patricia Davey Zaamslag Suzan en Martin Amsterdam Joop en Jasmijn Alexandra Correspondentieadres: Laan van Othene 65 4533 AJ Terneuzen Wij willen, met u, het leven van onze vader en opa herdenken op donderdag 3 december 2009 om 14.00 uur in het uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er in genoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Plotseling heeft de HEERE uit ons midden weggenomen onze zwager en oom in de leeftijd van 79 jaar. Zaamslag Joop en Elly Kolijn -Klaassen kinderen en kleinkinderen. Wij wensen de famillie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Kruiningen, 30 november 2009 Psalm 84: Thuis in Gods huis Na jaren van ziekte en zorg is onze broer Wim de Rijke door zijn Hemelse Vader thuisgehaald om voor altijd bij hem te wonen. Die Vader zal Corrie -die hem op liefdevolle wijze heeft kunnen verzorgen- met de kinderen, kleinkinderen en ons vertroosten met Zijn rijke beloften tot ook wij thuis mogen komen. Zijn zus: Koos de Rijke, Hilversum Zijn broer: Leunis de Rijke, Vrouwenpolder 28 november 2009 Met leedwezen vernamen wij dat ons gewaardeerd lid de heer J. Hendriks op 27 november jl. is overleden. Wij zullen zijn inbreng missen. Wij wensen zijn vrouw en familie sterkte voor de komende tijd. Cliëntenraad van Zorgcentrum De Wieken H. Schot, voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50