Dina Voois - Schout 26 I Zaterdag 28 november 2009 Het laatste beetje is nu op, veel hacl ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en oom Johannes Victor Maria Baart Johan echtgenoot van Sodsai Baart-Thongantang Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Hulst: Sodsai Thongantang Familie Baart Familie Thongantang 25 november 2009 Janseniuslaan 16,4561 NM Hulst U kunt afscheid nemen van Johan in familiekamer 2 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 29 november van 13.00 tot 13.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 30 november om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren bij de uitgang van de begraafplaats. Wilt li, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Johan "Han" Baart Voor HW'24 van onschatbare waarde! We zullen je thee-tjes missen in de rust. Namens de jongens van HW'24 2 rust zacht! Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons trouw lid en onze voetbalvriend Johan Baart Wij wensen zijn vrouw en familie alle sterkte toe bij dit enorme verlies. Het overlijden van Johan laat een enorme leegt achter in ons hart en op ons sportpark. Bestuur en leden HW '24 Hulst Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, onze lieve oma en groot-oma weduwe van Cornelis Voois Geboren 8 januari 1926 overleden 26 november 2009 Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis "Cornelia", afdeling Vliedberg, voor de liefdevolle verzorging en een speciale dank aan Dr. E.M. Oosterhoff. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: D. Ravia - Voois, Moggestraat 5, 4301 LE Zierikzee De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 30 november om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Ook aan de mooiste en liefste dingen in het leven komt een einde Met groot verdriet moeten wij u kennis geven dat nu een einde is gekomen aan het leven van mijn zeer geliefde man en maatje, onze vriend en opa Jacobus Gerardus Hendriks Jack - in de leeftijd van 66 jaar. Corry Hendriks Heieen en Wouter André Rémon Rfené en Miranda 27 november 2009 De Brauwstraat 20 4301 KX Zierikzee Dinsdag 1 december nemen we om 13.00 uur afscheid van Jack in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis - Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Jack Hendriks Bruinisse: G. Siesse A. Siesse-Fokker in herinnering Leo Mariska Sommelsdijk: P. Fokker A. Fokker-Verbrugge Richard Zierikzee, 27 november 2009 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Margaretha Maria de Bruijn-Seghers levenspartner van René Desiré Martens t eerder weduwe van Hypolitus Francitent de Bruijn Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Freddy en Wilma de Bruijn-van de Bos Christel en Eric Ronny en Diny de Bruijn-van der Werf Remy en Ivanke Ilona en Philippe Rudy en Sonja de Bruijn-Herwegh Jimmy en Katrijn Terneuzen, 25 november 2009 Correspondentieadres: Aida 4 4564 ES St. Jansteen U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaart centrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 30 november van 18.00 tot 18.45 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 1 december om 10.00 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, waarna om 12.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Lieve oma Bedankt voor alle goede zorgen. Rust zacht. Remy, Jimmy, Christel, Ilona kijk ook op (Tl0nsenlinq.nl Opgegaan naar zijn Vader in de hemel Na een leven vol liefde en zorg voor allen die hem dierbaar waren, is tot ons grote verdriet onverwachts heengegaan onze lieve man, vader, schoonvader en opa Bastiaan van der Ven -Bas- in de leeftijd van 71 jaar. A.C. van der Ven-de Koning Marleen en Eric Serge Manon Simon en Liesbeth Niels Lisa Evelien Saskia Thea en Gert-Jan Willemiek en Marco Zuidhof 7-9 4411 RV Rilland Ei- is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 30 november van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van Gereformeerde kerk "De Open Hof", Schildmanstraat 72A te Hendrik-Ido-Ambacht De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 1 december om 14.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats "Achterambacht", Achterambachtseweg 8B te Hendrik-Ido-Ambacht, omstreeks 15.15 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. De Heer houdt de wacht over je gaan en komen van nu tot in eeuwigheid Ps. 121:8 Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Aaltje Francke-Polderman weduwe van Pieter Francke A 7 augustus 1919 f26 november 2009 Wij koesteren de warme herinneringen aan haar. J aap en Li a Pim en Maaike Olivier Lisa Olga Willem en Ria Jeroen Linda Hoofddorp, 26 november 2009 Correspondentieadres: W.J. Francke Skagerrak 109 2133 DS Hoofddorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 30 november van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum Finnema, Zwarteweg 108 te Aalsmeer. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 1 december om 13.00 uur in bovengenoemd uitvaart centrum, waarna de teraardebestelling om circa 13.45 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Ophelialaan te Aalsmeer. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in Uitvaartcentrum Finnema. e werk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44