fHensenlinq.nl Pieternella Geertruida ten Hagen-de Looff Tante Nel 22 I Dinsdag 24 november 2009 kijk ook op Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gebeten, die al vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 vers 1 De Heere heeft uit ons midden weggenomen, na een periode van ziekte en zorg, mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn zuster sinds 24 februari 1996 weduwe van Jan Antbonie Elista ten Hagen Oost en West Souburg, 2 oktober 1922 f Goes, 21 november 2009 's-Heerenhoek: J.A. Breel M.L. Pawlik Goes: P.M. Harinck-Breel, in liefdevolle herinnering C.I. Harinck Klein- en achterkleinkinderen Ridderkerk: M. ten Hagen- de Looff Goes, 21 november 2009 Correspondendeadres: Emmastraat 16 4453 CE 's-Heerenhoek De rouwdienst zal worden gehouden op DA7, donderdag 26 november om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. \7oorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis om plm. 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Wij zijn heel verdrietig nu onze lieve Oma ten Hagen-de Looff is overleden. Haar klein- en achterkleinkinderen René en Angélique Harinck Gino en Sergio Clarinda en Jeffry Vos Roxy en Jake Martino en Veroni Harinck Railey Petra en Jan van Pagee MarleenJohn en Susanne Jacqueline en André Meijers Rosalie en Diégo Marian en Yvette Jan 21 november 2009 We zijn bedroefd door het overlijden van onze geliefde Ze heeft veel voor ons betekend. Wilma en Johan van Gilst Gerdine en Henk Marieke Liesbeth Goes, 21 november 2009 7 Corinthiërs 29 Verdrietig omdat wij hem nu moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na vele jaren van samenzijn in vast geloofsvertrouwen van ons is heengegaan mijn dierbare man, onze fijne vader en opa Jan Walraven Sint Laurens 8 mei 1921 Sint Laurens: Middelburg: Simi Valley (U.S.A.): Goes: Westlake Village (U.S.A.) 16 november 2009 M.C. Walraven-Huijsman Wim Walraven Mariëlle en Arthur Marjolijn en Sander Anneloes Marijke en Richard Domedion Stephanie Kathleen en Jaap van de Schraaf Stephan Vera en Kevin Boudaenlaan 1, 4333 KR Middelburg De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. Hakvoort, zal worden gehouden op vrijdag 27 november om 13:00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal om 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en goed leven, waarvan de laatste 2 jaren moeizaam waren, is onze broer, zwager en oom Jan Walraven overleden. Hij wist zich geborgen in Christus. We leven met Riet, die hem zo trouw verzorgde, mee. Iz. Walraven A. Hoogstrate-Walraven L. Walraven M.E. Walraven-Davidse Neven en nichten Geersdijk: Middelburg: Middelburg: Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jan Walraven Wij wensen Riet en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Veere: Vlissingen: 's-Heer Hendrikskinderen: Sint Laurens: C. Gideonse-Huijsman L. Gideonse A. Maljaars-Huijsman t C. Maljaars t F. Simonse-Huijsman A. Simonse t J. Hanenburg A. Huijsman J.C. Huijsman-Coppoolse Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van José Pauwels Wij wensen Ben, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. CS De Klepzeikers Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden op 20 november 2009 van onze medewerker en collega PietJobse Hij is 60 jaar geworden. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewerker en collega. Piet is ruim 21 jaar verbonden geweest aan ons bedrijf en hij was het laatst werkzaam als autobuschauffeur in Middelburg. Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzonder uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familie. Middelburg, 20 november 2009 Rayonteam Connexxion Openbaar Vervoer Ik heb geleefd, zoals ik leef en heb gedaan zoals ik doe Ik heb lief gehad, zoals ik liefheb en ik was zoals ik ben Leef verder zoals je verder zal leven Petros Piet Jobse Na alle fijne jaren die we samen met hem beleefden, nemen we afscheid van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Pieter Jobse echtgenoot van Johanna Maria Jobse-Bloks 29 april 1949 20 november 2009 Vlissingen: Joke Jobse-Bloks Eindhoven: Antonio Jobse Martine Jobse-de Visser Thijmen Merijn Middelburg: Veronic Mahboeb-Jobse Jeffrey Mahboeb Jayden Elana Noorderbaan 14 4386 CA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 24 november van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentium H. Jobse, Bachweg2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 25 november om 10.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot schriftelijke condoleance. De begrafenis zal aansluitend om 11.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de het uitvaartcentrum. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, dan kan deze advertentie als uitnodiging beschouwd worden. Piet hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van José Pauwels-Maes de echtgenote van ons fractielid Ben Pauwels. We wensen Ben en de kinderen de troostvolle kracht van God toe om met dit verlies verder te leven. Namens fractie en bestuur van CDA Zeeland, Kees van Beveren Wybe de Graaf Voorzitter CDA Statenfractie Voorzitter CDA Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24