Bent u één van de gelukkige winnaars? Doet u nog niet mee? lx 5x lOOx www.pzc.nl/ winweken of bel 088-0139955* ABONNEE VOORDEEL Prijswinnaars week 3 Abonnee Win Weken Maak volgende trekking kans op deze leuke prijzen Schrijf u uiterlijk 29 november in voor alle volgende trekkingen! 1ÖX 'BBttaa,.™- Acer Notebook Bladoadeaij t.w.v. 15.- Dhr. van der Hage Terneuzen Strijb Middelburg A.J. Dhr. A.J Dhr. J Korteweg Middelburg Dhr. A Aardewerk Philippine Dhr. Hazelaar Oostkapelle Dhr./Mw. M. Stutzinger Arnemuiden Weekendie Maastricht Mw. B.J. Allewijn Goes Dhr. J.W.A. van der Heijden Middelburg Dhr. J.W. Verheij Kapelle Dhr. P.M. Beenakker Hansweert Dhr. A.M IJzelenberg Scharendijke Dhr. P. Vermue Heinkenszand Dhr. C Bakker Yerseke Mw. G van Belzen Arnemuiden Dhr. PH de Jong Rilland Dhr. A.H.W. Verspuij Goes Mw. AP Berkhout Zaamslag Dhr. W.J.M. den Boer Goes Dhr. J Koster Waarde Dhr. T de Vries Vlissingen Dhr. K Huibregtse Westkapelle Mw. F de Boer Eisinga Vlissingen Dhr. H Lievense Domburg Mw. C.J. deWaaij Zierikzee Mw. E.C Kasse Middelburg Dhr. D Bolier Vlissingen Dhr. C.H.I. van der Maas Kats Dhr. C. van der Zanden Oost-Souburg Dhr. J.F. Vroonland Heinkenszand Mw. W Boom-Welters Middelburg Mw. E Maljaars-Overduive 'S-Gravenpolder Mw. 1 de Zwart Vlissingen Kaarten Holiday on ice 'Spirit of the World' Dhr. E. van den Branden Westdorpe Dhr. W Meijer Yerseke Dhr. R.E. Brandt Goes Dhr. C.H. Murre Middelburg Dhr. B.A Bosman Oost-Souburg Dhr. R Busink Vlissingen Dhr. A. de Nooijer Middelburg Dhr. M Hofman Middelburg Mw. E. Castel Kapelle Dhr. J.A. Oele 'S-Gravenpolder Dhr. G.H. Janssen Hulst Dhr. M.H. Coolbergen Zierikzee Mw. C van Oosten Goes Dhr. J.W. Jebbink Goes Dhr. J.A.J. Dekker Wemeldinge Dhr. J. Oppeneer Vogelwaarde Mw. A Langeraert Zuidzande Dhr. J Eggebeen 'S-Gravenpolder Dhr. Poissonnier EedeZld Dhr. M Looise Koudekerke Dhr. F.J. Faas Brouwershaven Dhr. L de Putter Terneuzen Mw. D Melio Oudelande Dhr. J de Feijter Groede Dhr. J. Rietvelt Ijsselstein Ut Dhr. M de Nooijer Vlissingen Dhr. MGW Geijtenbeek Middelburg Dhr. H Schulze Westkapelle Dhr. J.J. Schipper Goes Mw. M.A. Geluk Kapelle Dhr. L.J vanderSluijs Burgh-Haamstede Dhr. R.F. Smit Goes Dhr. F.J. van Giezen Middelburg Dhr. N.L.M. Spelier Vlissingen Alle prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. Weekend of midweek Landal Green Parks een waarde- cheque van 100,- voor een foto op canvas Tefal personen weegschaal "-'S Lekkerpuzzelen boek Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur, za. 10.00 tot 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 132