18 I Maandag 23 november 2009 kijk ook op fï)9nS9n[inp[ Ik heb geleefd, zoals ik leef en heb gedaan zoals ik doe Ik heb lief gehad, zoals ik liefheb en ik was zoals ik ben Leef verder zoals je verder zal leven Petros Piel Jobse Na alle fijne jaren die we samen met hem beleefden, nemen we afscheid van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Pieter Jobse echtgenoot van Johanna Maria Jobse-Bloks 29 april 1949 20 november 2009 Vlissingen: Joke Jobse-Bloks Eindhoven: Antonio Jobse Martine Jobse-de Visser Thijmen Merijn Middelburg: Veronic Mahboeb-Jobse Jeffrey Mahboeb fayden Elana Noorderbaan 14 4386 CA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 24 november van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 25 november om 10.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot schriftelijke condoleance. De begrafenis zal aansluitend om 11.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de het uitvaartcentrum. Piet hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Lieve opa We zullen het samen spelen missen, maar zijn blij dat je als een helder sterretje over ons blijft waken. Liefs, Thijmen, fayden, Merijn en Elana Met verdriet, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Jobse Wij wensen foke, die hem zo voortreffelijk heeft verzorgd, samen met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hoofddorp: Bram Jobse Anneke Jobse-Bitter Kapelle: Willy Mol-Jobse Hans Mol in herinnering Koudekerke: Adri Jobse Lien Jobse-van Helleman Bruinisse: Rinus Jobse Janny Jobse-Langerak Middelburg: Catrien Bimmel-Jobse Jo Bimmel Middelburg: Corry Roskam-Jobse Toon Roskam in herinnering Goes: Dinie Louwerse-Jobse Wim Louwerse neven en nichten West-Souburg, 20 november 2009 Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager. Hij was een echte familieman en we zullen hem dan ook enorm missen. Piet Jobse echtgenoot van Joke Bloks Hans Bloks Anneke en Piet Robinson-Bloks Toon en Marian Bloks-Wouters Marja en Ad Hamers-Bloks Henk en Annelies Bloks-de Troije Nel en Jos Roode-Bloks Kees en Trix Bloks-Verheijden Neven en nichten Vlissingen, 20 november 2009 Lieve Ome Piet We gaan je heel erg missen En blijven altijd van je houden Samantha, Tito en Jennifer, Alice Inge, Joost en Milou Leslie, Mark Als vrienden gingen we vele jaren door het leven Met jou hebben we veel moois mogen beleven Vergeten doen we je nooit Daarvoor was onze vriendschap te groot Piet Wat gaan we jou missen. Bedankt voor alles. -Kees en Connie Zjecky en Natascha Zara, Reva, An on Mario Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Piet Jobse man van onze collega Wij wensen Joke en haar familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Hennie, Ilona, Mike, Stephanie. Annemarie, Wout, Ester. Patricia, Evelien. Margo, Rob en overige collega's Station Vlissingen Na een werkzaam en eenvoudig leven, heeft de Heere op Zijn tijd en wijze van ons weggenomen, mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve pa, schoonvader en opa Johannes Boone in de leeftijd van 67 jaar. Oostdijk: M. Boone-Tramper Oostdijk: Annemarie en Boudewijn Michel, Marvin Oostdijk: Foort en Miranda Martijn, Ronnie en Eline, Foortje Oostdijk: Dick en Jolanda Martin, Sylvan a Oostdijk: Richard en Ilona fom, Ardin, Annemijn Krabbendijke: Marjolein en Pieter Demi, fain Krabbendijke: Johan en Francisca Oostdijk: Andrea en Marnix 22 november 2009 Tweede Vlietweg 2 4415 AG Oostdijk De rouwdienst zal D.V. donderdag 26 november om 14.30 uur gehouden worden in de Nederlands Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig ben ik door het overlijden van mijn geliefde zwager Jo Boone Nelly Tramper en kinderen Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Jo Boone Oprichter en mede eigenaar van Gebr. Boone B.V. Oostdijk Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en personeel Gebr. Boone B.V. Herinner mij Maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een kortstondig ziekbed uit ons midden heeft weggenomen onze vader, schoonvader en opa Jacobus Jan Meerman weduwnaar van Jacomina Clasina Meerman - Kusse Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in Zilver met de Zwaarden in de leeftijd van 83 jaar. Ko en Jozien Sabina en Michael Faye Anne en Ernest Jos en Lia Pascal Kim en Marcel Salina Ad en Truus Miranda en Chris forian, Amy Ilona en René Sem Kees en Heieen f Listin Mellanie en Marvin Leron Jan en Annelies Bianca Edwin Michelle Willeke en André foery André Junior facey 4341 AW Arnemuiden, 22 november 2009 Singel 17 De rouwdienst welke geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel zal gehouden worden donderdag 26 november om 12.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk Markt te Arnemuiden. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 11.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "Rehoboth". De begrafenis zal aansluitend om 13.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van onze vader is garage Meerman op 26 november de gehele dag gesloten. Nooit meer chocomel bij opa. Nooit meer voetbal kijken bij opa. Nooit meer spelen bij opa. Je blijft in onze gedachten.. André Junior, Jacey Wat blijft zijn de mooie herinneringen aan onze zwager en oom Ben Sommeijer Vlissingen, 4 november t Heiloo, 19 november 1949 2009 echtgenoot van Leny Reijnierse Koudekerke Willem en Mechgelien Reijnierse en kinderen Barendrecht Peter en José Reijnierse en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20