(j| IHensenllnq.nl Umkhïtw'Stt'J Herman Huige Piet Looij Henk Pladdet Margo van Klooster-Klein Izaak Geerard van Velzen 28 I Zaterdag 28 november 2009 kijk ook op Voor de blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van, voor ons, onze zorgzame vader, schoon vader en opa Jo Ferket betuigen wij onze oprechte dank. De aanwezigheid op de dag van de uitvaart, de bloemen, kaarten en alle andere blijken van deelneming zijn en blijven ons tot steun bij het verwerken van zijn verlies. Een bijzonder woord van dank aan arts, verpleging en medewerkers van Zorghotel "De Blaauwe Hoeve" te Hulst en allen die hem met liefde en zorg hebben bijgestaan. Judith en Eric van Campenhout-Ferket, Demi, Esmée Mario en Michelle Ferket-Michielsen Eline, Youp, Lotte Terneuzen, Schonenberg, november 2009 Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze schoonbroer, oom en neef Maurice van Goethem J.C. van Goethem-Maes De families: van Goethem, Maes en Dierick Hulst, november 2009 Er is de spreuk; 'Alles van waarde is weerloos' In zijn leven is er veel gebeurd waar hij weerloos in was maar hij was en is voor ons van onschatbare waarde. leder van u die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen aan de verrijking van het leven van mijn onvervangbare man en onze geweldige vader en opa willen wij met liefde vanuit ons hart bedanken. Janny Huige-Nieuwdorp Kinderen en kleinkinderen In plaats van kaartjes Het medeleven en de belangstelling na het overlijden van onze broer, zwager en oom Cornells Johannes Jobse heeft ons goed gedaan en hiervoor onze hartelijke dank. Familie Jobse Serooskerke (W), november 2009 's-Gravenpolder, november 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN. Hierbij zeggen wij u hartelijk dank voor uw blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van de heer Klaas de Nooijer Uit aller naam: H.L.M. Meulmeester (ex. test.) Arnemuiden, november 2009 DANKBETUIGING Lieve familie, vrienden en kennissen, Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven voor en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Ron McCarthy De vele lieve kaarten, brieven, e-mails, bloemen en de overweldigende belangstelling bij de crematie, zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Terneuzen, 28 november 2009 Elinda McCarthy-Dooms Helen en Barry Rubin en Fennct Michael en Wendy Jaydee Uw medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, geweldige moeder en oma Leintje Melse-Louwerse heeft ons goed gedaan. Het is een troost te ervaren, dat zij zo werd gewaardeerd. Wij willen u allen hiervoor heel hartelijk danken. S. Mei se Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Veere, november 2009 DANKBETUIGING Dank u, lieve mensen, dat u ons heeft willen troosten door uw kaarten en brieven, uw aanwezigheid in de Basiliek en op de begraafplaats, toen we afscheid moesten nemen van Tilly van Olffen-Lockefeer Familie van Olffen Familie Lockefeer Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom De familie Jij sprak de taal die ik versta, hoorde de seizoenen in mijn stem aan mijn adem wat ik dacht. Jij kende de kunst van nu en hier. Vandaar dat ik je altijd leen, nee spaar of beter nog: bewaar. (Bart Moeyaert) Wij willen iedereen bedanken die ons tijdens het leven en na het overlijden van met trouwe zorg en aandacht heeft omringd. Je aan wezigheid, de lieve woorden en mooie verhalen zijn ons tot steun en troost. Ook nu en straks willen we graag meeleven met alle mensen om ons heen. Betrek ons bij jullie vreugde en verdriet, zodat we dat samen kunnen blijven delen. Terneuzen, november 2009. Joke, Erika en Egbert Pladdet Wij bedanken u voor de vele kaarten, telefoontjes en bezoekjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve manonze vader en opa *- Martinus Titiheru Het heeft ons goed gedaan. De leegte is groot en moeilijk te aanvaarden, maar uw betrokkenheid geeft ons de moed en kracht om verder te gaan. Nelia Titiheru-Bimmel kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2009 U HERINNERT ZICH MARGO ALS: Een strijdbare vrouw - die het allerbeste wilde voor haar dochters - Een prachtmens - Niet zomaar een moedermaar een supermoeder - Een spontane vriendelijke vrouw - Een