Familieberichten üysrJadarj O Ulensenlinq.nl Lisa Boone 28 I Zaterdag 21 november 2009 kijk ook op langzaam is haar leven opgehouden maar haar liefde blijft Verdrietig, maar dankbaar voor haar nooit aflatende zorg voor ons, geven wij u kennis dat is overleden mijn dierbare zus en onze lieve tante Adriana Maatje Bek-de Koeijer weduwe van Jacob Hendrik Bek ft Yerseke 26-01-1918 t Dordrecht 19-11-2009 Namens de familie: M.A. Poleij-de Koeijer Damstraat 68, K31 4401 AJ Yerseke Wij hebben je mogen bègeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een Lieve man, vader en opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Theo van den Bosch echtgenoot van Ria van den Bosch-van den Branden V St. Jansteen 7 maart 1940 t Heikant 18 november 2009 Heikant: Ria van den Bosch-van den Branden Heikant: Nicole en Paul Bruijns-van den Bosch Sven, Jens, Mathijn St. Jansteen: Eddy en Daniela van den Bosch-de Brouwer Jesper Heikant: Marco van den Bosch en Sabrina Smet St. Jansteen: Michel en Arianne van den Bosch-Pieper Gijs, Elise Polenlaan 44,4566 AL Heikant U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 25 november van 18.00 tot 18.50 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 24 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia te Heikant, waarna we Theo gaan begeleiden naar zijn laatste lustplaats op begraafplaats aldaar. Graag alleen schriftelijke condoleance. Je was de allerliefste opa van de hele wereld. We zullen je missen. Sven, Jens, Mathijn, Jesper, Gijs Elise Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoon broer en zwager Theo van den Bosch Wij wensen Ria, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Anita en Theo Willy en Anita Frank en Wendy Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als je de Herinnering bewaart. Dag nonkel Theo Edwin, Marty. Miranda, Jurgen, Kathelijne, Wouter, Heidi, Cynthia, Davy, Rebecca, Rory en kinderen Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Theo van de Bosch vader van onze seniorleden Eddy en Michel. We wensen zijn vrouw Ria, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden v.v. S.T.E.E.N. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Theo van de Bosch vader van onze medespeler Michel. We wensen de familie van de Bosch veel sterkte toe in de komende tijd. Spelers en begeleiding 1 e elftal v.v. S.T.E.E.N. Dood ben ik pas als jij me bent vergeten" Bram Vermeulen Na een liefdevol leven, moedig tot het laatste moment, is vredig ingeslapen mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Erna Scheele in de leeftijd van 75 jaar. TerneuzenErna Boone-Scheele Gent(B): Annelies en Stepban Julie Laura Terneuzen: Peter en Jeanine Job Jozefien 19 november 2009 Stuvesande 502 4532 ML Terneuzen De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op dinsdag 24 november om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is in het crematorium gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van bet "Hospice", de thuiszorg en dokter H.J. Manneke voorde goede en liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving beeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Pieter Jozias Cruson Piet t Terneuzen, 19 november 2009 Nieuwvliet, 11 november 1930 Breskens: Sluiskil: Spanje: Vlissingen: Vlissingen: Groede: Breskens: Oostburg: Dokter Broodmanstraat 8 4511 ER Breskens C.A.L. Cruson - Froment Peter en Liesbeth Rob en Joyce Linda en David Tamara en Frank Martijn Katja Ina Georgette en Bram Sandra en Christian Remco Carine en Danold Dennis en Ellen Stefan en Manon Marina en Frank Veronique en Bram Paul Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 23 november van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 24 november om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind. Dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, nemen wij afscheid van onze lieve en bijzondere moeder, schoon moeder en oma Adriana Petronella de Looze-Koppers weduwe van Cornelis de Looze ft Ginneken en Bavel 20 oktober 1916 t Middelburg 19 november 2009 Lucie de Looze Nicoline Bernard-de Looze Koos Bernard Dorien Willem Chris Correspondentieadres Sprencklaan 3 4333 HC Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 24 november om 13.30 uur in de Oostkerk, Oostkerk plein te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot condoleren vanaf 12.30 uur in voornoemde kerk. Na de dienst zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je leven je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Onverwacht, tot ons grote verdriet, ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, oma en super-oma Johanna van Oeveren-van Zuid land Jo~ eerder weduwe van Lee Be velander in de leeftijd van 90 jaar. Scharendijke: C. van Oeveren Colijnsplaat: Bram Bevelander Matty Bevelander-van Splunter Hellevoetsluis: Leo en Annemieke Den Haag: Richard en Young-Joo Pepijn, Maj-Britt Burgh-Haamstede: Thea Stoel-van Oeveren Ad Stoel Ron (in herinnering) Zierikzee: Patricia en Jeroen Burgh-Haamstede: Martin en Manon 17 November 2009 Middelplaatstraat 11 4322 BJ Scharendijke De crematie zal plaatshebben maandag 23 november om 11.00 uur in het crematorium aan de West Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. - Liever geen bezoek aan huis Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwacht nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde tante lohanna van Oeveren-van Zuidland in de leeftijd van 90 jaar. Ons meeleven gaat uit naar Oom Kees, kinderen, klein- en achterkleinkinderen en wij wensen hun veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit verlies. Mogen zij troost vinden bij Hem die haar het leven gaf. Dieren: Jannetje Hester-van Zuidland Terneuzen: Flip van Zuidland Corrie van Zuidland-Mulder Zierikzee: Jannie Moelijker-van Zuidland Adri Moelijker Bart van Zuidland Corrie van Zuidland-Goudzwaard Scharendijke: Jannie de Jonge- van Zuidland André de Jonge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88