OvsrtedHJi J. Boone Govert Jacobus van der Kuijl Govert van der Kuijl Elizabeth Dekker-Vreke Betty Dekker-Vreke 20 I Dinsdag 24 november 2009 Bedroefd geven wij u kennis dat door.de Heere uit ons midden is weggenomen onze jongste broer, zwager, oom en neef Johannes Boone echtgenoot van Marian Tramper in de leeftijd van 67 jaar. Sterke de Heere Marian, kinderen en kleinkinderen en ons met dit zware verlies. J.C. van de Vreede-Boone (in herinnering) A. van de Vreede C.J. Hirdes-Boone A. Hirdes (in herinnering) J. Boone G. Boone-van Houte L. Boone C.D. Boone-Versprille (in herinnering) CKrij sen-Kopmel s K.G. Krijnsen (in herinnering) Neven en nichten Oostdijk, 22 november 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Transportbedrij f De Nood Adrie en Els Hoogesteger-de Nood Ronnie en Jantine Sjaak en El ma Alfred Na een kortstondig ziekbed is heden toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Adriana Maria de Jager 30 januari 1921 t 23 november 2009 Kapelle: A. M. van der Kuijl - de Jager Wemeldinge: Kees en Cobie van der Kuijl - Houtekamer Isabel Kapelle: Ko en Jolanda van der Kuijl - de Jonge Romy en Martijn Correspondentieadres: Gildenstraat 21 4421 KT Biezelinge De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 27 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Met verdriet, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Goes: Adriaan(f) en Unie Hansweert: Nel en Piet Yerseke: Tannie en Frans Goes: Evert en Els Goes: Willy en Wïm neven en nichten "Ik haal je op, ik neem je mee" Met verbazingwekkende kracht tot op he leven geleefd laatste moment het Altijd vol zorg en genietend van de kleine w onderen van het leven Met groot verdriet en veel dankbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze altijd zorgzame mam en onze fantastische oma Betty Serooskerke, 17 juli 1939 Vlissingen, 22 november 2009 We zullen haar liefde en zorg missen. Vlissingen: Sassenheim: Sassenheim: M. Dekker Marja André Fabian, Felicia Brahmslaan 1 4384 LP Vlissingen Er is gelegenheid afscheid te nemen op donderdag 26 november van 11.45 tot 12.45 uur in kerkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59 te Vlissingen. De afscheidsdienst wordt aansluitend om 13.00 uur gehouden in kerkcentrum Open Hof. De begrafenis vindt plaats om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. -Geen bezoek aan huis- De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Hanna Lam. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Bettie Dekker-Vreke We zullen haar missen. Serooskerke: Nel en Ko Willeboordse - Vreke Middelburg: Laura Vreke Sluis: Tini en Jan Wagenaar-Vreke Grijpskerke: Piet en Ada Vreke - Adriaanse Serooskerke: Nellie Vreke in herinnering Eersel: Bram en Mecholine Vreke - Erven Serooskerke: Andrè Vreke Veere: Corrie en Adrie Gideonse - Vreke Middelburg: Kees en Sissy Vreke - Witlox Neven en nichten Serooskerke Vlissingen, 22 november 2009 Voor ons toch nog onverwachts is overleden mijn schoonzuster en tante P.F. Vader de Waal kinderen en kleinkinderen Middelburg Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Han op den Brouw Biljartvereniging De Legerdiek kijk ook op fflgnsen(jnpl Ik wacht op de tijd dat wij elkaar weer zullen zien. Tot dan, geniet ten volle van het leven. En als jullie me nodig hebben fluister mijn naam dan in je hart. Ik zal er zijn. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Jan Filius in de leeftijd van 63 jaar. Hilda Filius-de Boer Nanda Filius Reinier Willemse Bo Mirjam Filius Peter van Gessel Evi Onze speciale dank gaat uit naar dr. Schruer en de afdeling oncologie van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. 22 november 2009 Hammarskjöldstede 17,4463 KN Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 27 november om 15:00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Jan Bedankt voor 38 jaar vriendschap We wensen Hilda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Rien en Helma Lous Nooit horen we meer je fluitje. Nooit horen we meer je lach. Wat zullen we je missen! Henk en Hetty Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan Filius echtgenoot van onze medewerkster Hilda Filius. Wij wensen Hilda en haar familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Goes de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D. j. van der Zaag We staan niet altijd stil bij het woord samen f Maar het is een groot gemis als "samenuit je leven is. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van: Jan de man van onze collega Hilda. Wij wensen Hilda, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Medewerkers afdeling Facilitaire Zaken van de gemeente Goes Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze zwager en oom de heer Jacobus Jan Meerman weduwnaar van Jacomina Clasina Kusse Bram en Enih Joris en Annelies Sien en Cor f Jannie en Jan Joz en Nico Jacobien en Jaap Kees en Ina Lieven en Tonie Nel en Mart Will en Lieven Neven en nichten Amemuiden, 22 november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66