!V0 (11ensenlinq.nl Marien Stevense en Lina Stevense-Karelse Dvsrlsdsf] Benjamin Peter Sommeijer 28 Zaterdag 21 november 2009 kijk ook op DifSUïïi Onze ouders, opa en oma hopen op 3 december 2009 hun 50-jarig huwelijk te vieren. Dit willen wij niet onopgemerkt voorbij laten gaan en nodigen u uit voor de receptie op vrijdag 4 december a.s van 16.00 tot 17.30 uur in Hotel Goes, A. Fokkerstr. 100. De kinderen en kleinkinderen 3 december 2009 Wolfertsplein 9 4471 BC Wolphaartsdijk msm. Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind. Dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, nemen wij afscheid van onze lieve en bijzondere moeder, schoon moeder en oma Adriana Petronella de Looze-Koppers weduwe van Cornelis de Looze A Ginneken en Bavel 20 oktober 1916 t Middelburg 19 november 2009 Lucie de Looze Nicoline Bernard-de Looze Koos Bernard Dorien Willem Chris Correspondentieadres Sprencklaan 3 4333 HC Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 24 november om 13.30 uur in de Oostkerk, Oostkerk plein te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot condoleren vanaf 12.30 uur in voornoemde kerk. Na de dienst zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Tannetje Lena Wisse-Goudswaard sinds 9 februari 2009 weduwe van Salomon Gerrit Wisse in de leeftijd van 87 jaar. Kamperland: Annie en Gonnie de Rijder-Wisse Martin en Rian, facoline, Leandra Gert Marian en Marco, Daniël Corné Goes: Janneke Wisse Goes: Rinus en Anja Wisse-de Jong Arno en Marieke Rianne (in herinnering) Annelien en Gerard Tineke en Corné René en Marinka Ardjan Kapelle: Kees en Tina Wisse-Anker Rino en Hanneke, Joëlle, Lucas Gert-Jan en Maura Lianne Carin Anita Middelburg: Lenie en Jan Goedbloed-Wisse Izak en Sara. Iwan Leanne en Joost Simon en Judith Niels en Sanne Johan en Jet Arina en Niek Leendert Mare Pieter Martha 20 november 2009 Marnixflat 12 4461 WX Goes De rouwdienst waarvoor u bent uitgenodigd, wordt D.V. dinsdag 24 november om 13.00 uur gehouden in de, zaal van de Sionkerk te Goes. Ingang Graaf Adolfstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de Sionkerk gelegenheid tot condoleren. S "V Je bent gestorven zoals je hebt geleefd; vol liefde, optimisme en hoop, moedig en tevreden, steeds denkend aan die ander. Wij zullen proberen zo door te gaan, met jouw herinnering altijd in ons hart..... Na een kortstondige ziekte is, toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve vriendin, onze lieve moeder en oma Matty Huiszoon 6 december 1950 19 november 2009 Vlissingen: Sidney (Australië): Rotterdam: Vlissingen: Leigh Brand Ramon en Sharon Joshua, Elijah, Leah Stephan Neil Glacisstraat 141 4381 SE Vlissingen Er is gelegenheid van Matty afscheid te nemen op dinsdag 24 november van 13:15 tot 13:45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:30 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. A Haar laatste wens om naar haar kleintjes te gaan is in vervulling gegaan, maar helaas is ze zelf van ons heengegaan. Heel verdrietig zijn we dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Matty Huiszoon 6 december 1950 19 november 2009 Vlissingen: Leny Marijs - Huiszoon Willem Marijs William Donderdag j.l. overleed mijn allerliefste nichtje, Matty M. Huiszoon haar diepbedroefde tante Rie. langzaam is haar leven opgehouden maar haar liefde blijft 'Verdrietig, maar dankbaar voor haar nooit aflatende zorg voor ons, geven wij u kennis dat is overleden mijn dierbare zus en onze lieve tante Adriana Maatje Bek-de Koeijer weduwe van Jacob Hendrik Bek A Yerseke 26-01-1918 t Dordrecht 19-11-2009 Namens de familie: M.A. Poleij-de Koeijer Damstraat 68, K31 4401 AJ Yerseke Cor van Toledo Ik ga je zo ontzettend missen lieve schat Liefs Coiïne XXX X Verdrietig zijn we omdat onze vriend Cor is overleden. Veel te vroeg ben jij bij ons weggegaan. We gaan je missen! Marjolein en Hans Zeedijk Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer C. van Toledo oud-leerling aan onze school vader van Jesse, leerling aan onze school Wij wensen Jesse en zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie, personeel en leerlingen Pontes Pieter Zeeman Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer C. van Toledo vader van onze klasgenoot Jesse Wij wensen Jesse en zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bas, Victoria, Menno, Youri, Michel, Wouter, Edwin, Abdul, Jordy, Manuel, Lorenzo, lustin, John, Dylan, Willem, Colin. Dennis, Mike, Zoë, Lars, Sander, Daniël, Roy, Ciske, Mickey, Boaz, Sharon, PJ, Robin Wij zijn heel verdrietig nu onze zus en schoonzus is overleden. Leuntje Pieternella v/d Vliet-Lokerse weduwe van M.A v/d Vliet Wij wensen kinderen - kleinkinderen en achterklein kinderen veel sterkte toe. Goes: Bets Verschuur-Lokerse Dies Verschuur in herinnering 's H-H kinderen: Jaap Lokerse Ditty Lokerse-de Koeyer 's H-H kinderen: Nelly Peels-Lokerse Rienus Peels Neven en nichten 19 november 2009 Heden ontvingen wij het bericht van het plotselinge overlijden van Onze lieve schoonzus Lenie van der Vliet - Lokerse echtgenote van Rinus van der Vliet t 7-6-1994 Wij leven mee met de kinderen en kleinkineren. Adrie en Rose van der Vliet neven en nichten Zeeland, 19 november 2009, Michigan U.S.A. Met groot verdriet delen wij u mede dat onze lieve broer, zwager en oom is overleden. echtgenoot van Leny Reijnierse in de leeftijd van 60 jaar We zullen hem erg missen. Jeanne en Wim de Munck-Sommeijer Rudy en Piet Weststrate-Sommeijer Nel en Leen Vermaat-Sommeijer Bram en Annie Sommeijer- van der Hof Nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72