4 Q CO (H (Tlensenynq.nl Colofon de emotie... familieberichten Familieberichten Johannes Jacobus de Feijter Familieberichten" Jan de Feijter Wat blijft is erichtenonline.n 24 I Woensdag 25 november 2009 kijk ook op t Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stil gestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je hebt gegeven. Met pijn in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve partner, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en vriendin Rosa Alba Pena Cabrera partner van Frans Saerens in de leeftijd van 55 jaar. Sluiskil: F.M. Saerens Sas van Gent: Julio en Mabel Sinai Florida U.S.A. Victor en Ana Sluiskil: Kees en Celeste Sluiskil: Edgar en Karin Sas van Gent: Emmy en Johan Daisy en André Kim en Hendrik Sluiskil: Leo Bianca en Reno, Yowen, Yenoah Angelo Sas van Gent: Emiel en Sandra Nick en Samantha Lisa en Tim Terneuzen: Karin en Johnny Jordi Sonny Yoeri Leroy 23 november 2009 Regentenstraat 1 4541 EZ Sluiskil Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 26 november van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 27 november om 14.00 uur in kerk van de H. Anthonius van Padua te Sluiskil. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crema torium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Nooit meer "gekke" oma Rosa Nooit meer dansen. Nooit meer even een koekie eten bij jou.. Da Da lieve oma Rosa... Een dikke kus Yowen en Yenoah 15-10-09 - 1 22-11-09 Intens verdrietig zijn wij nu Baby Tim Courtin slechts 5 weken oud mocht worden. Wij leven en voelen mee met Jack-Reny en Mikaj. Ooms en tantes van den Dries en de neven en nichten "Weltrusten kleine beer. Tim We wensen Jack, Reny, Mikaj en familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Eddie Guillaume Ries Michael Jan Sabine Wendy Agnes Simon Kyan Noë Cindy Quirien Brigitte Fieke Wendy Vincent Sylvester Lucia Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is Dankbaar voor het mooie leven dat we samen hadden, geven wij u verdrietig kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onvergetelijke opa - Jan - echtgenoot van Nelly de Putter Hoek, 22 juni 1921 Zaamslag, 23 november 2009 Zaamslag N.A. de Feijter-de Putter Vogelwaarde Piet en Ellen de Feijter Bas Zaamslagsedijk 6 4543 NG-Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 27 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Jan is thuis. Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn dappere zoon, broer en onze oom Jan Filius A.F.M.de Mol-de Kok Rinus Filius t Ria Filius Harald en Karin Michelle en Rogér Erwin Leandra Oost-Souburg, 22 november 2009 De totaal som van ons leven wordt gevormd door de uren waarin wij liefhadden Verdrietig zijn wij dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn schoonzoon onze zwager en oom Jan Filius Wij zullen er samen voor Hilda en haar kinderen zijn Mevr.de Boer-van Dijk Douwe en Petra Arjo en Corrie Janny en John Joop en Cecille neven en nichten ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapeile Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapeile tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur - Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op; werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenllnq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Onverwacht werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Janneke en Bram de Hullu-de Feij eer Ab en Ineke de Hullu-Bruijnooge Pim en Hannie de Hullu-Moens Toine en Ria de Hullu-Cijsouw Neven en nichten We wensen Nelly, Piet, Ellen en Bas veel sterkte met dit verlies Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26