Zaamslag buigt pas na entree vi' 301 sport Vlissingen bekert verder dankzij eenvoudige zege op Halsteren DiSTRICTSBEKER Zaamslag maakt het eersteklasser Kloetinge bij zonder moeilijk. Toch verliest de Zeeuws-Vlaam- se formatie het duel in de derde ronde met 2-0. ■R CPC pakt punt dankzij wonderschone treffer Late nederlaag voor Cadzand in Nieuwland Inhaalrace Zierikzee wordt niet beloond Combinatieteam wint van combinatieteam Eenvoudige middag vrouwen Koewacht Axel wint topper en legt beslag op periodetitel maandag 23 november 2009 V m Kloetinge won zaterdag voor de tweede keer in de beker van de koploper in de tweede klasse. Vorige maand was dat Duiveland (5-O-zege), nu Zaamslag. p»-' WW;* Arjan Hamelink (rechts) ziet hoe zijn ploeggenoot Joris Rademakers het kopduel verliest van Kloetinge-aanvoerder Niels Kole (links). foto Willem Mieras VLISSINGEN Zaterdag-eersteklasser GPC Vlissin gen hield aan het thuisduel met WGZ een punt over (1-1). Dat had de ploeg te danken aan Ralph Wies- sner, die GPC in de 87e minuut naast de bezoekers uit Zwijndrecht schoot. Zijn treffer was wonder schoon. Een matige trap van WGZ-doelman Gerard van der Borst kwam net voor de middellijn voor de voeten van Wiessner. Die haalde vanaf minstens veertig me ter meteen uit, waarna de bal ach ter de WGZ-goalie in het vijande lijke doel plofte. NIEUWLAND Cadzand moest zaterdag in en te gen Nieuwland de tiende neder laag van dit seizoen slikken: 2-1. De beslissing viel pas in blessuretijd. Het eerste halfuur was voor Cad zand, dat dankzij Philip Keymel op 0-1 kwam. Vlak voor rust kwam de thuisclub op 1-1 uit een strafschop van Richard Jacobs. De beslissing viel in de 93e minuut. Een hands bal van een Cadzand-speler werd bestraft met een strafschop, waar uit Jacobs opnieuw scoorde. Domi nique Strijbosch (Cadzand) ont ving rood vanwege protesteren. BERGEN OP ZOOM Zierikzee hield gisteren een punt over aan het inhaalduel bij Dosko. In Bergen op Zoom sleepte de zon dag-derdeklasser een 3-3-gelijkspel uit het vuur. Op het kunstgras van Dosko keek Zierikzee al na 24 mi nuten tegen een 2-0-achterstand aan. Ingmar Quist maakte er na 29 minuten 2-1 van en na een uur spe len kopte Patrick Roggeband de 2-2 binnen. Vier minuten later schoot Frank van der Helm de bezoekers zelfs op voorsprong, maar Dosko had het laatste woord: 3-3. OOSTBURG De voetbalsters van het combinati- team van Oostburg en Sluis waren zaterdag op eigen veld te sterk voor WIK'57/Brouwershaven. De thuis ploeg boekte een nipte 2-1-overwin- ning. Oostburg/Sluis kwam dank zij een treffer van Charlotte Barra op voorsprong, waarna de bezoek sters terug in de wedstrijd kwa men (1-1). Kort voor rust legde Oostburg/Sluis echter al de 2-1- eincfstand vast. De winnende tref fer voor de vierdeklasser kwam op naam van Yannick van Akker. KOEWACHT De voetbalsters van Nieuwdorp 2 vormden geen enkel obstakel voor Koewacht. In de jacht op promotie boekte de Zeeuws-Vlaamse forma tie een eenvoudige zege: 8-0. Door doelpunten van Debbie van Regen mortel, Nikkie de Kind en Priscilla de la Ruelle (2x) leidde Koewacht bij rust al met 4-0. Sabrina van de Ven (voor rust nog doelverdedig- ster maar na de pauze weer ver trouwd in de spits), Rebecca Vla- minck, Iris