147 jaar van zijn voetstuk gjii.u.iiuji jijiina Zoek de zon op! X Dad zeeland 123 Egypte Vogeltentoonstelling in het dorpshuis Sinterklaasfeest in De Halve Maan Veerse Scheepstuig sluit jubileumjaar af Standplaatsen van servicebus mtrnm mmsm Sharm el Sheik Hotel Park Inn**** 8 dagen o.b.v. All Inclusive Ui REIZEN zaterdag 28 november 2009 W RITTHEM Vogelvereniging De Cultuurvogel uit Oost-Souburg houdt vandaag een vogelshow in het dorpshuis van Ritthem. Van 10.00 tot 17.00 uur zijn bijna vierhonderd vogels te zien, waaron der tropische soorten uit Australië, Afrika en Zuid-Amerika. Ook par kieten, kanaries en wildzangvogels ontbreken niet. De vogels zijn gisteravond beoor deeld door keurmeesters van de Ne derlandse Bond van Vogelliefheb bers. Zij wezen een algemeen kam pioen aan. OOSTKAPELLE Oostkapelle haalt vandaag de sint in. De goedheiligman en zijn zwar te pieten worden om half twee ver wacht bij de speeltuin aan de To renstraat. Na de aankomst in het dorp maakt de sint te paard een rondrit. De tocht eindigt rond twee uur bij sporthal De Halve Maan, waar jong én oud een sinter klaasfeest krijgen aangeboden. Brassband Crescendo zorgt voor muzikale begeleiding van de pie ten. De sint blijft in De Halve Maan tot een uur of vier. MIDDELBURG Shantykoor Het Veerse Scheeps tuig uit Veere sluit zaterdag 12 de cember haar feestjaar ter gelegen heid van het tienjarig bestaan af met een optreden in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg. Van daag begint de voorverkoop van kaarten. Deze kosten 12,50 (incl. consumptie) en zijn verkrijgbaar bij de BD-Store (voorheen Bramme- tje Dump) in Middelburg en bij Saartje aan de Markt in Veere. Het concert op 12 december begint om 19.30 uur. VLISSINGEN De plaatsen die de servicebus van de gemeente Vlissingen wekelijks aandoet, veranderen soms. Daar door stond in de krant van afgelo pen woensdag abusievelijk ver meld dat de bus op donderdagmid dag in de Scheldestraat staat. De servicebus staat die middag echter, net als 's ochtends, bij winkelcen trum Papegaaienburg. De Schelde straat wordt op vrijdagochtend van 9.00 tot 11.30 uur aangedaan. Op www.vlissingen.nl/serviceteam staat het schema van de servicebus. Reisnummer VLEG52-12 Prijs is vanafprijs p.p (2 pers. bezetting) incl. retourvlucht, transfer, 7 nachten o.b.v. logies, luchthavenbelasting, brandstof- en veiligheidsheffingen. Excl. calamiteitenfonds en eventuele vluchttoeslagen. Vertrek op diverse data in december. WWW.Oad.nl/aanbiedingen 0900-8482 (0,15pm)ofganaaruwANVR-reisbureau BESTE PRÜS 'IflilQ KWALITEIT ZVU7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25