f Familieberichten kijk ook op in fnensenlinq.nl A Magdalena Margaretha van Overmaire Daniël Rouw Ome Daan Daniël Rouw Daan Rouw 24 I Dinsdag 24 november 2009 Zo ineens, zoabrupt. Niet alles is voorbij, Je blijft bij ons door wie je was en wat je zei. Onverwachts op reis gegaan mijn lieve man, onze lieve pa en opa Christiaan Jan Meijer Chris in de leeftijd van 73 jaar. Zijn lieve vrouw: Janny Meijer-Lamper Zijn lieve kinderen en kleinkinderen: Jolanda Niels Kiki en Bas Marco en Judith Robin en Italia Steffy 21 november 2009 Berghoekstraat 38 4416 BK Kruiningen We nemen afscheid van Chris op donderdag 26 novem ber om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Moch t u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Wij hebben al die jaren heel veel met je genoten. We hopen dat je je rust gevonden hebt en zullen je nooit vergeten. Kusjes, Kiki Niels Diep geschokt vernamen wij dat plotseling is overleden onze zwager en oom Christiaan Jan Meijer P.H. tamper t I.C. Lamp er-van Oost H.J. Lamper t D.A. Lamper-van Iwaarden Neven en nichten Wij wensen Janny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Rust zacht ome Chris Stoffel, Janny, kinderen en kleinkinderen Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Vurssche" is onverwacht overleden onze zus, schoonzus en tante sinds 23 januari 2008 weduwe van Alphonsius Josephus Strijdonck Axel, 6 februari 1925 t Axel, 22 november 2009 Familie van Overmaire Familie Strijdonck Correspondentieadres: Fam. Bracke-de Koek Hoofdweg Zuid 95 4574 RV Zuiddorpe Donderdag 26 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 27 november om 10.30 uur in de Emmauskerk, AJb. Thijmstraat te Terneuzen, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Alleen schriftelijke condoleance. Blijf bij mij Heer. Dankbaar voor wat hij voor ons betekende geven wij u kennis dat, te midden van allen die hem liefhadden, is heengegaan mijn lieve zorgzame man en vader in de leeftijd van 81 jaar. Kapelle: P. Rouw - van Noort Hellevoetsluis: Dan en Karina Lars Marlies Wij willen Allévo en de afdeling Palliatieue Zorg van verpleeghuis Ter Lalcke bedanken voor de liefdevolle verzorging. Goes, 21 november 2009 Correspondentieadres: Kreeft 13 3225 AC Hellevoetsluis De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 26 november om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kits- kinderscheweg 1 te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'De Bevelanden' op bovengenoemde begraafplaats. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Zijn belangstelling en zorgzaamheid voor ons bewaren wij als een dankbare herinnering. Peter en Els de Leeuw Jolanda en Denis Ronnie en Melissa Yerseke, 21 november 2009 Timmetje Je bent er nog maar zo kort.... Je blijft voor altijd in onze gedachten Wij wensen Jack, Reny, Mikaj en familie veel sterkte toe Arno, José, Barry en Rick Wilfred, Sandra, Kaylee, Milan Jaap Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Tim Het zoontje van onze collega Reny Janse. Tim mocht slechts vijf weken in hun midden zijn. Wij wensen Reny, Jack, Mikaj en verdere familie heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Namens alle collega's van zorgcentrum De Kraayert te Lewedorp Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locatie De Kraayert Rien Heijboer, directeur SVRZ Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Tim Courtin Zoon van Jack Courtin, leider en grensrechter bij ons eerste elftal. We wensen Jack, Reny, Mikaj en overige familie en vrienden veel kracht en liefde toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens het Hoofdbestuur van V.V. Luctor '88 Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer en oom Lies enjo Rouw-Kole Wim en Corrie in herinnering Rouw-Tolhoek Henk en Joke Rouw-Konings Neven en nichten Kapelle, 21 november 2009 Dankbaar voor wie hij was, verdrietig omdat wij hem zullen missen, geven wij kennis dat is overleden onze zwagei en oom echtgenoot van Nel Rouw-van Noort Wij weten hem geborgen bij God. Goes: S. van Noort A. van Noort, in herinnering Kapelle: J. Dekker-van Noort, in herinnering L. Dekker, in herinnering Yerseke: Els en Peter de Leeuw Kapelle: J an Dekker, in herinnering Goes: M.D. van Noort H. van Noort Ugchelen: C.P. van Noort N.J. van Noort-de Jonge Haarlem: Machteld en Harold Liebregs Den Haag: Jan Kees en Inge van Noort Doorn: Hans en Caroline van Noort Utrecht: Jacomijn van Noort, in herinnering Achterneven en -nichten. 21 november 2009. We zijn diep geschokt door het overlijden van Tim Courtin Zoon van Jack Courtin, onze leider en grensrechter. We wensen Jack, Reny, Mikaj en overige familie en vrienden veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te verwerken. We leven met jullie mee. Namens de le selectie van V.V. Luctor '88 Met grote verslagenheid en diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tim Courtin Kleinkind van ons bestuurslid Piet en medewerkster Nelly Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Dorpshuis De Jeugdhoeve 's-Heerenhoek Vervolg familieberichten op pagina 32. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86