Kroatië en het schiereiland Istrië PZC PZC Het prijzenfestival is in volle gang! 3 Historische thrillers www.pzc.nl/webwinkel www.pzc.nl/webwinkel 16 Woensdag 25 november 2009 ABONNEE VOORDEEL Schrijf u gratis in en maak ook kans tijdens de Abonnee Win Weken De Abonnee Win Weken zijn in volle gang. De tweede prijswinnaars zijn bekend! Zij wonnen een prachtig theeservies met keu kenset, 4-Daagse reis naar Kerstmarkten, musicalkaarten voor 'Ja zuster, nee zuster' en lekker puzzelen puzzelboeken. Doe ook mee! U kunt zich nog steeds gratis inschrijven om ook kans te maken op de vele prijzen. In de prijzenpot zitten nog een stedentrip Berlijn, sauna arrangementen, een home cinema set, Nespresso koffiezetapparaten en nog veel meer! Maar dat is nog niet alles.. U maakt ook nog eens kans op de superhoofdprijs: een Dodge Journey! 10-daagse busreis incl. ontbijt, diners en excursies vanaf 499,- ln het noordwesten van het fantastische vakantieland Kroatië ligt Istrië, een schiereiland in de Adriatische Zee. Langs de kust vindt u schilderachtige plaatsen, grillige rots- en kiezelstranden, eilandjes en prachtige baaien. In het binnenland een ongerepte natuur die wordt gekenmerkt door beboste heuvels en vruchtbare dalen met wijnranken. Een zéér interessante en afwisselende bestemming voor een excursiereis! Daarom organiseren wij deze prachtige en complete busreis incl. ontbijt, diners en excursies. Normaal boekt u deze reis al vanaf slechts 514,- p.p.. Maar als u gebruik maakt van de speciale actiecode WEG40003 dan krijgt u 30 korting bij 2 personen... Hoogtepunten van de reis: Na een overnachting in Duitsland (en indien mogelijk een bezoek aan de grotten van Postojna) arriveert u in uw hotel in Istrië. We maken een tocht over het schiereiland Istrië, waar mooie natuur wordt afgewisseld met karakteristieke stadjes als romantisch Rovinj en het historische Porec, één van de best onderhouden steden van Kroatië. Het centrum is een waar openluchtmuseum, vol paleizen, villa's en leuke winkeltjes. We bezoeken ook het binnenland van Istrië met aandacht voorde mysterieuze kloof van Pazin, de middel eeuwse nederzetting Beram en rijden door naar badplaats Opatija. Crikvenica, vernoemd naar het kasteel uit 1412 en de oude stad Novi Vinodolski met het prachtige uitzicht op de Vinodolvallei komen ook uitgebreid aan bod. Cres is het groot ste eiland van de gelijknamige archipel en mag natuurlijk niet op het programma ontbreken. Cres kent een zeer rijke flora en fauna en heeft een prachtig zoetwatermeer. Ook staat een trip naar de Brijuni eilanden op het programma, bekend om de mediterrane vegetatie, het safaripark en archeologische vondsten. De eilanden zijn in 1983 uitgeroepen tot Nationaal Park (entree niet inbegrepen: ca. 22,- p.p.). categorie reizen rondreizen Vakantiecomplex Dei Fiori Maslinica*** Dit vakantiecomplex bestaat uit drie hotels: Mimosa, Hedera en Narcis en iigt direct aan de mooie baai van Rabac.Het complex beschikt o.a. over 2 restaurants, lift, supermarktje, fitnessmogelijkheden, internetpunt, duikcentrum, 2 overdekte zwembaden waarvan 1 met zout water, 2 buitenzwembaden met bedjes, whirlpool, minigolf, wellnesscentrum (sauna, solarium, massages). Enkele van de genoemde faciliteiten zijn tegen betaling. Vertrekdata LR 39.014 Mei Juni /Sept. Juli Augustus Oktober Adviesprijs* vanaf 569,- vanaf€ 579,- vanaf€ 599,- vanaf€ 619,- vanaf 514,- lezersprijs* vanaf 554,- vanaf€ 564,- vanaf€ 584,- vanaf 604,- vanaf€499,- prijzen zijn per persoon, bij een bezetting van 2 personen. Vertrekdata van 15 mei t/m 2 oktober 2010. Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reisleider, over nachting op de heen- en terugreis in Duitsland, verblijf in vakantiecomplex Dei Fiori Maslinica (3 sterren), 9 x ontbijt en diner, wijn of softdrinks bij het diner (in Rabac) en het beschreven excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies en entree gelden, verplichte stadsgidsen, reis en annuleringsverzekering, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer IR 39.014. Alleen met de actiecode WEG40003 komt u in aanmerking voor het lezersvoordeel. I KRAS waarom zou ia meor betalen X BON 3 HISTORISCHE THRILLERS Hierbij bestel ik(sets) x '3 Historische Thrillers' a 21.-* exclusief verzendkosten van €4,95 levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel S werkdagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.gHet is helaas niet mogeli|k uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. '3 Historische Thrillers', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan on: Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant e treft u nadere Informatie aan. SPECIAAL VOOR U ALS ABONNEE Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma t/m vr 10.00 tot 17.00 uur, za 10.00 tot 12.00 uur. Hoe? Schrijf uzelf gratis en eenvoudig in via www.pzc.nl/winweken. Hier vindt u ook een volledig overzicht van de prijzen en de actie- voorwaarden. www.pzc.nl/winweken of bel 088-0139955* Uniek pakket spannend leesplezier voor de liefhebbers van Dan Brown en Kate Mosse. Meeslepende thrillers, gebaseerd op historische personen en gebeurtenissen. Alleen hier en als set te koop. w WEBWINKEL - De Versailles Formule (Christine Kerdellant Eric Meyer) - De hand van Sofonisba (Lorenzo De'Medici) - De valse meesters (Javier Gonzalez) Setprijs 21,- exclusief 4,95 verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16