All Ready staat opnieuw met 321 sport 4C IJ Delta Sport demarreert op tijd en neemt punten mee uit Eindhoven ZAALKORFBAL De korfballers van tweedeklasser All Ready hebben zaterdag ook hun tweede wedstrijd van de zaalcom petitie verloren. Vriendenschaar won met 14-12. Meeuwen pakt de zege bij Kruiningen De Dreu schiet drie keer raak in bekerduel Tholense Boys speelt met Wolfaartsdijk jong Ambon bekert verder na zege op BSC Mathijs Hage simpel verder met Baronie HSD heeft het toch even lastig tegen Push 10 TOP-korfbalster Petra de Ridder miste de voorbe reiding op de zaal door een polsbreuk. Deson danks scoorde ze in de eerste twee duels 15 keer. De TOP-korfballers Leon van Belzen (links) en Peter van Belzen (rechts) proberen een speelster van Merwede de bal te ontfutselen. foto Ruben Oreel maandag 23 november 2009 KRUININGEN In de derde klasse A won De Meeu wen het inhaalduel in Kruiningen met 3-0. In de eerste helft werd er niet gescoord, maar tien minuten na rust zorgde Vincenzo Lorello op aangeven van Dennie Huibregtse voor de 0-1. Even zette Kruiningen nog aan, maar toen Dennie Hui bregtse uit een voorzet van Robin Dek de 0-2 scoorde was het verzet van de thuisploeg gebroken. Op aangeven van Lorello tekende Tim- me Kwast vervolgens nog voor de 0-3. Daarna liet de Meeuwen nog kansen liggen. VLISSINGEN VLISSINGEN - Zonder problemen heeft Vlissingen zich gistermiddag voor de vierde ronde van de dis trictsbeker geplaatst. Op eigen veld werd het 5-1 tegen Halsteren. Bij de rust was het al 3-0. De Vlis- singse doelpunten werden achter eenvolgens gescoord door Davy van Geersdaele, Randy de Dreu, Rudley St Jago en nog twee keer De Dreu. Antoine van Mechelen deed bij 4-0 nog iets terug voor Halsteren. In de slotfase werd het duel een kwartier onderbroken vanwege noodweer. THOLEN Zaterdag-derdeklasser Tholense Boys had in de beker geen kind aan het één klasse lager acterende Wolf aartsdijk. De ploeg van interim-trai ner Johan Schot won na een 3-0-ruststand met 8-2. Niels Hopmans nam vijf goals voor zijn rekening. Reinier de Groen (twee keer) en Laurens Bovenberg zorgden voor de andere treffers van Tholense Boys. Harm Fluijt en Ricardo Klaassen maakten de 7-1 en de 8-2. MIDDELBURG Jong Ambon kon de goedlopende reeks van bekerwedstrijden voort zetten. In een pittig thuisduel won de Middelburgse zondagvierdeklas ser, die in competitieverband niet echt kan overtuigen, met 2-0 van het één klasse hoger spelende BSC. Daniel van 't Westende bracht Jong Ambon na zestien minuten op voorsprong. Daniel Pattinama ver dubbelde de score tien minuten voor tijd. Levi Waisapy was toen al met een rode kaart van het veld ge stuurd. Wegens het noodweer werd het duel enige tijd stilgelegd. BREDA Via een eenvoudige 3-0-overwin- ning op Unitas plaatste Baronie zich voor de vierde ronde van de districtsbeker. Bij de rust stond het 2-0 via doelpunten van Terry Jager en Ruud van Stokkom. Guillermo Zschüsschen maakte er een kwar tier voor tijd nog 3-0 van. Een niet geheel fitte Mathijs Hage, ex-Zierik- zee werd bij de rust uit voorzorg gewisseld. Dit met het oog op de confrontatie volgende week tussen de nummer twee in de hoofdklas se B en de nummer vier Venray. door Marco Puik EINDHOVEN - De handballers van Delta Sport blijven goed presteren in de eerste klasse. Ook het twee de team van PSV kon de equipe van trainer Rob de Vos gisteren niet afstoppen: 21-24. „Voor de ploeg en de stand was het een belangrijke zege", consta teerde de winnende coach na af loop. In de openingsfase was het krachtsverschil minimaal. Gaande weg de eerste helft liepen de Eind- hovenaren uit naar 8-4. „Het mid- denblok in de verdediging pareer de de schutters te weinig", blikte De Vos terug. Delta Sport liet zich niet van de wijs brengen. Zeven scores op rij leverde de formatie uit Zierikzee een 11-8-voorsprong op. De opbou wers waren bijzonder productief voor Delta Sport. In de slotfase Rob de Vos van de eerste helft moesten de Zeeuwen drie tegentreffers toe staan, waardoor de rust werd be reikt met een 12-11-stand in het voordeel van de Eindhovenaren. Ondanks de achterstand had Rob de Vos geen twijfels over een gun stige afloop van het duel voor zijn ploeg. „PSV moest offensiever gaan verdedigen waardoor er ruim te voor ons ontstond." In het tweede bedrijf ging het duel tot 19-18 gelijk op. Daarna zette Delta Sport aan voor een demarra ge. De storm van de bezoekers ging pas liggen bij een stand van 19-23. Het eindsignaal klonk bij een 21-24-stand. „Vorig jaar verloren we nog vier punten van deze tegenstander", benadrukte De Vos het belang van de overwinning. Met dertien pun ten uit zeven duels is Delta Sport nog steeds lijstaanvoerder in de eerste klasse. Achtervolger Ha- bo'95, dat een duel minder speel de, heeft evenveel verliespunten. Scores Delta Sport: Guido de Graaf 11, Kenneth Mellaart 3, Thijs de Vos 3, Bob van Lint 2, Jimmy Niemans 2, Mar- tijn Totté 1Stefan de Oude 1 BjtEDA - Een vooral in de tweede helft scherper HSD won met rian te cijfers (5-1) de uitwedstrijd bij Push 10 in de reserve derde klasse van de hockeycompetitie. Qua veldspel was de thuisploeg nauwelijks minder dan de bezoe kers uit Schouwen-Duiveland. Push was zelfs meer in balbezit. Dat leverde overigens minder ge vaar op dan de scherpe aanvallen van de bezoekers. Die namen al vrij snel de leiding door Brian van Geer. Niet veel later liet Niels Rit- zen de meer rustgevende 0-2 note ren. De spanning keerde terug toen Jos van Rooy 1-2 liet noteren. Net voor de rust behoedde Tristan van Geelen zijn team voor meer onheil, door een inzet van Push van de lijn halen. Na de hervatting was HSD scherper in' de afwer king. Door treffers van Brian van Geer (2x) en Thijs van der Torre werd de eindstand op 1-5 bepaald.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72