Meer woningen onder verkoopregeling Stek PvdA Goes tegen aanleg aquaduct 23 - DE VISSER FRUIT APPARTEMENTEN Woongoed biedt korting en terugkoopgarantie C .'ESTEK 1 v DE GOEDKOOPSTE VAN ZEELAND Zonder rijbewijs in gestolen auto Man rijdt 66 kilometer te hard op Sloeweg Marysol woensdag 25 november 2009 W door Theo Ciele MIDDELBURG - Woongoed Middel burg brengt ook 88 appartemen ten aan de Sportlaan onder de zo geheten Stekregeling. Het project Stek wil koopwonin gen binnen het bereik brengen van een grotere groep mensen. Op die manier wordt het gat tussen huren en kopen kleiner. Bij aan koop via Stek kan een kortingsrege ling worden aangegaan. Boven dien garandeert Woongoed de wo ning terug te kopen mocht ie mand van zijn huis afwillen. Woongoed startte bijna een jaar geleden in 't Zanddorp met de Stekregeling. Inmiddels zijn zeven woningen via de regeling ver kocht. „We lopen redelijk op sche ma", aldus Woongoed-directeur Eric de Ceuster. Ook de appartementen aan de Sta- tenlaan en omgeving, die eerst on der een voor kopers minder gunsti ge regeling viel, werden dit jaar bij het Stek-project ondergebracht. Daarvan zijn er inmiddels zeven tien verkocht. Ook nieuwbouwwoningen in de Mortiere (plan Symfonie) en de Stromenwijk (Watergang) wor den, weliswaar zonder korting maar wel met een terugkoopgaran tie, verkocht. De bouw van beide projecten begint over enkele we ken. In het plan Symfonie zijn acht huur- en twintig koopwonin gen opgenomen, één woning is met terugkoopgarantie verkocht, vier andere zijn zonder die garan- tie verkocht. In de Watergang zijn inmiddels bijna acht van de twin tig woningen verkocht. Huurders van appartementen in de flats aan de Sportlaan zijn afge lopen week geïnformeerd over de Stekregeling. De appartementen kunnen gekocht worden voor een bedrag van 125.000 tot 137.000 eu ro, kosten koper. Korting is moge lijk tot 25 procent volgens de voor waarden van de Stekregeling. Volgens directeur De Ceuster be slist Woongoed halverwege vol gend jaar of nog meer woningen onder regeling komen te vallen. De gemeente Middelburg en Woongoed werken aan het opstel len van prestatieafspraken. Het al dan niet uitbreiden van de Stekre geling zal hier onderdeel van zijn. Ook appartementen aan de Middelburgse Statenlaan vallen sinds dit jaar onder de Stek-regeling van woningcorpo ratie Woongoed. foto Lex de Meester DEZE WEEK: Trostomaten1 kilo 1,00 Bloemkoolper stuk 0,75 Nieuwzeelandse kiwi's .10 voor 1,50 U VINDT ONS OP DE WEEKMARKT: GOES Dinsdag KAPELLE Dinsdag MIDDELBURG Donderdag VLISSINGEN Vrijdag 07.30 - 16.00 07.30 - 12.00 07.30 - 16.30 07.30 - 16.30 Tevens kunt u dagelijks terecht in onze winkel in Kapelle (naast de Aldi) GOES - De Goese PvdA ziet geen gat meer in de plannen voor de aanleg van een aquaduct en een spoorbak. Die zijn niet te betalen, zeggen de sociaal-democraten. Het alterna tief voor de spoorbak zijn scher men langs het spoor, net zoals in Kapelle en Krabbendijke. Voor het aquaduct is ook een goed kopere oplossing mogelijk door tij dens de spits de Ringbrug dicht te houden. De PvdA maakt duidelijke keuzes in haar verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezin gen. Het Goese college van burge meester en wethouders (waar de PvdA niet in is vertegenwoordigd) denkt overigens dat alle infrastruc turele miljoenenprojecten wel de gelijk te betalen zijn. Het college wil uit allerlei potjes een fonds van- minstens dertig mil- VLISSING EN In de Paul Krugerstraat in Vlissin- gen is maandagavond een 44-jarige Amsterdammer aangehouden die rondreed in een gestolen auto. De auto bleek diezelfde dag rond 17.00 uur in de Scheldestraat te zijn gestolen. De man, die niet in het be zit was van een rijbewijs, bekende de auto te hebben gestolen. Hij is. overgebracht naar Torentijd. De ei genaar van de auto is verwittigd. joen euro vormen. Daaruit kan Goes de projecten of haar aandeel daarin in één keer bekostigen. Luchtfietserij, vindt PvdA-fractie- voorzitter Henk Hoogerland. „Het dekkingsplan voor dat fonds ram melt namelijk aan alle kanten. Het college denkt bijvoorbeeld zes tot zeven miljoen euro terug te krij gen van het Landsbanki-debacle, terwijl dat verre van zeker is. Daar naast wil het college een greep doen uit de reservere voor de exloi- tatie van bouwgrond. Het plukt dus de reserves leeg en tegelijker tijd moet het vanaf 2013 jaarlijks drie miljoen euro bezuinigen, om dat we minder van het geld van het Rijk krijgen." Volgens Hoogerland is ook niet be kend wat het aquaduct daadwerke lijk zal kosten. Dat is nu geraamd op zestien tot zeventien miljoen euro. RITTHEM De politie heeft het rijbewijs inge vorderd van een 28-jarige man uit Axel die gistermiddag in Ritthem met hoge snelheid over de Sloeweg Noord reed. De automobilist overschreed de maximaal toegestane snelheid met 66 kilometer per uur, aldus de poli tie. Op de Sloeweg Noord is 100 kilo meter per uur toegestaan. Inclusief: Streek Plaats Accommodatie Vertrekperiode Costa de la Luz Punta Umbria Hotel Barcelo Punta Umbria Beach t/m maart 2010 j Costa del Sol Benalmadfina Hotel Triton t/m maart 2010 f Torremollnos Hotel Las Palomas t/m maart 2010 Marbella Rincon Hotel Rincon Andaluz t/m maart 2010 Mallorca Ca'n Pastilla Hotel Las Arenas maart 2010 Playa de Paima Hótel Barcelo Pueblo Park maart 2010 i Vlucht transfer - 4' hotel - Volpension, Ind. wijn bij de maaltijden - 2 halve dag excursies - Luchthavenbelasting Ga naar marysol.nl of uw ANVR reisbureau. Bel 0900- 2468246 i5tP Alle vertrekdata, verblijfsduren en prijzen op marysol.nl of uw ANVR reisbureau. Prijzen zijn exclusief reservcrlngskosten en calamlteitenfondi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25