(llensenlinq.nl Familieberichten iffltfluiuuisgriüi 5imon öteutel Jasper Frans de Muijnck Elisabeth Johanna den Engelsman-Looij 30 Zaterdag 21 november 2009 Bedroefd vernamen wij het overlijden van ons lid Armand Rammeloo Wij wensen Remonda sterkte toe voor de komende tijd Bestuur en leden Sluiskilse Reisduif Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Tannetje Lena Wisse-Goudswaard sinds 9 februari 2009 weduwe van Salomon Gerrit Wisse in de leeftijd van 87 jaar. Kamperland: Annie en Gonnie de Rijder-Wisse Martin en Rian, JacolineLeandra Gert Marian en Marco, Daniël Cornë Goes: Janneke Wisse Goes: Rinus en Anja Wisse-de Jong Arno en Marieke Rianne (in herinnering) Annelien en Gerard Tineke en Corné René en Marinka Ardjan Kapelle: Kees en Tina Wisse-Anker Rino en Hanneke, Joëlle, Lucas Gert-Jan en Maura Lianne Carin Anita Middelburg: Lenie en Jan Goedbloed-Wisse Izak en Sara, Iwan Leanne en Joost Simon en Judith Niels eaSanne Johan en Jet Arina en Niek Leendert Mare Pieter Martha 20 november 2009 Marnixflat 12 4461 WX Goes De rouwdienst waarvoor u bent uitgenodigd, wordt D.V. dinsdag 24 november om 13.00 uur gehouden in de zaal van de Sionkerk te Goes. Ingang Graaf Adolfstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de Sionkerk gelegenheid tot condoleren. Op 25 september jl. overleed na een prachtig leven, plotseling, mijn vader Tevens mijn opvoeder, begeleider, baas, collega, mede-vennoot, copiloot, mopperkont en vooral- een vriend Ik spreek hierbij mijn dank uit aan iedereen die mij en mijn familie op zijn of haar eigen manier heeft ondersteund in de afgelopen weken en dit nog steeds doet. Ook vanuit de plaats waar hij 55 jaar bijna elke week op bezoek ging.... Arnemuiden. Het draagt ons voort. Het was en is hartverwarmend. Hartelijk dank. Jan-Henk Steutel Steutel Herenmode DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa, oom en vriend Leonardus Joseph Vonck willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het verplegend personeel van "De Redouteen de doktoren voor de goede zorgen aan hem besteed. Familie Vonck Familie Vanhijfte Philippine, november 2009 Wij willen graag iedereen bedanken voor alle hulp, steun en belangstelling tijdens de ziekte, het overlijden en de crematie van onze lieve en zorgzame moeder, schoon moeder en oma Ivonne Rogiers-van der Heyden Een speciaal woord van dank aan Piet Picavet van Dela voor de steun en goede begeleiding. Familie Waem-Rogiers Familie de Witte-Rogiers Familie Buise-Rogiers Hulst, november 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vrouw, moeder en oma Jacomina Caljouw-van Belzen echtgenote van D. Caljouw Het gemis en verdriet blijft, maar uw medeleven is ons tot grote steun geweest. Familie Caljouw Arnemuiden, november 2009 Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Catharina Meulblok-Zuidhof willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Meulblok Heinkenszand, november 2009 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en blijken van medeleven welke wij hebben ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Namens kinderen en kleinkinderen D.M. de Muijnck Middelburg, 21 november 2009 Iedereen bedankt die op welke wijze dan ook met ons hebben meegeleefd en nog steeds meeleven na het overlijden van onze lieve zoon Damian Visser Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Jurgen Visser Marjan Visser-van Wel Wolphaartsdijk, november 2009 Wij danken iedereen voor de overweldigend grote belang stelling, mooie woorden, prachtige bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze (schoon)ma en oma Thea van Vooren-van Dam Ju lien van Vooren Linda en Herman van Hoecke-van Vooren Annemartien van Hoecke Tiemen Wolbers Westdorpe, november 2009 - Dankbetuiging - Het deed ons goed te weten dat zoveel mensen met ons meeleefden en van hun deelneming blijk gaven na het overlijden van mijn lieve vrouw, zus, schoonzus en onze tante (Betty) Rinus den Engelsman en familie Wolphaartsdijk, november 2009 Langs deze weg willen Wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze ma enpma Rie van 't Westende-Bak Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Irene en Jan, RichardMarieke en Martijn Bert St. Jansteen, november 2009 DANKBETUIGING A/a de vele handen, troostende woorden en kaarten, willen wij u allen heel hartelijk danken voor uw oprecht getoonde deelneming en het hartverwarmende medeleven na het overlijden van vader, grootvader en overgrootvader Petrus Augustinus Burm Piet Het heeft ons getroost en gesterkt om na het verlies van pa en opa uw warmte en aanwezigheid te voelen. Pa was geliefd! Hij leeft in onze en uw herinneringen voort. Stan en Jolande, Frank en Tiny, Monique, Marc en Marion Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Kloosterzande, 21 november 2009 De vele kaarten, mooie brieven, lieve woorden, telefoontjes, bloemen, de schriftelijke condoleances in Cleijenborch en andere uitingen van medeleven, geven ons op dit moment de kracht verder te gaan, na het overlijden van mijn echtgenoot en papa .Rien Oosdijk Hiervoor onze hartelijke dank. Het doet ons goed te weten dat Rien bij zo velen geliefd was. Lia, Merijn en Sofie Oosdijk Kortgene, november 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Bedankt voor wat u voor onze moeder en oma Elizabeth Jacomina (Lies) Dalebout-op 't Hof betekend heeft in de afgelopen periode en voor uw meeleven na haar overlijden. Jan en Martha Dalebout en kinderen Biezelinge, november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90