O fTlens9nlinq.nl OvarJadsn kijk ook op 20 I Woensdag 25 november 2009 iBwHff Een markant mens is niet meer Het is goed zo Na een kort ziekbed is vredig ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Fritz Frey 18 september 1913 -18 november 2009 Middelburg Margrit Scherphuis-Frey Koos Scherphuis Middelburg René Scherphuis Angela Bansberg Dave en Aïclta 's-Heer Arendskerke Tanja van der Veeken-Scherphuis Maykel van der Veeken Ryan en Sebas Zürich (CH) Willi Frey Renate Frey-Pacher Martin Frey Barbara Frey Correspondentieadres: Familie Scherphuis Noordsingel 158 4333 AE Middelburg De crematie vindt plaats dinsdag 1 december 2009 op de begraafplaats Bremgarten in Bern (CH) Jouw handen hebben voor ons gewerkt Jouw hart heeft voor ons geklopt Met diepe droefheid geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame pa en opa fan Willem Joost de Kok echtgenoot van Adriana de Kok-Grim Nieuwdorp, 19 maart 1926 f Goes, 22 november 2009 A. de Kok-Grim Piet en Silke Roel. Djami Mariëlla Betty en Klaas Sandra en Yvonne Denise, Melanie, Dylan Lars, Indy Corjan en Mariska Damon, Loïs Nicole en Kees Chan tal Ring 19 4455 AC Nieuwdorp De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 26 november om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan de Kok Nellie en Leen Marie en jan Wim en Rinie Jan en Koos Piet en Greta Wij wensen onze zus en schoonzus Yo en haar (klein kinderen veel sterkte toe. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van één van de oprichters van ons bedrijf de Walcherse Bouw Unie, de heer Jan Walraven Gedurende de jaren dat hij als vennoot leiding gaf heeft hij veel voor ons bedrijf betekend. In dankbare herinnering denken wij hieraan terug. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte om dit verlies te dragen. directie en personeel Walcherse Bouw Unie Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jacoba Koole- Wiskerke - Koos - weduwe van Jacobus Koole Ar Nieuwdorp, 25 april 1924 f Heinkenszand, 24 november 2009 Heinkenszand: Gerda Witte-Koole Johan Witte (in herinnering) Borssele: Hans Koole Truus Koole-Verhei jke Kapelle: Paul Koole Wilhelminadorp: Sacco Koole Heieen Koole-Remijnse Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Koriander 17 te Heinkenszand voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Dorpsstraat 47,4451 BB Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 27 november om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur in het rouwcentrum gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegefiheid tot condoleren. Dag lieve oma en "ouwe oma" Corina en Marco Joey Erwin en Liselotte Dion Yannick Judith en Ward Simone en Pepijn met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zus en tante J. Koole-Wiskerke tante Koos ....en toen was er nog 1 C. Mulder-Wiskerke neven en nichten Nieuwdorp, 24-11-2009 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Maria de Visser-Wondergem Veere: M. de Nooijer-de Visser Utrecht: W. Meerbeek-de Visser Vrouwenpolder: C. de Visser L. de Visser-Joosse Neven en nichten Ons bereikte het bericht, dat van ons is heen gegaan ons trouw lid mevrouw M. de Visser-Wondergem Bestuur en leden Passage afd. Vrouwenpolder ff//n ae/iac/e>ès naesioey K./(cf/H(tna^ ffaatje f/Je/i-i/e f/focyer •öcAo/'e/t: 36/a/uea/v' (P /<Y (Yoe/YeeYe//: /p nooemYcr 200p YYAepraom23 no oanY) er /run/Y/e(f.^. jdc/t Y/e/ve/fc. nooc/nYnr 20QP De wind neem t je mee to t ach ter de horizon. Lieve André, alles kon je altijd maken, maar nu hield je hart er plotseling mee op en is je leven voorbij. André Baard 16 juni 1939 22 november 2009 Onbegrijpelijk dat mijn André, mijn lieve vader, mijn schoonvader en onze opa er niet meer is. We zullen hem verschrikkelijk missen. Coby Baard-Lobbezoo Corinne en Arjen Verschoore de la Houssaije-Baard Adriaan, Thijs, Fleur Monnikendijk 41,4474 NC Kattendijke André was het liefste thuis. Daar kunt u tot woensdag avond 18:00 uur afscheid van hem nemen. Donderdag 26 november nemen wij om 12:00 uur voor altijd afscheid van hem in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemstukken, maar één enkele hortensiabloem. Heel gewoon maar o zo bijzonder We zullen je erg missen André Carla en Johan Marijke en Jaap Annelies en Joep Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman André Baard Annelies en Joep Carla en Jan Lex en Janneke Martine en Erik Gerda en Gerard Paulus en Hellen Ben en Carla Corrie en Herman Miriam en Arnold Ellen en Jaap Jacqueline en Piet Eelco en Roos Vaarwel André Kattendijke, 22 november 2009 Verdrietig zijn wij om het verlies van de vader van onze schoondochter en schoonzus André Baard Adrie en Anneke Verschoore de la Houssaye-Hoogstrate Annegien en Julia Chiel Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van André Baard Vader en schoonvader van onze vrienden Corinne en Arjen Wij wensen Coby, Corinne, Arjen en verdere familie heel veel sterkte. Jeroen en Janette Rien Willem en Heieen Frank en Debby

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90