DroomDomein Voorman Voorvrouw wasserij Banen Q JobTrack.nl Teamleider Groen: Enthousiaste verkoper (fulltime) GC DE JONG CONSTRUCTION BV Kijk ook op Zaterdag 28 november 20091 37 WEBEGO B.V. is een organisatie die medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt een productieve werkomgeving biedt de en mensen begeleid naar regulier werk. Wegens veranderingen in de Wet Sociale Werkvoorziening hebben wij de organisatie geherstructureerd naar twee bedrijfstakken: Ontwikkeling Plaatsing (O&P) en Producten Diensten (P&D). Binnen de organisatie zijn ongeveer 375 medewerkers werk zaam. De bedrijfstak van Ontwikkeling Plaatsing is verantwoordelijk voor individuele- en groepsdetachering, Begeleid Werken en ondersteunt de ontwikkeling en begeleiding van trajectdeelnemers in en naar reguliere arbeidsmarkt. De bedrijfstak van Producten Diensten is verantwoordelijk voor het begeleiden en ontwik kelen van medewerkers binnen de afdeling Groen, Techniek, Service, Schoonmaak en Verpakken met als doel via de bedrijfstak van Ontwikkeling Plaatsing medewerkers in de reguliere arbeidsmarkt te plaatsen. Binnen de bedrijfstak Producten Diensten worden diverse werkzaamheden uitgevoerd, o.a. het in- en ompakken van producten en reparatie van huishoudelijke artikelen tot metaal bewerken. Na een interne selectie zijn wij op zoek naar nieuwe collega's om de 'nieuwe' organisatie/teams te versterken. Voor de afdeling Groen zijn wij op zoék naar een Teamleider. De afdeling Groen houdt zich bezig met het integraal onderhouden van groenvoorzieningen bij bedrijven, recreatieparken, instellingen en gemeenten (kleinschalig aanleg, reiniging, snoeiwerkzaamheden, maaien, boomverzorging, gewasbescherming). De teamleider is primair verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering binnen zijn team van medewerkers en legt verantwoording af aan de manager P&D. Hij/ zij geeft direct leiding aan begeleiders en medewerkers van zijn team en is eindverantwoordelijk voor de resultaten. De teamleider stuurt op kwaliteit en kwantiteit van productie en ontwikkeling en doorstroming van medewerkers. De verdeling van de verantwoordelijkheid valt op het aansturen van het team op hoofdtaken door de teamleider en de operationele ondersteuning en begeleiding van de medewerkers door de begeleiders. Daarnaast verzamelt hij/ zij alle relevante informatie m.b.t. de productie, stuurt hierop en maakt afspraken daarover met de manager P&D en het bedrijfsbureau. Zijnhaar taken zijn: - de gemaakte afspraken betreffende de te leveren diensten en vertalen naar de werkvloer - coördineren en verdelen van werkzaamheden - bewaken van de uitvoering van de planning (voortgang en kwaliteit) - bewaken van de personele bezetting - coachen van begeleiders en voeren van functiegesprekken met de medewerkers en begeleiders - verantwoordelijk voor ziekteverzuim - verantwoordelijk voor een veilige, schone en ordelijke werkomgeving (ARBO) - bijdragen leveren aan innovatie en verbetering vah werkwijzen - bewaken van mogelijkheden en kansen bij het ontwikkelen van medewerkers. Als teamleider beschik je over/ ben je: - ervaring in het aansturen van mensen en processen - afgeronde MBO niveau 4 Groen opleiding of vergelijkbaar - ruime relevante vakinhoudelijke werkervaring in het Groen - coachend leiderschap - ondernemend, proactief, flexibel, procesmatige inzicht, klantgerichte en betrokken instelling - affiniteit met de doelgroep - in staat te zijn om zowel zelfstandig- als in teamverband te kunnen werken - rijbewijs B - E - fulltime inzetbaar Wij bieden een veelzijdige en zelfstandige fulltime functie met goede primaire, secundaire arbeidsvoorwaarden en zakelijk mobiliteit. Dit binnen een informele en groeiende bedrijfstak waar hard werken en sociaal zakelijk zijn hoog in het vaandel staat. Het salaris is conform schaal 8 CAR/UWO. Informatie: Meer informatie kun je krijgen bij David van Kampen, manager Producten Diensten, telefoonnummer 0187-488642. Belangstelling? Je kunt je brief richten aan Ana Maria Tromp, personeelsadviseur, e-mail a.m.tromp@webego.nl. Uw reactie graag voor 7 december 2009. