t Familieberichte; fllensenlinq.nl 20 Maandag 23 november 2009 kijk ook op Na een moeilijk halfjaar is overleden Leen Vroegop Partner van onze zus Nel Uit aller naam: A. Kwekkeboom - Tramper Kwekkeboom Simon Petrus dan antwoordde Hem: Heere, tot Wien zullen wij heengaan? Gij hebt de woorden des eeuwigen lex'ens. En wij hebben geloofd en bekend, dat Gij zijt de Christus, de Zoon des levenden Gods. (Johannes 668 en 69) Met ontroering heeft'de kerkenraad van de hervormde gemeente te Sint Philipsland kennisgenomen van het overlijden van de heer L.C. Vroegop in de leeftijd van 80 jaar. Wij denken in dankbaarheid terug aan de vele jaren waar in broeder Vroegop met de hem geschonken gaven heeft mogen dienen als notabel en kerkvoogd tot opbouw van de gemeente. Wij wensen zijn dochter, schoonzoon en zijn partner en de verdere familie van harte de nabijheid toe van de God van alle vertroosting. Sint Philipsland, 21 november 2009 ds. L.W. den Boer, preses M.J. Tichem, scriba Beoordeel een boek nooit alleen op zijn kaft Na een zorgzaam leven en een periode van afnemende gezondheid, is in de leeftijd van 68 jaar toch nog onverwachts uit ons leven weggenomen mijn lieve zus Wilhelmina Johanna van Halen WILMA Ik zal je missen. Je broertje. Middelburg, 1-3-1941 Correspondentieadres: H.W. Schaaf Dr. Kortenhorststraat 13 5142 BC Waalwijk Waalwijk, 20-11-2009 Leo van Halen Watersniphof 36 4332 CR Middelburg U kunt afscheid nemen van Wilma in het Uitvaartcentrum Bloemendaal, Bloemendaalweg 38 te Waalwijk op dinsdag 24 november a.s. van 19.00 -19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 25 november om 13.30 uur in de aula van het crematorium Maaslanden, Abt van Engelenlaan 1 te Vlijmen. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd voor een samenzijn met de familie in de koffiekamer van het crematorium. Onze geweldige moeder, schoonmoeder, oma, grote oma en tante is plotseling in de bloei van haar ouderdom overleden Irma van der Velde-Ferket weduwe van Johannes Dionisius Antonius van der Velde A Nieuw-Namen, 15 december 1916 t St. Jansteen, 20 november 2009 Maastricht: Gerard en Gea van der Velde-Vermin Bas en Brita Evelien en Marlijn Maastricht: Emma en Harry Crebolder-van der Velde Irma Eva en Floris Hendrikje en Wouter Royan (Fr): Edith en Michel Zerguerras-van der Velde Thomas Sophia en Niklas Amsterdam: Paul van der Velde en Marianne Perdaen Achterkleinkinderen Familie Ferket Familie van der Velde Hoofdstraat 2 A, 4564 AP St Jansteen U kunt afscheid nemen van haar in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 24 november van 18.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 26 november om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na een welbesteed en goed leven is na een moeilijke laatste periode overleden onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacobus Schoonakker (Ko) sinds 15 mei 1998 weduwnaar van Elisabeth Hamelink in de leeftijd van 95 jaar. Terneuzen: Arie en Rina Ronnie en Willeke Valerie, Isabel Karin en Frans Wim en Silvie Zaamslag: Henk f Terneuzen: Marie t en Piet Anita en Wim Robin,Jason Jackie Mandy, Kelly Kees en Anita Terneuzen: Fiena en George Johnny en Marfan Samantha, Kevin Annelies en Peter Esmee Zaamslag: Jo Zaamslag: Jannie en Chris Walter f Annemarie Michel, Jordy Els en Tonny Zaamslag, 20 november 2009 Zorgcentrum "De Molenhof' Corr.adres: J.Boussen-Schoonakker Koepoortstraat 48 4543 AS Zaamslag Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 november van 13-30 tot 13-50 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Vervolgens begint om 14.00 uur de crematieplechtig heid in de aula van het crematorium. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren en wordt een kopje koffie aangeboden. Wilt tl, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd maar treuren niet Geestelijk bent u tot het einde bij ons gebleven een voorbeeld hebt u ons meegegeven Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan, mama, u heeft het goedgedaan. Na een leven vol van energie is op zeer hoge leeftijd van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Blide Alphonsina Maria van de Velde sinds 17 februari 2000 weduwe van Martinus Albertus Smolenaers A 1 maart 1915 21 november 2009 Terneuzen: Boudewijn en Bertha Smolenaers-dejong Ronald en Ute Lilian en Adrie Bas, Birgit Monique en Erik A ico, Serena Terneuzen: Ferdi en Oda Smolenaers-Geldcrland Karin Sandra en Walter Maikel, Amy en Dimitri, Anouk en Jeffrey Kimberlc Chantal en Gerben Manouschka, Mitrci, Laszlo Correspondentieadres: Evertsenlaan 9,4535 AA Terneuzen Dinsdag 24 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 25 november om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen, waarna we haar bij pa te rusten leggen op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'De Blide'voor de liefdevolle verzorging. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar liefde en kracht, en de bewonderenswaardige wijze waarop zij haar langdurige ziekte heeft gedragen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame echtgenote, moeder en oma Josepha Leonie Cornelia Maes echtgenote van Ben Josephus Marie Pauwels V Hontenisse, 9-11-1944 i" Kloosterzande, 21-11-2009 Kloosterzande: B.J.M. Pauwels Beijing: Ilse en Marcel, I solde Hulst: Danny en Pauline, Julie, Emma 's-Gravenhage: Harold en Heidi 21 november 2009 Groenendijk 77,4587 CS Kloosterzande. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 26 november 2009 om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K.-begraafplaats aldaar. Afscheid nemen van haar is mogelijk dinsdag van 19.00-19.30 uur in het mortuarium van W.Z.C.-Antonius. Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gelegenheid tot condoleren in "Hotel van Leuven", Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Vrienden zijn als sterren Je ziet ze niet altijd Maar je weet dat ze er zijn Met groot verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin: José Pauwels Jose we zullen je erg missen en de fijne herinneringen zullen we nooit vergeten. We wensen Ben, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jannie, Trui, Anneke, Magda, Riet, Ria, Lea, Ingrid, Elly en Marleen Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze oud voorzitter: José Pauwels Jose heeft jarenlang klaar gestaan voor onze vereniging. We zullen haar ontzettend missen We wensen Ben, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging Hontenisse Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze vrijwilligster José Pauwels-Maas Wij wensen Ben, kinderen en kleinkinderen veel sterke toe. Vrijwilligsters Welfare Rode Kruis Kloosterzande Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van José Pauwels-Maes Wij wensen Ben, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. CDA-HULST Bestuur-fractie en leden Bernard van Laak, voorzitter Paul Nijskens, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22