U10nsentioq.nl DvsrJsden 20 I Vrijdag 27 november 2009 kijk ook op i«wa» I Na een leven waarin zij haar vele gaven van hoofd en hart intensief heeft gebruikt, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw en zorgzame moeder Hendrina Jacoba Bal-Kempeneers Rina in de leeftijd van 65 jaar. W. Bal Jaco t 1993 Johnny 25 november 2009 Nieuwstraat 10 4311 AN Bruinisse De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden op maandag 30 november om 13.30 uur in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinise. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze overbuurvrouw Rina Bal Een heel goed en lief mens is heengegaan. Wim en Nelleke Onmisbaar, onuitwisbaar, Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Hendrik Verhage Henk Domburg 13 oktober 1925 Middelburg 23 november 2009 Middelburg: Lien Verhage-Reijnhout Rene en Marianne Linda en-Jan-Peter Neo Rasa Kai Rune Aure Correspondentieadres: Oude Vlissingseweg 36A 4336 AD Middelburg De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Hierbij willen wij Dr. Peppel bedanken voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van Jacob Meeuwse A18 november 1915 -f25 november 2009 Namens de familie, Piet en Bets Bruijnzeel Goes, St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 2,4481 DK Kloetinge. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 30 novem ber om 13.15 uur in de "Geerteskerk" te Kloetinge, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.45 uur gelegen heid om afscheid van hem te nemen. Na de begrafenis is er in de "Geerteskerk" gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met dankbare herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde Dhr. J. Meeuwse Koos en Nellie de Bruine Nooit vragend nooit klagend altijd alles voor haarzelf dragend was zij een steun voor velen. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, geven wij met verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en over-oma Marina de Bruine-van Goudswaard echtgenote van Pieter Jacobus de Bruine in de leeftijd van 83 jaar. Kamperland: P.J.de Bruine Middelburg: RieenTony Marco en Kim, Romy, Marijn, Sem Perry en Heidi, Jeremy, Elvera Natascha en Antoine, Lorenzo Kamperland: Hans en Willy Alinda en Kees, Indy, Devin, Joren Ramona en Dennie Petro en Nancy, Nena 25 november 2009 Nieuwstraat 101 4493 BB Kamperland De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 30 november om 13.00 uur in de PKN-kerk "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Ten Have en de medewerkers van Allévo voorde goede zorgen. Wij verzoeken u, indien u geen rouwbrief heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Pieter Verburg echtgenoot van Jasperina Alebregtse Wij wensen onze schoonzuster, haar kinderen en klein kinderen veel sterkte en kracht. Piet en Tina Leo en Corrien Anne en Romy Karin en Peter Pirn en Linda Nick en Kevin Colijnsplaat, 25 november 2009 Enige en algemene kennisgeving. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na fijne jaren die we met haar mochten beleven, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze lieve moeder/schoonmoeder, oma en tante Johanna Hermina Bannink ~Jo~ 26 augustus 1921 t 26 november 2009 Enschede Vhssingen Marijke en Donald Hans Cindy en de andere kleinkinderen neven en. nichten C orrespon dentieadres Verkuyl Quakkelaarstraat 2.9, 4381 PJ Vhssingen- Mam is in haar huisje aan de Aagje Dekenstraat 65 te Vhssingen. Er is daar gelegenheid om afscheid te nemen op zondag 29 november van 14.00 tot 16.00 en van 19.00 tot 20.00 uur. Op dinsdag 1 december zullen we haar om 14.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Vhssingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vhssingen. Rust nu maar uit. Je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. Je hebt het als een moedig man doorstaan. Rust nu maar uit. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Krijn Triest de Oude echtgenoot van Johanna Maria van der Hooft J.M. de Oude - van der Hooft Familie de Oude Familie van der Hooft in de leeftijd van 91 jaar. Biervliet: I Oostburg, 25 november 2009 Annelot Ter Walle A 106 Ter Wallestraat 7 4521 AZ Biervliet De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 30 november I om 13.00 uur in Annelot Ter Walle,. waarna gelegenheid is tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. f Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis De Stelle, afdeling Boterbloem, voor hun liefdevolle zorgen. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze medewerker, de heer R.J. van Sorge Ronald was vanaf 1 oktober 1979 bij ons werkzaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 25 november 2009 Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken. Psalm 37 vers 5 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn moeder, onze oma en overoma Francina Ia Grand-de Hollander - Sien - weduwe van Cornelis la Grand in de leeftijd van 92 jaar. Jacques la Grand Stefan en Carmen Antoine en Sandra, Jewel, Diesel Goes, 25 november 2009 Correspondentieadres: Jan Luykenstraat 3 2394 XH Hazerswoude-Rijndijk De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 1 december om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46