r mm Familieberichten fDensenlinq.nl Monuta h.jobse Johannes Ludikhuize Samuël Janse Elisabeth Johanna den Engelsman-Looij Isniorjiifi) Wisse het einde van een misverstand. Ook zonder Monuta verzekering verzorgen wij uw uitvaart. v_ 32 I Zaterdag 21 november 2009 kijk ook op De vele kaarten, mooie brieven, lieve woorden, telefoontjes, bloemen, de schriftelijke condoleances in Cleijenborch en andere uitingen van medeleven, geven ons op dit moment de kracht verder te gaan, na het overlijden van mijn echtgenoot en papa Rien Oosdijk Hiervoor onze hartelijke dank. Het doet ons goed te weten dat Rien bij zo velen geliefd was. Lia, Merijn en Sofie Oosdijk Kortgene, november 2009 23 april 1936 24 september Van alle geschenken is "aandacht" misschien wel het mooiste Een lief gebaar, een lach, eert groet een kaartje, een bezoek Uw warme blijk van medeleven en belangstelling tijdens de korte ziekte en na het overlijden van Jo waren ons tot grote steun. Onze speciale dank gaat uit naar het team van Sint Jans Hospice de Casembroot en naar allen van wie we hulp mochten ontvangen in deze moeilijke tijd. Dankzij de liefdevolle en onvermoeibare zorg heeft Jo op een waardige manier afscheid kunnen nemen van allen die hem dierbaar waren. Bets Ludikhuize-van Goudswaard Ella Wouters-Ludikhuize Arno Wouters Serooskerke, november 2009 lammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de grote belangstelling en het medeleven tijdens het ziekzijn van Martin en na zijn overlijden. Daarom wil ik u op deze manier laten weten dat de volle kerk, de bloemen, de vele lieve brieven en kaarten mij en de familie goed hebben gedaan. Mede namens de familie: Tineke Verhoeven-van der Burg Burgh-Haamstede, november 2009 - in plaats van kaarten - Uw belangstelling en medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden, en voor uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze lieve moeder en oma Tan Lantsheer-Verhaagen willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Schore, november 2009 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Wilhelmina Blazina Veen - Lanser was hartverwarmend. Wij .danken u hartelijk voor uw medeleven. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, november 2009 Graag hadden we iedereen persoonlijk bedankt voor de enorme betrokkenheid na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Simon Steutel Door de grote hoeveelheid reacties is dit helaas voor ons niet mogelijk. Daarom willen wij de familie, onze vrienden en betrokken kennissen via deze weg vertellen hoe goed het ons gedaan heeft dat jullie zo intens hebben meegeleefd. Hartelijk dank daarvoor Mw. E.H. Steutel - Gooijen Freek en Agnes Jan Henk en Hanni Rinke en Wilco en kleinkinderen Goes, 21 november 2009 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden, tijdens de rouwdienst en bij de begrafenis van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nieuw en Sint Joosland, november 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vrouw, moeder en oma Jacomina Caljouw-van Belzen echtgenote van D. Caljouw Het gemis en verdriet blijft, maar uw medeleven is ons tot grote steun geweest. Familie Caljouw Arnemuiden, november 2009 - Dankbetuiging - Het deed ons goed te weten dat zoveel mensen met ons meeleefden en van hun deelneming blijk gaven na het overlijden van mijn lieve vrouw, zus, schoonzus en onze tante (Betty) Rinus den Engelsman en familie Wolphaartsdijk, november 2009 Iedereen bedankt die op welke wijze dan ook met ons hebben meegeleefd en nog steeds meeleven na het overlijden van onze lieve zoon Damian Visser Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Jurgen Visser Marjan Visser-van Wel Wolphaartsdijk, november 2009 Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond,'na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Catharina Meulblok-Zuidhof willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Meulblok Heinkenszand, november 2009 21-11-2008 21-11-2009 Lieve Ron |ou missen doet nog elke dag pijn Linda, Merel en Eva Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl a - tr In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging J, >*- met de beste service van Nederland. Dillenburglaan 63, Goes. 0113-2!6815 www.uitva.art.vgt T kijk op monuta.nl of bel Monuta in Goes Fluitekruidstraat 8 telefoonnummer (0113) 21 63 63 Monuta in Vlissingen Industrieweg 20 telefoonnummer (0118) 41 27 60 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76