de emotie... Colofon w familieberichten Famüleberic fH mensenjnq.nl Wat blijft is faiïilïfbgrichtsll:; Ill f ami tiëberichtenonhnenl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 28 I Donderdag 26 november 2009 kijk ook op José De maandagavondbingo zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. We zullen je missen. Breskens: Mariejoke Marie Marina Mariska Anita Zus Brigitta Lieve José Een groot gemis Een groot verdriet Maar herinneringen vergeten wij niet. Guido en Karin Snouwaert Carlijn en Jorick Dag lieve, lieve schat, Dag lieve José, Dag onvergetelijke vriendin Marijke en familie Wij zijn erg geschokt door het overlijden van José van Opdurp Wij wensen Jan, de kinderen, en verdere familie alle mogelijke sterkte met het Verwerken van dit enorme verlies. Trimclub Breskens 't Verlies was er al voor het einde; de rouw voordat het afscheid kwam. toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Wij voelen mee in jouw verdriet; nu rouwen wij, maar treuren niet. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en aandacht, zijn wij nu verdrietig dat, na een sportief leven van ons is heengegaan onze lieve pa en opa Alexander Ludovicus van Rie Lex weduwnaar van Nelly Mathilde Francisca van Rie-Corveleyn Lex hield van het leven. ik Hulst, 16 mei 1931 t Hulst, 24 november 2009 Hulst: Mia en Peter Casper, Felix Frans van Waesberghestraat 45, Hulst Correspondentieadres Van der Maelstedeweg 56,4561 GV Hulst Lex is opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegenheid om afscheid van - hem te nemen op donderdag 26 november van 18.00 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 28 november om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'Het Bonte Hert', Grote Markt 12 te Hulst. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd om het afscheid van onze vrijwilliger José van Opdurp Bedankt voor alles! Wij wensen de familie veel sterkte. BorstkankerVereniging Nederland afd. Z.-Vlaanderen Achter de schennen stond ze altijd klaar voor het voetbal team, we hebben haar zorg bijzonder gewaardeerd. José van Opdurp- de Ruijsscher Wij leven en voelen mee met onze ex-teamgenoot Thijs, en natuurlijk ook met Jan, kinderen en de kleinkinderen. Technische staf, le en 2e selectie v.v. Breskens Wij hebben het bericht ontvangen dat ons ere-lid GERARD VAN LOO is overleden. Met zijn overlijden verliest de brassband een gepassioneerde muziekliefhebber. Wij wensen Bea en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Colijnsplaat Bestuur, dirigent en leden Brassband Wilhelmina. I v-;: Sluittiidén overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur - Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemj;ê;uwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familièierichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. o m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76