'Miskoop1 AC Milan neemt revanche 281 sport PZC ITALIAANSE MEDIA Klaas Jan Huntelaar is voor even de held van AC Milan. Tegen Catania maakte hij twee doelpunten in blessuretijd. Magnifieke stiftbal Zwemmen in De Parel in Domburg of in Roompot Beach Resort 2e entreekaart DAGJE ZWEMMEN IN zwemparadijs Roompot Beach Resort in Kamperland of De Parel in Domburg. Aantal personen(maximaal 10 personen) NaamM V AdresNr. Postcode Plaats Telefoon Geboortedatum E-mail Alleen volledig ingevulde, originele bonnen worden aan de kassa geaccepteerd. Niet geldig in combinatie met andere kortingen en/of acties. De goedkoopste entreekaart is gratis. Geldig tot en met vrijdag 26 maart 2010. Niet geldig in de kerstvakantie van 19-12-2009 t/m 3-1-2010. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. dinsdag 1 december 2009 door onze correspondent Eelco van der Linden ROME - Na maanden openlijk voor miskoop te zijn uitgemaakt, is Klaas [an Huntelaar nu in Italië de held. Zes .minuten voor tijd inval len en twee doelpunten scoren in extra tijd moet 'een wederopstan ding' inluiden. 'L'Olandesino' - het Hollandertje - wordt hij steevast in Italië ge noemd en dat had tot zondaga vond een vooral meewarige bij klank. Het ging immers om de mis koop van AC Milan, symbool van falend beleid en een team dat vol ledig het spoor bijster is. Huntel aar, zo heette het, zou bijna zon der te spelen met kerst weer wor den verkocht. 'Huntelaar explodeert', heet het nu in krant TuttoSport. Alle Itali aanse media brachten gisteren groot de beelden van een Huntel aar die een schreeuw van bevrij ding uitstoot, terwijl hij zich laat knuffelen door zijn medespelers. Alle commentatoren genieten mee van het geluk van de geplaagde Ne derlandse spits. De Corriere dello Sport had zelfs de indruk dat Huntelaar alle ge toonde liefde van zijn medespelers belangrijker vond dan de twee goals in extra tijd die Milan vol strekt onverwacht naar de tweede plaats katapulteerden. De Italianen beginnen, zij het voorzichtig, weer te geloven in Huntelaar, die in Italië consequent Oentelaar wordt genoemd. „Mis schien zullen die twee goals het mysterieuze Nederlandse object in gang zetten", filosofeerde Tut toSport. Voetbalgoeroe Italo Cucci vroeg zich gisterochtend op de radio van de Rai af of Huntelaar dan toch die beloofde tweede Van Basten was. De Gazzetta dello Sport wist een ding zeker: 'het mysterie Hun telaar heeft eindelijk zijn masker afgeworpen'. La Repubblica vergelijkt het ge zicht van Huntelaar met iemand Klaas Jan Huntelaar (I) schreeuwt het uit nadat hij AC Milan op voorsprong heeft gezet tegen Catania. die is ontwaakt uit een nachtmer rie, maar ziet ook, zoals velen, een heus sprookje. „De bleke prins is wakker geworden, niet door een kus van een prinses maar door een beetje geluk. En daar had hij echt behoefte aan", schrijft Enrico Currö. Hij roept in herinnering dat Hun telaar al was ingedeeld bij Blissett, Oliveira en andere bij Milan mis lukte sterren, tot de Grote Omme keer: 'een magnifieke goal die een tot dan niet verdiende voorsprong tot stand bracht. Het smaakte zo goed, dat hij er meteen met een magnifiek stiftballetjë 2-0 van maakte'. «S 88 s~~ S Of het sprookje stand houdt, is de vraag. Milan maakte zondag abso luut geen sterke indruk, hoewel er wel eindelijk teamgeest was. Hun telaar moet concurreren met Ro- naldinho, en tien minuten van glo rie is niet genoeg om de wisselvalli ge Braziliaanse ster te verdringen. Bovendien zal het 4-2-4-systeem, foto Francesco Pecoraro/AP waartoe trainer Leonardo te elfder ure toe overging en dat Huntelaar eindelijk zijn kans gaf, niet weke lijks voorkomen. Maar de man in kwestie is optimis tisch: „Ik ben hierheen gekomen om te spelen en goals te maken. De dingen zullen vanaf nu veran deren - ik stop hier niet." Huntelaar besliste de wedstrijd te gen Catania met een magnifieke stiftbal. ABONNEE VOORDEEL Abonnees van de PZC kunnen voordelig een dagje zwemmen in het zwemparadijs van Roompot Beach Resort of De Parel in Domburg: elke 2e entreekaart is gratis, voor zowel volwassenen als kinderen. Hier beleef je spetterend waterplezier in het (golfslag)bad, het kinderbad of op de reuzenglijbaan. In het zwemparadijs is het altijd mooi weer... Laat je meevoeren met de spectaculaire glijbanen of babbel even bij in één van de warme bubbelbaden. Het zwemparadijs is een onvergetelijke sensatie. Beleef het allemaal! Zo profiteren abonnees Neem onderstaande bon mee naar de kassa van het zwemparadijs en ontvang het 2e (goedkoopste) kaartje gratis. Voor meer informatie over prijzen en openings tijden: www.roompotzwemparadijs.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28