61 Bench Vans DC shoes Karl Kani Ecko Rocawear Volcom Dickies Converse -etc! Street BTrendwear in fashion B shoes www.xrayfashian.nl. St. Jacobsstraat IB, Vlissingen, Papegaaistraat 14, Gdesj donderdag 26 november 2009 Natuurouderdag Op de provinciale natuurouder dag wordt morgen aandacht be steed aan het effect van klimaat verandering op de natuur. Er worden workshops gegeven. Daarnaast vertelt Bernice Note- boom over het scholenprogram ma Himalaya Alert. De natuur ouderdag begint om 9.30 uur in De Vier Linden bij de Holland se Hoeve in Goes. Sinterklaas Na de aankomst om 12.00 in Walsoorden gaat Sinterklaas morgen richting wzc Antonius in Kloosterzande. Om 14.00 uur is er een gevarieerd programma voor kinderen van groep 1-4, met onder meer de Streetdance Groep. Voor kinderen van groep 5-8 is om 15.30 van alles te doen bij den D'Waes op Groenendijk. Elk laatste weekeinde van de maand is er een permanente tentoonstelling in atelier/beel dentuin Daniëlle Orelio in Burgh-Haamstede. Er is werk te zien van Orelio zelf bestaande uit brons, kera miek en schilderijen, periodiek aangevuld met werk van andere kunstenaars. Bax-shop.nl biedt een uitgebreid assortiment. door Rob Paardekam Twee jaar geleden ver huisden de broers Nathanaël en Jochanan Bax uit Goes met z'n tweeën naar bedrijventerrein De Poel I. Nu zitten ze daar met 35 man personeel en hebben ze het aantal vierkante meters in het bedrijfsverzamelgebouw flink uitgebreid. Kortom, de Bax-shop is een ongekend suc ces. In 2008 en 2009 won de (web)winkel zelfs de FD Gazel len Award voor snelst groeiende onderneming in Zeeland. Bax-shop.nl verkoopt licht-, ge- luid-, studio- en dj-producten en :s alles daaromheen. „Feitelijk verko pen we alles voor muzikanten, pro ducers en dj's", verduidelijkt Jocha nan. „Maar we leveren ook aan bij gemeenten en de groot-zakelijke markt." De klanten kopen veelal via internet, maar aan de Albert Plesmanweg zit ook nog gewoon een winkel, waar mensen binnen kunnen stappen. De broers Bax begonnen in 2003 met een mini-onderneming. Nathanaël was al bezig met het verhuren van spullen toen zijn broer voorstelde om het wat pro fessioneler aan te pakken. De jon ge ondernemers kochten in die tijd producten om ze vervolgens te Beeldentuin Een koptelefoon met Swarofski-kristallen. foto's Ronald den Dekker verhuren. „We kochten in bij de detailhandel, dus dat was vrij duur", vertelt Jochanan. „Toch had den de groothandels niet direct in teresse om spullen aan ons te leve ren. Tot we er één vonden die wel in ons geloofde. Maar, zo werd ons geadviseerd, ga naast verhuren ook verkopen via internet. Dat hebben we gedaan. Vandaag de dag doen we niet eens meer aan verhuur. Onze verhuurbedrijven zijn nu namelijk onze klanten" Nog zo'n tip: ga setjes verkopen. Dat deden de jongens. Jochanan geeft een voorbeeld: „Als een school een toneeluitvoering wil ge ven, wordt vaak iemand op pad ge stuurd om spullen te kopen, zon der dat hij er verstand van heeft. En je hebt nog best veel nodig. Een lichtset, statieven, bekabeling, een controller en ga zo maar door. Als je dat in één pakket aanbiedt, is het een stuk gemakkelijker." Dat soort service is volgens de twee Goesenaren de grote kracht van de Bax-shop. „De klant is ko ning", stelt Jochanan. „Als ik hoor dat één van onze personeelsleden een klant onbehoorlijk heeft be handeld, wordt ik echt boos en los sen we het hoe dan ook op." Bax-shop garandeert levering de volgende dag als een product vóór zes uur 's avonds wordt besteld (binnenkort is dat acht uur). Meestal lukt dat, maar soms laat Jochanan en Nathanaël in hun magazijn, waar duizenden producten op TNT een steekje vallen. „Als zo'n klant dan belt, omdat hij zijn pro duct niet heeft, maar het per se die dag moet hebben, sturen we een spoedkoerier", vertelt Jocha nan. „Dan kost het ons een paar centen meer, maar bij zo'n klant kanB je niet meer kapot." Klantenbinding heeft sowieso heel erg de aandacht bij het jonge be drijf Dat gebeurt onder meer met een magazine, dat twee keer per jaar verschijnt, en een jaarlijkse open dag in mei. Met artiesten als Intwine en een paar dj's was het de afgelopen keer bijna een klein festival. „Op zo'n dag laat je zien dat je meer dan de standaard web shop bent", aldus Jochanan. Op zijn huidige locatie barst de Bax-shop uit zijn voegen. Daarom staat een verhuizing voor de deur. „Ik zeg nog niet waar we heen gaan", stelt Jochanan. „Maar het Bruinisse Driedaagse Winterfair bij Magnolia bloem&huis. Van 19 tot 21.30 uur. Goes Natuurouderdag met als thema Nieuwe Buren in de Natuur, over het effect van de klimaatverandering op de natuur. De Vier Linden, Hollandse Hoeve. Grijpskerke Lezing door Nico Out over 'Cézanne - Pi casso - Mondriaan. In nieuw perspectief en 'Paris Central. Europese Meesters uit de jaren '50'. Reserveren: 0118-625284 Boerderijgalerie de Osseberg, 20.00 uur. Middelburg Auke van der Woud, hoogleraar architec tuur- en stedenbouwgeschiedenis aan de Rijksuniversiteit Groningen, houdt een le zing getiteld 'Een nieuwe wereld, het ont staan van het moderne Nederland'. Aula Zeeuwse Bibliotheek, 20.00 uur Nieuwerkerk Inpak/pakjesavond Vrouwen van Nu afde ling Duiveland in Ons Dorpshuis in Nieu werkerk. Aanvang 19.30 uur. Bruinisse Driedaagse Winterfair bij Magnolia bloem&huis. Van 9.30 tot 21.30 uur. Dreischor Algemene ledenvergadering met wijn proeverij van Vereniging tot Nut en Ge noegen. Dorpshuis, 20 uur. Middelburg Prof dr A.A. Clement houdt een lezing getiteld 'De Nederlandse School van "Felix Mendelssohn Bartholdy'. Aula Zeeuwse Bibliotheek, 16.45 uur Oosterland Workshop mobiel bellen voor senioren. De Saele, 13.30 tot 15.30 uur. Zierikzee Najaarsvergadering Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland. MFC, 19.30 uur. Bruinisse Driedaagse Winterfair bij Magnolia bloem&huis. 9.30 tot 17 uur. Snuffelmarkt in 't Durps'uus en hobby- beurs in sporthal De Vanger. Van 10.00 tot 17.00 uur. Burgh-Haamstede Atelier/Beeldentuin Danielle Orelio houdt Open Atelier. Hogeweg 34, 11.00 tot 17.00 uur. Verkoopdag in adventsfeer.Er worden di verse handwerkartikelen en zelfgemaakte kransen aangeboden. Kerkzaal Hervormde Kerk, 10-16 uur Goes Concert door Continental Kids. Maranathakerk, 16.00 uur. Koop zondag Vlissingen 29 nov open van 13.00 tot 17.00u.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88