bijzondere vrouw Spontaan, vrolijk, gezellig mens - Altijd overlopend van energie en zich inzettend voor alles en iedereen - Haar vrolijke stem en optimisme - Een goedlachse en vooral een zeer positief mens - Margo was iemand om trots op te zijn - Een heel actieve, sociale oprechte vrouw - Margo was de gezelligste keepster van e.m.m. - Een actieve behulpzame vrolijke moeder op school - Vrolijke, opgewekte meid - Vrolijke en hartelijke meid - Zo spontaan en vrolijk - Opgewekt iemand, die altijd klaar stond voor haar omgeving en zeker voor jullie gezinnetje - Positieve vrolijke collega, met veel liefde voor mensen om haar heen - Zo geweldige gezellige levenslustige vrouw - Wat een supergriet, altijd enthousiast en fanatiek, een supermoeder - Margo was een prachtig mens Vrolijk en spontaan - Vrolijke, aardige en spontane meid - Vrolijk, altijd in voor een kletspraatje en vooral: ze vocht als een leeuwin voor haar dochters - Een uniek mens - Een enthousiaste, sterke vrouw - Haar stralende lach - Haar enthousiasme, liefde, levendigheid en gedrevenheid voor jullie als gezin - Lief, spontaan, behulpzaam, stralende lach, fijne collega. - Haar enthousiasme voor scouting, net was gewoon aanstekelijk - Een heel warm mens - Margo was een fijn mens en collega - De lach van Margo weerklinkt nog steeds - Wij herinneren haar als een heel vrolijk en opgewekt mens, die het leven omhelsde in wie ze was - Een leuke, spontane vrolijke meid waar ik veel lol mee heb gehad en ontzettend mee kon lachen - Altijd bezig en zorgen voor iedereen - Als motor van de avondvierdaagse, als degene die ons hielp inburgeren in Zeeland en als vrolijke vrouw - Margo gaf veel, had een groot warm hart. - Margo gaf de kinderen bij de Scouting een enorme positieve instelling. We zullen enthousiasme en inzet van haar niet vergeten - Spontane, enthousiaste, goedlachse vrouw/moeder - Spontane, vrien-delijke, eerlijke en een lieve vrouw - Een zeer hartelijke, vrolijke vrouw en een lieve collega - Haar spontane lach, de zorg voor jullie gezin, onze akela die altijd klaarstond - Haar inzet voor alles wat ze aanpakte was geweldig. Haar zorg voor en om haar kinderen grandioos. Ze ging als een leeuwin voor haar meiden - Haar schaterlach die altijd aanstekelijk was - Haar prachtige verhalen U MERKT OP: Het is zo oneerlijk- En vergeten zullen jullie haar nooit- Ik zal het praatje in de voortuin, bij de auto "of tijdens een theetje erg missen - Ikzal haar vrolijk lach nooitvergeten - Het besef dat er achter zomaar een voordeur zoveel gebeurd is en zoveel verdriet is - Altijd trots op haar kinderen Zoveel liefde, zoveel inzet en optimisme - Ik zal haar vrolijke lach nooit vergeten - Over 50 jaar weet je nog steeds wie Margo was en wat ze voor je betekend heeft - Ze hield vreselijk veel van jullie en dat straalde ze ook uit Onbegrijpelijk, waarom? - Bijzondere mensen sterven niet. Ze gaan wel, maar blijven toch altijd bij ons - Margo heeft als leiding een onvergetelijke indruk op ons gemaakt, met haar humor en positieve instelling - Margo genoot van het leven en van haar gezin - Voor haar dochters deed ze alles! - Ik zal haar vrolijkheid nooit vergeten - Ze was nog maarzo jong, zo'n oneerlijke strijd - Sommige mensen maken de wereld mooier gewoon omdat ze er zijn - Herinner je moeder als een kanjer - Ze was terecht trots op haar gezin. Lieve mensen, familie, buren en kennissen, Uw medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze allerliefste mama en de overweldigende belangstelling bij de crematie plechtigheid, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Ron van Klooster Dimphy Bart Chellie Lindy Middelburg, november 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze dierbare zus, schoonzus, tante en oudtante Maria Catharina Camilla Meerschaert-Ringoot betuigen wij eenieder die hiervan op enigerlei wijze blijk van heeft gegeven onze oprechte dank. A.C. Meerschaert De families Ringoot en Meerschaert Heikant, november 2009 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Uw aanwezigheid en belangstelling hebben ons goed gedaan. J. van Velzen-Krijger Leanne en René Eggebeen John, Izak Adriaan Goes, november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68