:amilieberichten 0 fDensenlinq.nl Pieter en Corinda Boone Cor en Nel Joosse-de Rijcke 16 I Maandag 23 november 2009 kijk ook op 25 jaar getrouwd Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan, daarom nodigen wij u uit voor de receptie vanaf 20.00 uur t/m 21.30 uur op 30 november 2009. I Grandcafe Anno Nu Dorpsstraat 39-41 te Oostkapelle 23-11-1949 23-11-2009 Hartelijk gefelicteerd met deze prachtige dag! Wij zijn blij en dankbaar dat wij deze feestdag samen kunnen vieren. J Kinderen en kleinkinderen 23 november 2009 Ben jij eigenlijk wel dood? Iets van jou blijft altijd leven Iets, dat jij hebt doorgegeven Van jouw stam, een nieuwe loot Heel verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze geweldige (schoon)vader en mijn super opa Hendrik van den Brink -Henk- echtgenoot van Marian van den Brink-van Bergen Nijkerk, 25 juli 1933 f Heinkenszand, 20 november 2009 We zijn heel trots op hem en zullen hem vreselijk missen. Heinkenszand: Marian van den Brink-van Bergen Veghel: Jannelisa en Jacques Max Den Haag: Henk en Karen Vinkehof 32 4451 BW Heinkenszand Op verzoek van Henk vindt de crematie in besloten kring plaats. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van een bijzonder persoon Henk van den Brink Wij hebben ons altijd zo welkom gevoeld bij jou. Marcel van Goudswaard Patrick, Mariska en Ryan Sloot Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henk van den Brink Hij heeft heel veel voor ons betekend en we gaan hem ontzettend missen. Esther, Shawny en Nikita Nordy en Djamilla Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van een echte persoonlijkheid Henk van den Brink Wij wensen de familie veel sterkte toe mei het dragen van dit grote verlies. Reza en Elsbeth Fati Mirjam, Mike en Dion Michel Beetje bij beetje moesten wij je verlaten we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed pijn. Je zal altijd in onze harten zijn. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis, dat in zijn vertrouwde omgeving zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze goede vader en opa Ronald Eduard Breuer Ed in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: Hedy Laulita Breuer-Hoyer Middelburg: Aldo en Renata Gino Damian Dominic Zaandijk: Gilbert en Patricia 4337 HH Middelburg, 20 november 2009 Buitenhove 183 Ed is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 25 november van 20.00 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 26 november om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Bloemen mag, maar een gift t.b. v. het KWF in de daawoor bestemde bus die bij het condoleanceregister staat is ook fijn Als iets liefs ons verlaat, blijft toch de liefde. Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwachts overleden mijn liefste, onze dierbare pa en opa Johannes Marinus op den Brouw - Han - Ellemeet, 8 maart 1939 Goes, 21 november 2009 Goes: Lenie van Luijk - Landa Haamstede: Ineke en Wim Liesbeth en Michael Eline Ira Haamstede: Toon en Miranda Diesel Goes: Giel en Elly Tessa, Joyce Lewedorp: Cobi en Harry de Lier: Peter en Miranda Romy, Yvar, Indv Schengestraat 13, 4461 EW Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 25 november om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - Han hield van paarse bloemen - Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis. Jij, allerliefste Pa moest je leven los laten. In mijn verdere leven zal ik jou altijd vasthouden, want door jouw liefde blijf ik sterk. Je dankbare dochter, Ineke Enige en Algemene Kennisgeving 15-10-2009 - 122 - 11 - 2009 Dag Tim Lieve kleine beer Jack Reny Courtin-Janse Mikaj Tim wordt begraven in besloten kring. Zoekende oogjes, een lieve lach 15-10-2009 - 22-11-2009 Tim Na ruim 5 weken moeten wij al afscheid nemen van ons geliefd kleinkind en neefje. Jan Courtin en Sonja Ruissen Danielle en Henk, Tygo Petra en Wim, Damon, Senne Piet en Nelly Janse-Moison Paul Lieve Tim Wat hadden we graag een toekomst met je opgebouwd. Tante Daniëlle, Ome Henk en Tygo Zo verheugd en blij we waren met ons neefje Tim zo intens verdrietig en verslagen zijn we nu. Hadden zo graag ons leven willen delen met een "Cortijn" erbij. Tante Petra en Ome Wim Rust zacht, lieve Tim Ome Paul Wij zijn diep geschokt door het bericht dat Tim Courtin Zoon van onze directeur Jack Courtin is overleden. Wij wensen Reny, Jack, Mikaj, familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Ad Franse Automatisering b.v. Baby Tim we zullen je missen. John, Wendy, Jasmine, Emy De vreugde en blijdschap die als een donderslag plaats maakt voor verdriet. Tim Courtin Veel te vroeg overleden. Wij vinden het verschrikkelijk voor Jack, Reny en grote broer Mikaj. Veel te kort hebben jullie mogen genieten van jullie mooie zoon en broertje. We leven heel erg met jullie mee. Wij wensen Jack, Reny, Mikaj en familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Johan, Angenie, Mattijs en Jasper Mark, Diana, Jarno en Stan Remco Fabyan, Nathalie, LuukenTess Edwin Wendy en Hadassa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66