lïlensenllnq.nl ff ie/er f cr/z/ry 26 I Donderdag 26 november 2009 kijk ook op ALGEMENE KENNISGEVING Wanneer je terugblikt in het leven Blijkt alles te snel zijn gegaan Het duurde allemaal maar even Alles moest je uit handen geven Het levenstempo werd te zwaar Het radarwerk heeft het begeven Het uurwerk is stil blijven staan Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, papa en opa Evert Platteeuw Middelburg, 18 november 1944 Vlissingen, 24 november 2009 Oost-Souburg: Julia Platteeuw-Moelaert Vlissingen: (Rosa) Linda Jeffrey Daisyree Vlissingen: Donata en Pascal Vlissingen: Leander en Miranda Correspondentieadres R. Platteeuw Bonenburg 22 4385 HK Vlissingen Gelegenheid om afscheid van Evert te nemen op donder dag 26 november van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaart centrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote dank voor de goede zorg van de medewerkers van cardiologie en afdeling noord 5 van Ziekenhuis Walcheren. Lieve Opa Te klein, ben ik om te begrijpen Te klein, ben ik om te weten Te klein, ben ik om je te verliezen Groot ben ik om van je te houden Jeffrey Daisyree Met verdriet vernamen wij het overlijden van ons trouw lid •Evert Platteeuw Wij zullen zijn aanwezigheid en vriendschap in ons clubgebouw gaan missen. Bedankt voor al die fijne jaren die wij samen deelden. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden M.S.V.Z. (Modelspoorvereniging Zeeland) Nieuw en St. Joosland Intens verdrietig delen wij u mede dat onverwachts is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Ronald Jan van Sorge 1 april11961 24 november 2009 "Ronald, wat zullen we je missen..." Middelburg: Middelburg: Goes: Breda: Jan van Sorge Nel van Sorge-de Kok Kees van Sorge Irene van Sorge-Nonnekes Mariska van Sorge Paul Kakes Renate van Sorge Correspondentieadres Hof ter Veste 50, 4333 HE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 30 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. We staan niet altijd stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis als "samen uit je leven is Dankbaar voor zijn liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze dierbare pa en lieve opa echtgenoot van Jasprina Maria Alebregtse 6 juli 1932 f 24 november 2009 Golijnsplaat: J.M. Verburg - Alebregtse Goes: Ella en Bob Ronald Wouter Biezelinge: Anita en Onno Rens-Jan Elzemieke Annelotte Siegert Jasmijn Diederïk Havelaarstraat 69 4486 BB Colijnsplaat De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Er is gelegenheid om de familie te condoleren op zaterdag 28 november vanaf 12.00 uur in het "Zaaltje", Havelaar straat te Colijnsplaat. I.v.m. familieomstandigheden is onze winkel gesloten tot en met donderdag 3 december. "De Kameleon altijd anders en Ella-Osix" Nieuwstraat 52 te Goes. Ik had geaen keus Ik wou nog graag langer bij jullie blijven Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook f terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vader en schoonvader, onze lieve opa en opa koffie Arcensius Johannes Pielaet Arcène I weduwnaar van Loekie van Hulle 15 augustus 1931 t 25 november 2009 Oostburg: Breskens: Oostburg: Peter en Heieen Natacha Vitto l\loë Bianca en Paul Sergio Kevin, Naomi Correspondentieadres: Orion 17 4501 GE Oostburg Arcène is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op f vrijdag 27 november van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal naar de wens van Arcène in besloten kring plaatsvinden. DaaagOpa koffie 4 Vitto 1 Sergio I Noë 1 Kevin I Naomi 1 Ik heb het leven liefgehad, jullie allen evenzeer. Graag was ik hier nog wat gebleven, Helaas mocht dat niet meer. Wanneer jullie aan me denken, doe het dan zonder veel verdriet. Bedenk, het leven is maar kort, dus is mijn wens voor jullie: geniet! Geniet van iedere dag, die jullie is gegeven. Maar kijk af en toe eens omhoog, al is het maar voor even. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten, het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Maatje Maria Ritico Matty echtgenote van Fons Jonkman 13 juni 1949, Schoondijke Groede: Schoondijke: Roosendaal: Waarschoot (B): Middelburg: Temeuzen: Sint Annaland: Zoetermeer: Zoetermeer: Zoetermeer: t 24 november 2009, Groede Fons Jonkman Krijn Pieter Ritico t Daniëlle en Peter Cassandra, Petertje, Martino Dennis en Sabrina Simon John en Mariska Arno en Kiki Ria en Lies Cor en Patricia Marian Tiem Neven en nichten 24 november 2009 Provincialeweg 66,450.3 GG Groede De uitvaart zal plaatsvinden op zaterdag 28 november om 16.30 uur in crematorium Temeuzen te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de uitvaart. Wilt u, indien ugeen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot het laatst wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en zwager Antonius Wilhelmus van Overmeeren Tonnie echtgenoot van Conny Boeckhout A Sluis, 27 juni 1957 t Aardenburg, 24 november 2009 Aardenburg: Conny Shannenf Michael Kimberly en Stefan Goes: Ronny Boeckhout Nieuw Zeeland: Peter Boeckhout Correspondentieadres: C. van Overmeeren Sassenstraat 8 4527 BP Aardenburg De uitvaartdienst zal worden gehouden-op maandag 30 november om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijk condoleren. Wilt u, indien ugeen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van ons zeer gewaardeerde medewerker Tonnie van Overmeeren Wij wensen Conny en kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Security-Nederland BV Parkeerdiensten-Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50