is zwanger De magazijnen MOETEN leeg! €6,99 37 De Die: studie voorrang Mountainbikers krijgen zwaar parkoers voorgeschoteld in Hulst Maas weg bij GPC v\oe*??f Sier- oestratinq vanaf pW n P/m2i v' Keuken showroom- Restanten mci(\p\\&\ ^fuvnxeeV. de prijst BouwCenter Logus-De Doop Jacco Verhaeren, trainer Van As kandidaat Speelster van het Jaar Antic blijft bondscoach van Servië Robert Gesink rijdt Egmond-Pier-Egmond Eindejaarsacties bij Logus-De Hoop: «egen inkoopr r\p t V3 donderdag 26 november 2009 „We moeten kijken hoe alles zich ontwikkelt. Misschien kunnen we wat de sport betreft ons vizier richten op december 2010. Dan zijn bijvoorbeeld de WK en EK kortebaan." door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Op de deelnemers lijst van de Swim Cup ontbreekt ook de naam van Terneuzenaar Stefan de Die. De 23-jarige specia list op de vrije slag is bezig met af studeren. „Vanaf 1 januari ga ik me weer helemaal op het zwemmen richten", laat hij weten. De Zeeuws-Vlaming hikte al een tijdje tegen het afronden van zijn studie Sport, Management en On dernemen aan. „Het werd een last, ik bleef ermee in m'n hoofd zit ten." Daarom besloot hij afgelopen zomer, na het mislopen van het LAUSANNE Naomi van As is door de internatio nale hockeyfederatie (FIH) genomi neerd voor de titel 'Speelster van het Jaar'. De aanvalster is één van de zes kan didaten. De andere gegadigden zijn Luciana Aymar (Arg), Madonna Blyth (Aus), Baorong Fu (Chn), Na- tascha Keiler (Dui) en Helen Ri chardson (Eng). Tijdens de Cham pions Trophy voor mannen, die ko mend weekeinde in Melbourne be gint, maakt de FIH de winnaars bij de vrouwen bekend. HULST - Na een weekje rust gaat de strijd om de Zeeuwse ATB Cup za terdag verder in Hulst, op het fraaie parkoers van De Linie. De organisatie is opnieuw in handen van de toerclub Hulst. Het parkoers in Hulst staat bekend als behoorlijk zwaar. Volgens orga nisator Fons van Dorsselaer zal dit zaterdag niet anders zijn. „Afgelo pen zondag hebben we een moun tainbiketoertocht gereden en die ging voor een deel over het par koers. Er waren ruim duizend deel nemers, die het traject er niet mak kelijker op hebben gemaakt. Bo vendien heeft het de laatste dagen behoorlijk geregend. Het parkoers BELGRADO - Bondscoach Radomir Antic blijft langer actief voor het nationale voetbalelftal van Servië. Gisteren werd bekend dat de 61-ja- rige trainer zijn contract verlengt tot en met de Europese titelstrijd van 2012. Onder leiding van Antic kwalifi ceerde het land zich voor de WK, de komende zomer in Zuid-Afri- ka. Sinds 2008 is de coach werk zaam voor Servië. zal dan ook het uiterste vragen van de deelnemers." Na drie wedstrijden gaat Robbert Vleugel aan de leiding in het klas sement om de Zeeuwse ATB Cup. De Wemeldingenaar won in Kort- gene en in Wolphaartsdijk, terwijl Edzard van Ewijk in 's-Heer Arendskerke de sterkste was. Twee weken geleden kondigde Vleugel aan dat hij niet voor het klassement zal gaan, maar priori teit geeft aan de voorbereidingen op het komende wegseizoen. „Ik was van plan aan maar drie wed strijden mee te doen. Die heb ik nu al gehad. Maar ik ben van plan nog wel mee te doen in Wemeldin- ge en in Krabbendijke", zei Vleu gel na zijn winst in Wolphaarts dijk. Normaal gesproken gaat Edzard van Ewijk dan als favoriet van start in Hulst, maar hij zal reke ning moeten houden met Erik Ver- eecken, die na drie eerdere over winningen in de B-categorie in ei gen woonplaats zijn voorlopig laat ste wedstrijd zal rijden. Hij zal dat- echter doen in de A-categorie. Bo vendien verwacht Van Dorsselaer verschillende sterke Belgische cou reurs aan de start. De eerste wedstrijdjes gaan om 12.30 uur van start; de A-categorie en vrouwen rijden vanaf 15.15 uur. VLISSINGEN - GPC Vlissingen neemt aan het eind van dit voet balseizoen afscheid van trainer And ré Maas. De leiding van de Walcherse zaterdag-eersteklasser meent dat de club toe is aan een nieuw gezicht. Maas is aan zijn tweede jaar bezig bij GPC. „De club is op technisch en tac tisch gebied tevreden over me", zegt Maas, „maar men wil in de toekomst een trainer met hardere hand boven de groep. Ik waardeer die eerlijkheid en duidelijkheid. Ja, mmmmMsmHaafaHMHWHS en als je niet helemaal meer op de zelfde lijn zit, moet je uit elkaar gaan. De trainer blijft tenslotte een passant. Ik heb een eigen stijl van training geven en kan mezelf niet veranderen. Ik ben geen boe man. Ik vind dat je als speler een bepaalde verantwoording hebt." Maas wil het seizoen op een waar dige manier afsluiten. „De doelstel ling die we aan het begin van dit jaar hebben uitgesproken, blijft recht overeind. We strijden voor lijfsbehoud in de eerste klasse." WK, om zich op zijn studie te rich ten. „Het was nog drie jaar tot de Olympische Spelen. Mijn coach en ik vonden dit dus een goede perio de om het te doen." Desondanks trainde De Die nog twintig uur in de week, maar zes uur minder dan zijn ploeggenoten. Over drie weken test hij zich weer op het NK kortebaan in Amster dam. „Daar wil ik kijken hoe ik het met minder trainingsarbeid doe." Aan de Swim Cup in Eindhoven doen vanaf vandaag wel tal van an dere Zeeuwen mee. Judith Stap van De Stormvogel heeft van hen de meest kans op finaleplaatsen. EGMOND AAN ZEE Robert Gesink is een van de deelne mers aan de 12e ATB Strandrace Eg mond-Pier-Egmond die op 9 janua ri wordt verreden. De wedstrijd heeft een lengte van 36 kilometer. Gesink gaat proberen de opvolger te worden van Sebastian Lange- veld, zijn Rabo-ploeggenoot die dit jaar de strandrace won. Grote na men op de erelijst zijn onder ande ren Gert-Jan Theunisse (1999) en Erik Dekker (2006). Gesink nam dit jaar ook deel maar viel toen uit met een lekke band. Terneuzen: Kennedylaan 32, T 0115 - 68 06 12 www.logusdehoop.nl l foto Robert Vos/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55