Jublisur/i Pieter en Corinda Boone Piet en Maatje Gunter-Riemens Piet en Leun Romeijnsen-de Bruijne Ovsr tederi fTlensenlinq.nl 24 I Zaterdag 28 november 2009 kijk ook op 25 jaar getrouwd Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan, daarom nodigen wij u uit voor de receptie van af 20.00 uur t/m 21.30 uur op 30 november 2009 j I jf Grandcafe Anno Nu Dorpsstraat 39-41 te Oostkapelle 26 November 2009 waren onze ouders, groot- en overgrootouders 50 jaar getrouwd. Wij willen dit met ze vieren op 4 december 2009 in Eeterij De Vierlinden, Kattendijksedijk 19 te Goes. U bent van harte welkom op de receptie van 16.30-17.30 uur. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 28 november 2009 Nieuwstraat 13,4493 AZ Kamperland Op D.V. dinsdag 1 december 2009 zijn onze lieve ouders, opa en oma 50 jaargetrouwd! Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op de receptie. Deze is op dinsdag 1 december a.s. van 20.00 tot 22.00 uur in Brasserie "Westbeer" Scheldeboulevard 1, Terneuzen. Anja en Jack Lia Jaap, Jolanda, Mark, Michel en Meike Suzy, Micha, Milarten Manouk Je was in eenvoud sterk en groot en toegewijd aan hen die u dierbaar waren dit is liet beeld dat wij van u bewaren... Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vriend, zoon, broer en oom Freddy Buijs echtgenoot van Frieda Buijs-Meersman Hij overleed in de leeftijd van 60 jaar. Koewacht: Frieda Buijs-Meersman Koewacht: Moeder Buijs-Vandamme Tania en James Veronique en Nico Jo t en Miep Jean en Lenie Neven en nichtjes 26 november 2009 Kerklaan 24,4576 AX Koewacht U kunt afscheid nemen van Freddy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 30 november van 18.00 tot 18.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 1 december om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c teTemeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer K.T. de Oude De heer de Oude is één van de oprichters van ons bedrijf en is er gedurende lange jaren nauw bij betrokken geweest zowel als mede-eigenaar, maar zeker ook als directeur van één van onze werkmaatschappijen, AZV (Aannemings maatschappij Zeeuwsch-Vlaanderen) BV. Op een zeer betrokken manier en met veel kennis van zaken heeft hij ons bedrijf mede uitgebouwd. Na zijn pensionering is hij toegetreden tot de Raad van Bestuur waarvan hij ook geruime tijd voorzitter is geweest. Zijn enthousiasme en betrokkenheid bij ons bedrijf is hij altijd blijven tonen, ook nadat hij zijn functie als voorzitter had neergelegd. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Medewerkers en directie H4A (Holding de Vier Ambachten BV) Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde Geniepig verborgen was de ziekte, om dan toch nog toe te slaan. Plotseling weggenomen, mijn lief, mijn maatje, onze lieve pa, broer, schoonbroer en pitje Marcel Callens ★'Sint Niklaas, 1 november 1948 Hulst: Stekene: België: Vogelwaarde: t Hulst, 26 november 2009 Marion Callens John Callens Monika Ferket Familie Callens Yvonne Jos Kendy 8 Joost Robbert 8 Eva Lindsay 8 Tommy Celestine Nicolaas Beetsstraat 22 4561 ND Hulst Gelegenheid om afscheid te nemen van Marcel op zondag 29 november van 14.00 tot 16.00 uur in familiekamer 1locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 1 december om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het restaurant van de Blaauwe Hoeve. Heel veel dank aan de zorg en de menselijke warmte van dr. A. de Visser en het zorgzaam thuis team, Hulst. Lieve Pit, Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Kendy en Joost Robbert en Eva Lindsay en Tommy Celestine De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets. Hij doet mij'nederliggen in grazige weiden... Diep bedroefd omdat wij hem nu moeten missen, maar wetend dat het goed is zo, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader en opa Bastiaan Marinus Bek weduwnaar van Barbera Pieternella Bek-Verdoorn 17 september 1918 26 november 2009 Rinus Bek (in herinnering) Marlies Bek-de Nooijer Romilda en Arjen Robert-Jan, Laura en Tim Willem Bek Karin Bek-Bouwer Michelle en Guillaume Patrick en Sanne Zorgcentrum De Zoute Viever, ka. 101 Correspondentieadres: Weerhaan 25 4336 KT Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 1 december om 11.30 uur in het kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. De bijzetting in het familiegraf zal omstreeks 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats, aan de Molenweg te Oost-Souburg plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ark naast voornoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum De Zoute Viever die hem met alle zorgen warmte hebben omringd. Het bericht van het overlijden van ons oud-bestuurslid Lex van Rie stemt ons droevig. Lex was bestuurslid van de Stichting A.H.C."De Vossen" van 1983 tot en met 1993 en al die jaren vervulde hij met verve de functie van Pliessie. De alertheid, die hij in deze functie ten toon spreidde, kenmerkte hem ook bij zijn activiteiten binnen ons bestuur. Maar onvermeld mogen ook niet blijven zijn gevoel voor humor en zijn inzet voor de Carnavalsviering in de stad Hulst. Dat blijkt ondermeer uit zijn bereidheid om tijdens het Carnaval van 1996 nog eens onze Pliessieman te zijn. Na zijn vertrek uit het bestuur werd Lex opgenomen in de gelederen der Erevossen. Wij wensen zijn dochter Mia en haar gezin sterkte toe bij de verwerking van het verlies van hun vader en grootvader. Namens het bestuur van de Stichting A.H.C."De Vossen", Jan Kant, voorzitter Stephan Buijsse, secretaris Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Rina de Bruine-van Goudswaard Canada: C. de Bruine Colijnsplaat: P. Kouwer-de Bruine Kamperland: HJ.de Bruine L. de Bruine-van der Heijde Neven en nichten De natuur-was zijn lust en zijn leven, hij vond er de rust die wij hem niet konden geven. Heden overleed zacht en kalm mijn broer, onze schoon broer en oom Alphonsus Franciscus Sponselee Fons weduwnaar van Elisabeth Sponselee-van der Kinderen A Stoppeldijk t Koewacht 4 april 1919 27 november 2009 Vogelwaarde: M. van Campen-Sponselee E. van Cam pen Kloosterzande: A. van der Kinderen Neven en nichtjes - Zorgcentrum "De Lange Akkers", Beukenlaan 2, Koewacht Correspondentieadres: Poelstraat 26,4551 BP Sas van Gent Avondwake op maandag 30 november om 19.00 uur in Zorgcentrum "De Lange Akkers", Beukenlaan 2 te Koewacht. U kunt afscheid nemen van ome Pons in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 1 december van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 2 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31- te Axel, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Wilt ii, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen- deze aankondiging als zodanig beschouwen werk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42