zich niet rijk duels nog foutloos sport j 31 Tweede Grand Prix uit de startblokken De Potro houdt kans op halve finales Stand in derde divisie Jean-Paul de Bruijn niet naar Hurghada Goed olympisch nieuws Wennemars Vrijspraak voormalige Portsmouth ontslaat topmannen Juventus manager Hart Toertocht voor mountainbikers Sloveen opgepakt in gokschandaal Fans Go Ahead niet welkom bij Cambuur de ndernemer Focus op regio I' IIIIWI—IIHI 1. SAR'72 9-62, 2. Treffers (R) 9-58, 3. Wanzl/Belcrum 9-52, 4. Cevelum 9-46, 5. Bergeijk 2 9-30, 6. HBM/ Taveri 9-22. Programma zaterdag: SAR'72-Bergeijk 2, wanzl/Belcrum- Cevelum, HBM/Taveri-Treffers (R). Voor mij is dat in principe een na deel, omdat mijn spel op effect is gebaseerd. Ik heb een afwijkend spelletje, met een lastige service. Technisch is mijn spel niet hoog staand, dat weet ik ook wel. Simo- ne heeft een veel betere techniek. Ze heeft vooral in de tweede com petitiehelft heel goed gepresteerd. Soms hoor ik tegenstanders dat ik er niks van kan. Het enige wat-ie doet is serveren, zeggen ze dan. Nee, dat trek ik me niet aan. Het kan er wel raar uit zien, het is ge woon effectief Winst of verlies, daar gaat het toch om?" Dat geldt zeker zaterdag, voor ei- toine Thoen en Michel Nieuwe- link leidden Max Korting naar een royale overwinning. Daarnaast leg de de ploeg uit Kloosterzande de basis voor de winst tegen Vinfo Tech door veelvuldig balverlies van de te individueel ingestelde spelers af te straffen. Doelpuntenmakers. Max Korting Pro Sport: Michel Nieuwelink 5, Antoine Thoen 4, Jochem Roels Wim Steijns beiden 2. Vlnfo Tech: Timucin Yilmaz 2, Aart van Ooijen 1 Wentzler Pauwels-café De Mo lenhoek 3-7 (2-2): Tot aan rust was er evenwicht, maar daarna was het 'open huis' bij Wentzler Pauwels. Daarvan profiteerde de MIDDELBURG Biljarter Jean-Paul de Bruijn doet dit jaar niet mee aan het wereldbe kertoernooi driebanden, dat van 6 tot en met 12 december in Hurgha da, Egypte, gespeeld wordt. De Hulstenaar komt zijn belofte na om op 12 december een competitie wedstrijd te spelen voor zijn ploeg Cubri/Etikon, dat uitkomt in de topteamcompetitie. Het betekent wel dat de kans groot is dat De Bruijn verder wegzakt op de wereldranglijst. PAPENDAL Door een wijziging in de limieten heeft onder anderen Erben Wenne mars een grotere kans op deelna me aan de Olympische Spelen van Vancouver. Hij kan eind dit jaar bij het olym pisch kwalificatietoernooi (OKT) een startbewijs voor Vancouver kan veroveren. NOCNSF erkent nu ook de tijden die in de wereldbeker in de B-groep zijn gereden. Wennemars won in Heerenveen de B-groep. ROME LONDEN 's-HEER ARENDSKERKE Wielercomité 's-Heer Arendskerke houdt zondag de tiende editie van de toertocht voor mountainbikers door de Zak van Zuid-Beveland. De deelnemers kunnen 9.00 uur en 11.00 inschrijven in het Arends huis aan de Dorpsring van 's-Heer Arendskerke. Ze kunnen kiezen uit afstanden van 30 en 50 kilometer. Beide parkoersen zijn voor het grootste gedeelte onverhard. Meer informatie op www.arends- kerke.com ZAGREB In het internationale gokschandaal in het voetbal is in Kroatië een Slo veen opgepakt Dragan Mihelic wordt verdacht van fraude en ver duistering in het voetbalschandaal, dat betrekking heeft op 200 wed strijden in verschillende landen. In Kroatië zouden veertien duels 'ver kocht' zijn. In Duitsland schorste SC VerI (Regionalliga) twee spe lers. Er zijn aanwijzingen dat bij twee nederlagen sprake zou zijn ge weest van manipulatie. gen publiek. „Ik lig er niet meer van wakker, maar ben wel degene die het meest last heeft van zenu wen", bekent hij. „Ik wilde aan het begin van het seizoen dicht bij huis gewoon lekker spelen, meer niet. Onze doelstelling was hand haven. Maar als het steeds goed gaat, neemt de spanning automa tisch toe. Simone heeft van ons drieën het minst last van zenu wen. Afgelopen zaterdag stond ze in de vijfde game met 9-4 achter, maar won ze wel omdat ze heel koel bleef Dat kan ik niet. Ik ben iemand die zich geweldig op iets kan focussen." Drie voormalig topmannen van de Italiaanse voetbalclub Juventus zijn vrijgesproken in een zaak die draaide om fraude rond transfers. Luciano Moggi, Antonio Giraudo en Roberto Bettega hoeven wegens gebrek aan bewijs niet de gevange nis in, besliste een rechter in Tu rijn gisteren. Aanklagers