CSG Prins Maurits 'Word jij Bakker Bart in Terneuzen of deze regio?' ELOPAK Manager Print Technologie natiën Mercuri Urval www.csgpm.nl Middelharnis zoekt docenten (m/v) Latijn 0,7 fte Zorg en Welzijn 0,5 fte Biologie 0,6 fte Q JobTrack.nl Het Noorse Elopak is met wereldwijd 2.500 medewerkers één van 's werelds grootste verpakkings producenten voor zuivelproducten en vruchtensappen. De verkooporganisatie is verdeeld over dertig landen en er zijn wereldwijd tien productielocaties. Voor klanten als FrieslandCampina is Elopak niet alleen leverancier voor de verpakkingen, maar levert zij tevens complete vul- en verpakkingsystemen. Voor Elopak B.V. met als standplaats Terneuzen, de grootste productielocatie met 400 medewerkers, zijn we op zoek naar een (m/v) dé printspecialist die wereldwijd het totale drukproces verder ontwikkelt en optimaliseert De functie U bent verantwoordelijk voor het gehele grafische proces binnen Elopak op alle productielocaties. Binnen de organisatie bent u de specialist op het gebied van printen van verpakkingen voor de voedingsmiddelenindustrie. U brengt de hoogste printkwaliteit tot stand, u standaardiseert en zet geavanceerde printtechnieken in. U geeft ondersteuning bij audits volgens ISO 9002. Om bij te blijven op uw vakgebied volgt u de nieuwste ontwikkelingen. U adviseert de directie ten aanzien van te nemen besluiten ter verbetering van de totale bedrijfsperformance. Elopak heeft een matrixorganisatie. U rapporteert aan de Vice President Board en Blanks in Noorwegen en geeft leiding aan een kleine afdeling in Terneuzen. Gevraagd U bent opgeleid in een grafische richting en beschikt over een hbo werk- en denk niveau. U hebt kennis en ervaring op het gebied van de modernste druktechnieken. Daarnaast hebt u ervaring met verpakken in de voedingsmiddelenindustrie. U beschikt over minimaal tien jaar relevante werkervaring. U bent nieuwsgierig, creatief, een netwerker in de grafische indu strie en beschikt over presentatievaardigheden. U bent een stevige persoonlijkheid met goede sensitieve en communicatieve eigenschappen. U bent bereid veelvuldig internationaal te reizen. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Duits is een pre. Geboden Een verantwoordelijke functie bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van ver pakkingen en verpakkingssystemen. Aandacht voor inhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei. Voor de functie geldt dat u een gezichtsbepalende positie binnen'het bedrijf bekleedt. Hierbij hoort uiteraard een goed arbeidsvoorwaardenpakket, corresponderend met het niveau en de verantwoordelijkheden van deze functie. Reageren Solliciteer via www.mercuriurval.nl. U vindt de vacature met de zoekterm 'Elopak' of ref.nr. 94687. Bel voor vragen over de functie met Carmen Adams, recruiter Mercuri Urval, tel. 033- 45014 08. Zie ook www.elopak.com CSG Prins Maurits is een christelijke scho lengemeenschap voor vwo, havo, vmbo en praktijkonderwijs heeft een duidelijke grondslag: de Bijbel als het Woord van God en de Drie Formulieren van Enigheid heeft bijna 1500 leerlin gen en 160 medewer kers is een streekschool: in Middelharnis worden leerlingen ontvangen van Goeree-Overflak- kee, een deel van de Zeeuwse eilanden, West Brabant en de Hoekse Waard vindt kennisoverdracht, leerlingenzorg en per soonlijkheidsvorming erg belangrijk heeft een brede kerke lijke achterban en een uiteenlopende leerling- bevolking is gehuisvest op een unilocatie in een mo dern gebouw. heeft een prettige werk sfeer met goede onder linge verhoudingen Zo spoedig mogelijk. Met ingang van 1 januari 2010. Met ingang van 1 januari 2010. Hèt is mogelijk op een gedeelte van de lesuren të solliciteren. Ook