(H fTlens9nlinq.nl Familieberichten Jan Hubregt Landegent 22 I Woensdag 25 november 2009 kijk ook op Langs velden en wegen onze ogen turend langs velden en wegen nergens meer een glimp van jou ogen gevuld met tranen. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, onze opa "en vriend sinds 21 april 1983 weduwnaar van M. Sybesma vriend van Klaar Kasteleijn Geb. 7 juni 1920 Haamstede Overl. 23 november 2009 Ingrid en Hanneke Cor t en Janke Huib en Harriet Iris en Jack Ernst en Irma en achterkleinkinderen Klaar Kasteleijn Correspondentieadres: Deltaweg 7 4328 GE Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 27 november om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er is vanaf 12.30 uur gelegenheid tot aficheid nemen in de aula. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden, op 89-jarige leeftijd, van mijn zwager, onze oom en oud oom Jan Hubregt Landegent G. Landegent-Toxopeus (achter-) neven en nichten Burgh- Haamstede, 23 november 2009 e 25 januari 1922 f 23 november 2009 A.J. Tazelaar Pauline Tazelaar Edwin Tazelaar Anita Tazelaar - Coenraadts Steven Linde Park O verwater 10 4335 BJ Middelburg De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op vrijdag 27 november a.s. om 10.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Voorafgaand aan de dankdienst is er gelegenheid tot condoleren van 09.45 tot 10.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 11.30 uur. Na afloop hopen wij elkaar te ontmoeten in de koffie kamer van de begraafplaats. José, Een vriendin verlies je niet. Die blijft altijd in je hart. We wensen Ben, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Dien en Netty Hij heeft zijn strijd gestreden.. In zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze vader en oubaas Gerard C. van Loo Alias "Joris van Hoedekenskerke Publicist en oud-journalist van de P.Z.C. Erelid van de Brassband WilhelminaColijnsplaat Lid van verdienste van de K.N.F.M. - ZEEUW- ft Goes, 16 oktober 1923 t Wolphaartsdijk, 24 november 2009 Bea van Loo-Moraal Frank Jan van Loo Ingrid Konings Gert Jan van Loo Nazareth 2 4471 AC Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben zaterdag 28 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crema torium. Geen bezoek aan huis Geen toespraken Wij verzoeken u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'Maar de Heer zaCuitkomst geven 'Psalm 42: 5 Tot ons groot verdriet is na een dappere strijd tegen haar ziek zijn, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma üVeCCy Tazelaar - de 'Ruiter Na een leven van 86 jaar is overleden mijn broer, zwager, onze oom Gerard van Loo Wolphaartsdijk: Tine van Renssen van Loo Harrie Lensink Jan en Paula van Renssen Ellen en Harry van Zantwijk Neven en nichten Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve moeder en mijn oma Josina van der Linden-van de Dood weduwe van Thomas van der Linden Vlissingen t Oost-Souburg 2 november 1911 23 november 2009 Dirk van der Linden Sr. Dirk van der Linden Jr. Correspondentieadres: Molenstraat 96, 4381 HX Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 november van 14:15 tot 14:45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 16:00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. We staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is Diepbedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor alles wat mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter voor ons en voor veel anderen mocht betekenen, is van ons heengegaan José van Opdurp - de Ruijsscher 2 mei 1953 t 23 november 2009 Jan van Opdurp Kim en Franklin Jasmijn en Roos Jan en Chris Thijs en Carlijn Oma van Opdurp Ghistelkerke 522 4511 JM Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig en verslagen zijn we door het plotselinge overlijden van onze jongste zus en schoonzus José Arnold en Stephanie Herman en Magda Marie en Herman Vic en Marie Mien en Peet Willy en Els Herbert en Paula Hypoliet t en Marie Els en Henk Chariot en Frans Wij wensen Jan, kinderen en oma veel sterkte toe. Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als je waardevolle herinneringen bewaart. Tante See, vergeten doen we je nooit Verdrietig moeten we veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante José Charlotte en Frans Benita, Martin, Tino en Boaz Kristel, Ylaila Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van José van Opdurp Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Jeffrey en Ilona Jan Piet en Anita Jan en Paola Elisa Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze fijne buurman Daan Rouw Zijn vriendschap en behulpzaamheid hebben wij altijd heel erg gewaardeerd. We wensen buurvrouw Nel, Dan. Kanna en verdere familie veel sterkte toe Jannie Polderman-le Clercq en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76