PZC Sfeervol Antwerpen PZC of bel 0800 - 022 27 10 Borsele BBC Detectives www.pzc.nl/webwinkel Autovakantie België incl. 4-sterren hotel met ontbijt v.a. slechts 65,- www.pzc.nl/webwinkel 24 Maandag 23 november 2009 DichtbijMedia. Wegener WGGGNGR NieuwsMedia Nederland weer mooi! Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. gemeente - deel 7 8 Set met 10 dvd's van een aantal ijzersterke BBC detectiveseries, bekend van TV. Bijna 20 uur span nend kijkplezier met Dalziel Pascoe, Miss Marple, Judge John Deed, Silent Witness en Waking the dead. Nederlands ondertiteld. Normale Prijs €39,95 Lezersprijs 19,95 exclusief 4,95 verzendkosten categorie DVD's Ontwerp bestemmingsplan "Recreatiepark Stelleplas 2010" Burgemeester en wethouders van Borsele maken, op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening, bekend dat met ingang van 24 november 2009 tot en met 4 januari 2010 het ontwerp besluit en ontwerp bestem mingsplan "Recreatiepark Stelleplas 2010" voor een ieder ter inzage lig gen. Inhoud bestemmingsplan Het ontwerp bestemmingsplan "Recreatiepark Stelleplas 2010" voorziet in een planologisch-juridische regeling voor het recreatiepark gelegen ten noordwesten van de kern Heinkenszand. Het bestemmingsplan omvat regels voor het toelaatbare gebruik en de bebouwing. Uitgangspunt van het bestemmingsplan is dat het recreatiepark haar recreatieve functie behoudt. Het plangebied bestaat uit: het kampeerterrein Stelleplas; de recreatiewoningenterreinen Hof van Zeeland en Geertruidahof; de brasserie Stelleplas; het zwembad; de woning Boerendijk 6; de waterpartij Stelleplas; de Stelledijk. In september 2009 is het voorontwerp bestemmingsplan "Recreatiepark Stelleplas 2010" in de inspraak gebracht. Van de inspraak is een rapport opgesteld dat als bijlage is toegevoegd aan de toelichting op het ontwerp bestemmingsplan. Terinzagelegging Het ontwerp besluit en ontwerp bestemmingsplan "Recreatiepark Stelleplas 2010" liggen ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend op maan dag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Van 24 november 2009 t/m 4 januari 2010 zijn het ontwerp besluit en ont werp bestemmingsplan ook te vinden op de gemeentelijke website www.borsele.nl/bestemmingsplan. Gedurende bovengenoemde termijn is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens over het plan ter inzage worden gelegd. Zienswijzen Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schrifte lijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen over het ontwerp bestemmingsplan bij de gemeenteraad van Borsele. Postbus 14450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiter lijk één week voor het einde van de terinzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (01.13) 238505 voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 23 november 2009 Wilt u er even lekker tussenuit? Dan hebben wij een mooie aanbieding voor u. Antwerpen is namelijk perfect voor een paar heerlijke dagen weg! Deze gemoedelijke stad staat bekend om de verrukkelijke wafels, de vele verschillende soorten bier en de veelzijdige winkelmogelijkheden. Maar dat is nog niet alles... van sfeervolle kerstmarkten tot gezellige kroegen en van culinaire restaurants tot vele culturele bezienswaardigheden... u vindt het allemaal in Antwerpen! Nadat u alle hoogtepunten heeft bezocht, kunt u heerlijk ontspannen in het luxe 4-sterren hotel Crowne Plaza Antwerp. Een 3-daags arrangement boekt u al vanaf slechts 75,- p.p., inclusief ontbijtbuffet. En als u boekt met de speciale actiecode WEG40002 krijgt u 20,- korting bij 2 personen... Antwerpen Of u nu houdt van cultuur, uitgaan of lekker eten, in deze stad kunt u alle kanten op! De Grote Markt, het centrale plein met het Stadhuis en de Brabofontein mogen zeker niet ontbreken tijdens uw bezoek aan Antwerpen. Ook een echte aanrader is het Rubenshuis, de voormalige woon- en werkplek van kunstschilder Rubens. Interessante musea zijn het Diamant museum, het Nationaal Scheepvaartmuseum en het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten. Genoeg kunst en cultuur? Ga dan lekker winkelen in de talloze boetiekjes en bekende modewinkels rondom de Meir. Daarnaast kent Antwerpen één van de oudste dierentuinen ter wereld waar naast vele diersoorten, ook prachtig aangelegde tuinen te zien zijn. Na een dag vol indrukken kunt u nagenieten in één van de talloze restaurants en cafés. Antwerpen biedt voor ieder wat wils! categorie reizen autovakanties Kerstmarkten in Antwerpen U kunt hier volop genieten van de gezellige kerstsfeer, de sprookjesachtige verlichting en traditionele kerstmarkten op de Grote Markt en de Groenplaats. U vindt hier vele houten stalletjes met leuke cadeau artikelen en lekkernijen. Neem ook zeker een kijkje bij de grote kerstbomen op het Koningin Astridplein en de schaatsbaan op de Grote Markt. De kerst markten vinden plaats van 12 t/m 28 december. Crowne Plaza Antwerp**** Het 4-sterren Crowne Plaza Antwerp ligt op ca. 15 minuten met de bus van het historische centrum. Het hotel beschikt o.a. over liften, bars, restaurants en een fitnessruimte. Aankomstdata LR 26.175 op vr. van 4/12 t/m 26/3 3 dagen 4 dagen Adviesprijs* vanaf €75,- vanaf €99,- Lezersprijs* vanaf €65,- vanaf €89,- *Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Crowne Plaza Antwerp**** met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, overige maaltijden, eventuele toeristenbelasting (ter plaatse te betalen), reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 26.175. Alleen met de actiecode WEG40002 komt u in aanmerking voor het lezersvoordeel. S3 KRAS Benieuwd naar de opbrengst? ^WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26