studerenden worden uitgenodigd om te solliciteren op een van deze vacatures. De school heeft een goede studiekostenre geling. Sollicitanten dienen de grondslag van de school te onderschrij ven en kerkelijk meelevend te zijn. Op www.csgpm.nl kunt u meer informatie vinden, ook over de procedure bij de sollicita tie. Heeft u nog vragen? Bel dan met dhr. A.J. van Heest (rector), tel. 0187-482745(school)/0187-491148(privé) of dhr. J. Hoff, (conrector) tel. 0187-482745 (school)/0187-602567 (privé). Reageren Uw sollicitatiebrief met uitgebreide motivatie en curriculum vi- tae ontvangen we graag uiterlijk tot en met 11 december 2009. U kunt uw sollicitatie richten aan dhr. A.J. van Heest (rector), Postbus 181, 3240 AD Middelharnis. Het is ook mogelijk de sol licitatie via e-mail te sturen aan aj.vanheest@csgpm.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. 44 I Zaterdag 28 november 2009 Kijk ook op Hét opbouwen van een eigen bakkerswinkel is een droom voor velen. Helaas liakeii wel enthousiaste: starters gaandeweg af omdat het opzetten van een eigen winkel op meerdere fronten moeilijk te realiseren is. En dat is jammer want dromen zijn er om uit te komen. Met het francbiseconcept van Bakker Bart is het starten van een eigen winkel minder risicovol en gecompliceerd- Een Bakker Bart-ondernemer is namelijk 100% zelfstandig maar maakt gebruik Van de inmiddels alom bekende Bakker Bart-formule. Daarnaast werken er op liet servicekantoor specialisten die de ondernemers veel (denkjwerk uit handen nemen, zoals de landelijke reclamecampagnes, het verwerven en inrichten van de panden en de gezamenlijke inkoop. Verder verzorgt de organisatie de formule- en productontwikkeling zodat Bakker Bart altijd up-to-date is en verrassend blijft voorde consument. Hierdoor hebben ondernemers de handen vrij om te doen waar zij goed in zijn namelijk: ondernemen. Iedere dag weer is het een uitdaging om de productkwaliteit, de hygiëne, de beschikbaarheid van producten en de klantvriendelijkheid hoog te houden Bakker Bart-ondernemers: verwerken hun eigen producten, wat inhoudt dat de aangeleverde deegstukken in de winkel nog gedecoreerd, gerezen en gebakken worden De zaken worden.dan ook bij voorkeur gerund door ondernemersparen zodat de taken in de winkel en in de bakkerij kunnen worden verdeeld, Een vaste winkel- bcgeleider adviseert en begeleidt de ondernemers bij hun dagelijkse gang van zaken. Inmiddels zijn er 190 Bakker Bart-winkels verspreid over heel: Nederland. De kracht van Bakker Bart zit in de versheid van de producten, de goede prijs /kwaliteit verhouding en de uniformiteit in formule, prijs en product. Uit onderzoek komt naar voren dat Bakker Bart hierdoor een grote naamsbekendheid heeft. Jouw droom om een eigen bakkers winkel te starten, is met Bakker Bart binnen handbereik Waar een zelfstandig ondernemer over het algemeen grote bedragen eigen geld moet inleggen, is het door een financieringsarrangement van Bakker Bart, mogelijk om met€15.000/-eigen geld de benodigde investering te financieren Naast de eis van C IS 000 euro eigen geld is ook werkervaring in de foodscctor, leidinggevende capaciteiten, een gezonde, werklust en cijfermatig inzicht een must Om te voorkomen dat een beslissing voor een samenwerking nret Bakker Bart overhaast wordt genomen, worden geïnteresseerde kandidaten in meerdere gesprekken geïnformeerd over de formule en de voorwaarden Hebje interesse in een vrijblijvend kennismakingsgesprek dan nodigen wijjou graaguit op ons servicekantoor in Beuningen Meer informatie vind je op onze website www.bakkerbart.nl of bel Anita den Ouden, telefoonnummer (024) 678 27 02.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 122