Kint en Priscilla de la Ruelle voerden de score op tot 8-0. VLISSINGEN - Zonder noemens waardige problemen plaatste Vlis singen zich gistermiddag voor de vierde ronde van het districtsbeker toernooi. De ploeg van Ruud Pen- nings rekende op eigen veld met 5-1 af met Halsteren, de koploper van de zondag derde klasse. Jong Ambon bereikte eveneens de vierde ronde. De zondag-vierdek lasser rekende op eigen veld af met het één klasse hoger spelende BSC: 2-0. Tholense Boys plaatste zich zaterdag al eenvoudig. Wolf- aartsdijk werd met liefst 8-2 aan de kant gezet. Vlissingen-Halsteren 5-1: Vlissin gen was vanaf de eerste minuut de bovenliggende partij. Al vroeg in de wedstrijd zorgde Davy van Geersdaele voor 1-0. De beste kan sen waren vervolgens voor Vlissin gen, al was Halsteren ook twee maal dicht bij een treffer. Na een half uur tekende Randy de Dreu voor 2-0. Kort na rust nam Rudley St. Jago de 3-0 voor zijn rekening. Middenvelder De Dreu zorgde na een uur voor 4-0, waarna Antoine van Mechelen iets terug kon doen voor Halsteren. Met zijn derde treffer van de mid dag bepaalde De Dreu de eind stand op 5-1. In de slotfase werd het duel een kwartier onderbro ken vanwege noodweer. Jong Ambon-BSC 2-0: De bezoe kers uit Roosendaal namen in de eerste minuten het initiatief en kregen ook een paar aardige moge lijkheden. Het was vervolgens Jong Ambon dat als eerste scoorde. Een schot van Daniel van 't West- ende werd van richting veranderd door een verdediger van BSC: 1-0. Daarna verzuimden met name Le vi Waisapy en James Beije om de marge te vergroten. Waisapy kreeg in de 72e minuut rood, na een tack le van achteren. Vervolgens moest het duel vanwege noodweer tijde lijk worden stilgelegd. Na die onderbreking bleek Jong Ambon ook met tien man de bete re ploeg. Daniel Pattinama stelde de overwinning voor de thuis ploeg tien minuten voor tijd veilig. Hij bepaalde de eindstand van het pittige bekerduel op 2-0. Tholense Boys-Wolfaartsdijk 8-2: De zaterdag-derdeklasser had geen kind aan het één klasse lager acterende Wolfaartsdijk. De ploeg van interim-trainer Johan Schot won na een 3-0-ruststand met 8-2. Niels Hopmans nam vijf goals voor zijn rekening. Reinier de Groen (2x) en Laurens Bovenberg zorgden voor de andere treffers van Tholense Boys. Harm Fluijt en Ricardo Klaassen maakten de 7-1 en de 8-2. VLISSINGEN - Zondag-vierdeklasser 1 Axel heeft gistermiddag de eerste- 1 periodetitel in de wacht gesleept. J In de topper tegen Walcheren kwa- 1 men de Axelaars na 35 minuten op m voorsprong. Daryl Rawidjan kapte zich vrij en schoot onhoudbaar binnen. Paul Bunnik was kort voor rust verantwoordelijk voor de gelijkmaker. In het tweede be drijf kwamen de beste kansen op naam van Axel. Na zeventig minu- j ten kopte Danny Aarnoutse de gas- ten uit een corner van Timo de J Bruin aan de leiding. Vervolgens j werd het duel voor twaalf minu- 1 ten stilgelegd, omdat het nood- weer toesloeg boven sportpark Bonedijke. Na de hervatting trok Axel de wedstrijd definitief naar zich toe. De 1-3 van Aarnoutse was identiek aan de 1-2. Kort voor tijd legde Timo de Bruin de 1-4-eindstand vast. Op de uitslag viel helemaal niets af te dingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84