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een De functie: Het adviseren over en verkopen van onze collecties Het verwerken en opvolgen van de eigen orders Onze voorkeur gaat uit naar iemand: die affiniteit met bedtextiel heeft die beschikt over goede verkoopcapaciteiten die klantgericht kan denken die enthousiast, energiek en betrouwbaar is die ervaring heeft in het slapenvak Bij ons heerst een fijne werksfeer. Wij bieden een goed salaris, studiebijdragen en andere passende secundaire arbeidsvoorwaarden. Op zondag hoeft u niet te werken. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling P&O, e-mail p&o@beddingcompany.nl, postbus 354,2160 AJ Lisse. www.droomdomein.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. FEDUR® HIGH WEAR-RESISTANT PRODUCTS GC de Jong Construction is een innovatief productiebedrijf gevestigd te Zierikzee. Wij zijn internationaal actief met het ontwerpen en leveren van hoogslijtvaste bui zen en bochten onder de productnaam FEDUR®. Deze produkten worden voorna melijk toegepast in de bagger-industrie. Wij bieden veelzijdige en zelfstandige functies aan in een enthousiast en voornamelijk jong team. Op de arbeidsovereenkomst is de CAO voor het kleinbedrijf in de metaal van toepassing. IJZERWERKERS - LASSERS Functie Omschrijving Je werkzaamheden bestaan uit het aflassen van buizen, bochten, kruisstukken en diverse andere constructies, in diameters tot 2000mm. Je zult tevens aanverwante taken binnen de productie uit voeren Functie Profiel Opleiding op VMBO of MBO niveau Ervaring met MIG/MAG en C02 lasproces, tekening lezen. MEDEWERKERS MEETTAFEL Functie Omschrijving Je werkzaamheden bestaan uit het snijden, uitzetten aan de hand van constructietekeningen en samenstellen van buizen, bochten, kruisstukken en diverse andere vormstukken of constructies, in diameters variërend van 100 tot 2000mm. Naast het werk op de meettafel behoren aanverwante activiteiten binnen de productie ook tot de mogelijkheden. Functie Profiel Opleiding op VMBO of MBO niveau Ervaring met MIG/MAG en C02 lasproces, tekening lezen. Heeft u interesse, ook al Dijkt de opleiding niet helemaal fe passen? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie met CV Voor aanvullende informatie over de functie-inhoud en ons bedrijf kunt u contact opnemen met onze bedrijfsleider de heer R. van Grootveld. G.C. de Jong Construction BV, Deltastraat 23, 4301RC Zierikzee Tel: 0111.414212 (van 7.00 tot 19.00), Fax: 0111.415876, Email: rvg@gcclad.com De functie - Belast met het goed doen functioneren van de medewerkers en het indelen en zorgdragen voor de begeleiding van deze medewerkers. - Vakbekwaamheid op het gebied van het wasproces benut u om de medewerkers te instrueren en te begeleiden en desgewenst door daadwerkelijk mee te werken. - Signaleert problemen bij medewerkers en of werkzaamheden en sluit deze kort met de werkleider indien noodzakelijk. - Plannen en sturen van de werkzaamheden in overleg met de werkleider. - Bijhouden van de administratie verantwoording. - Draagt medeverantwoordelijkheid voor kwaliteit, kwantiteit en de voortgang van de werkzaamheden. - Overlegt met klanten over planning en kwaliteit. - Handelt klachten af en registreert deze. - Vervangt de werkleider bij diens afwezigheid. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A. Matthijsse, bedrijfsleider industrieel bedrijf. Tel.nr. 0111 - 41 32 57 ofinternetwww.dezuidhoek.nl Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze vacature richten aan de Zuidhoek, Deltastraat 8 te 4301 RC Zierikzee, t.a.v. de heer R.P. Carol, hoofd personeelszaken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Zuidhoek vraagt - Een opleiding op VMBO werk- en denkniveau. - Een meeijarige, aantoonbare werkervaring op het vakgebied. - Goede organisatorische, leidinggevende en contactuele eigenschappen. - Affiniteit met de doelgroep. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. De Zuidhoek biedt - Een boeiende functie met veel afwisseling. - Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring (min. 1713,- max. 2269,- per maand). - Jaarcontract met mogelijkheid van vaste aanstelling na 1 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 115