hadden om fikse gevangenisstraffen ge vraagd voor het drietal. LEEUWARDEN Supporters van Go Ahead Eagles mogen op vrijdag 4 december niet mee naar de uitwedstrijd van hun club bij Cambuur Leeuwarden. Burgemeester Ferd Crone van Leeuwarden heeft besloten de be zoekende fans te weren uit vrees voor ongeregeldheden. In een brief aan de directie van Go Ahead schrijft de burgemeester dat de politie aanwijzingen heeft dat beide supportersgroepen azen op een confrontatie. De verhoudingen tussen de fans van de twee clubs uit de Jupiler League zijn gespan- De Engelse voetbalclub Portsmouth heeft manager Paul Hart ontslagen. Dat maakte de hek kensluiter in de Premier League gis teren bekend. „Het bestuur vindt het aantal pun ten dat tot nu toe behaald is teleur stellend en denkt dat er een nieu we manager nodig is om handha ving te realiseren", luidde het in een verklaring van de club. MEEST GELEZEN 1Arendskerke schiet uit zijn slof 2. FC Dauwendaele in rouw 3. Zelfbedacht schietverbod van PSV STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto imwawmagi Hoekse ploeg, dat in Bart Corstan- je zijn topscorer had. Doelpuntenmakers. Wentzler Pauw els: Peter Vael 2, Harold de Rijk 1. De Molenhoek: Bart Corstanje 3, Jopie van 't Hof, Thijs de Blaeij beiden 2. Cargill-Sportkantine Vliegende Vaart 3-9 (1-1): Cargill was de eer ste helft "minstens gelijkwaardig aan de Terneuzenaren. Na rust liep Vliegende Vaart door de trefze kere Tim de Braai en Johnny de Lij- zer gemakkelijk weg. Doelpuntenmakers. Cargill: Randy van Overmeeren, Darius Blaszyk, Kai Holtus allen 1Vliegende Vaart: Tim de Braai, Johnny de Lijzer beiden 4, Brian Riekwel 1. door joop van den Oudenhoven SINT JANSTEEN - In Grand Café De Kroon werd een begin gemaakt met de tweede GP van het sei zoen. Hierna volgen er nog twee en daarna de Masters. Omdat Koen Pöpsel nog niet terug was uit Korea werden tegen de ge woonte in twee poules voor de helft afgewerkt. In poule A plaats te Florant Rombaut zich voor de beslissingsmatch van zaterdag. Hij versloeg eerste Theo van Esbroek om vervolgens Rob Claerhoudt te rug te wijzen. In poule F was Eddy woensdag 25 november 2009 LONDEN - Juan Martin del Potro heeft zijn kans op een plek in de halve eindstrijd van de ATP World Tour Finals in Londen behouden. De Argentijn, die het evenement begon met een nederlaag tegen An dy Murray, won gisteren in drie seté van de Spanjaard Fernando Verdasco: 6-4 3-6 7-6 (1). De 21-jarige Del Potro, die dit sei zoen het US Open op zijn naam bracht en zich voor het eerst plaatste voor het officieuze WK, kreeg Murray er niet onder met zijn aanvallende en energieke krachttennis. Ook tegen de 26-jari- ge debutant Verdasco, voor wie 2009 het beste jaar in zijn carrière was, ging het niet gemakkelijk. De Zuid-Amerikaan begon sterk. Hij noteerde al in de derde game een break. Op 5-4 mocht Del Potro voor de eerste setwinst serveren. Uitgerekend op dat moment vie len de eerste haperingen op. Ver dasco kreeg twee breekpunten, maar benutte die niet. Het gaf hem wel vertrouwen voor een goed vervolg. Na een servicedoor- braak in de achtste game was de tweede set snel binnen. Verdasco werkte op 2-5 een match point weg en deed dat in de tien de game nogmaals. In de tiebreak sloeg de als vijfde geplaatste Del Potro wel toe. Hij gaf maar één punt weg. Nu moet hij tegen Ro ger Federer nog maar eens boven zichzelf uitstijgen. „Ik was natuur lijk zenuwachtig", gaf de Argentijn na afloop toe. „Verliezen beteken de naar huis. Gelukkig serveerde ik veel beter dan in mijn eerste par tij. Bovendien was ik zeer gecon centreerd op de belangrijke mo menten, helemaal in de tiebreak." Lees er alles over op www.deOndernemer.nl Nachtegaal een paar maatjes te groot voor zijn tegenstanders. Eerst moest Frank Oostdijk eraan geloven en vervolgens werd Rinus de Bree geslachtofferd al kwam die nog dicht in de buurt. Poule A. Rob Claerhoudt-Theo Freijzer 35-21 (27 te maken), 51 beurten; Theo van Esbroek-Florant Rombaut 18 (30) - 32.35; Rob Claerhoudt-Florant Rombaut 31(35) - 32, 54. Rombaut ver der. Poule F. Frank Oostdijk-Eddy Nach tegaal 21 (25) - 45, 42; Rinus de Bree- Mustafa Babacanoglu 22-21 (25), 33; Eddy Nachtegaal-Rinus de Bree 45-19 (22), 60. Nachtegaal verder. foto Mark Nelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 99