SSsztt Clingse bossen van 'a' tot 'z' 261 aeland Checkpoint almanak Ringtone Dieven rijden met auto in sloot Absdaalseweg Bossen in het waterwingebied bij Clinge, getooid in herfstkleuren. foto Huib de Jonge Tip? redactie@pzc.nl De Hulsterse was in de buurt en werd opeens geplaagd door een aan val van nostalgie. Ze kon, terwijl ze Zeeuws-Vlaande- ren weer eens van west naar oost doorkruiste, de verleiding niet weer staan. En dus ging ze op zoek naar dat wat afgelegen bosje in natuurge bied De Braakman, waar haar vriend haar mee naartoe had geno men voor hun eerste wandeling. De plek waar ze elkaar niet alleen voor het eerst kusten, maar ook ken nis namen van andere lichamelijke kwaliteiten. Zijn doortastendheid had de Hulsterse altijd gewaardeerd als één van zijn belangrijkste kwali teiten. Toen ze kwam aangefietst, zag ze nog net een ander koppel het bosje in duiken. Glimlachend belde ze haar geliefde om hem te vertellen dat een ander stel hun 'geheime plek je' had gevonden. En toen hoorde ze luid en duidelijk zijn Bob Mar- ley-ringtone uit de bosjes schallen... Isolerende beglazing Hardglazen deuren Veiligheidsglas Glasreparatie's Spiegels Arnesteinweg 27, Middelburg HULST - Twee autodieven zijn op de Absdaalseweg in Hulst tegen de lamp gelopen, nadat zij met een in Antwerpen gestolen auto in een sloot waren gereden. De politie kreeg een melding van het ongeval waarbij overigens niemand ge wond raakte. De twee dieven zijn opgepakt. Eén van 17 jaar woont in Antwerpen, de ander, van 19, jaar heeft geen vaste woon- of ver blijfplaats. zaterdag 21 november 2009 z 'Dit wandelnetwerk is anders. Er zullen zeker toeristen op ajkomen, maar het is toch I OU 1*113 IlStd! vooral bedoeld voor mensen uit de buurt' Ruud van der Berg, vrijwilliger door Carla van de Merbel MIDDELBURG - De rechter-commis- saris van de rechtbank in Middel burg heeft gisteren PZC-verslagge- ver Emile Calon en freelance-jour- nalist Ad Roos gehoord over 'de zaak Barbé-Checkpoint'. Aanleiding daarvoor was de mede deling van Ad Roos tijdens het Checkpointproces twee weken ge leden dat er een foto zou zijn van oud-burgemeester Ron Barbé van Terneuzen en Checkpointeigenaar Meddie Willemsen, enkele jaren geleden gemaakt op Curasao. Roos zou over de foto gehoord hebben van een advocaat die streed tegen een bouwvergunning voor Checkpoint. Naar aanleiding van de uitlating over de foto is het vervolg van de zaak Checkpoint enkele maanden uitgesteld. De rechtbank vindt dat eerst onderzocht moet worden of er indertijd geheime afspraken zijn gemaakt. De verhoren van gisteren zijn on derdeel van dat onderzoek. Calon werd door de rechter-commissaris gevraagd of hij weet wie de betref fende advocaat is en wat deze ge zegd zou hebben. Calon heeft zich beroepen op zijn verschonings recht en inhoudelijk niet op de vra gen geantwoord. Roos was niet be reikbaar voor een toelichting op wat hij heeft geantwoord. In Zeeuws-Vlaanderen zijn geen nieuwe starterswoningen nodig. Zie www.pzc.nl/ zeeuws-vlaanderen UW reacties: 413 Brandweer moet calamiteiten Westerschelde overlaten aan bergers eens WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ 81 www.versluisenwilleboer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86