IFF Werk mee aan de geur van succes Banes O JobTrack.nl 'x f X' Customer Services Site Support Quality Control Transport Planning Productie Warehouse Geïnteresseerd? 46 I Zaterdag 21 november 2009 Kijk ook op IFF is een toonaangevende Amerikaanse multinational op het gebied van ontwikkeling en productie van geur- en smaakstoffen. De geurstoffen worden verwerkt in producten die variëren van wasmiddelen, zeep en toiletartikelen tot cosmetische producten en parfums. Smaakstoffen vinden hun weg naar de voedings- en genotmiddelenindustrie, onder meer in zuivelproducten, zoetwaren, snacks, frisdranken en mond- verzorgingsmiddelen. In Nederland werken in totaal 750 medewerkers op 2 locaties: Hilversum verkoop en ontwikkeling) en Tilburg productie en R&D). Website: xvwiu.iff.com. De business unit Fragrances, locatie Tilburg, houdt zich bezig met het opslaan van grondstoffen, vervaardigen, analyseren, controleren en transporteren van halffabrikaten bestemd voor producten zoals wasmiddelen, zeep- en toiletartikelen, cosmetische producten en parfums. Fragrances staat momenteel aan de vooravond van een uitbreiding en structurele vernieuwingen. Vanwege deze groei zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor diverse functies. Customer Service Representatives - dagdienst, fulltime Verantwoordelijk voor het verschaffen van optimale service naar alle interne en externe klanten. Als eerste aanspreekpunt zorgdragen voor alle orders en bijkomende vragen van klanten en filialen verspreid over meer dan 100 landen wereldwijd. HBO werk- en denkniveau met ervaring in een soortgelijke functie. Sterke communicatieve vaardigheden. Bouwt met plezier relaties op met zowel interne- als externe klanten. Denkt mee over verbeterprocessen. Goede beheersing Engelse taal is een must. Voor een tweetal posities is een vloeiende beheersing van de Franse taal noodzakelijk. Kennis van orderverwerkingssystemen, ERP systemen (IFF werkt met SAP). Continuous Improvement Specialist - dagdienst, fulltime Verantwoordelijkheden in deze nieuwe positie zijn het initiëren en faciliteren van de implementatie van de Continuous Improvement Strategy in de business unit Fragrance. Het motiveren en ondersteunen van het management bij het denken volgens en gebruiken van Cl methodieken, zoals Statistical Process Control I en Lean Manufacturing instrumenten. Minimaal HBO werk- en denkniveau aangevuld met vergelijkbare ervaring in een productie-omgeving. Succesvolle ervaring met implementatie van Continuous Improvement programma's. Onafhankelijke teamplayer met een helicopterview die sterk en doortastend communiceert op verschillende niveau's. Uitstekende projectmanager die de weg vindt in een dynamische, veranderende omgeving. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal en kennis van SAP. Chemisch Analisten - dagdienst/ploegendienst, fulltime In een modern laboratorium wordt door een team van analisten ondersteuning geboden aan productie door het verrichten van analytische technieken (GC, GC-MS, partiele size en natchemische analyses). Hiertoe vindt er controle en beoordeling plaats van kwaliteit van grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten. HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur HLO met analytisch/chemische specialisatie. Werkervaring als chemisch analist. In het kader van quality assurance bijhouden/ introduceren van kwaliteitsgegevens. Klantgerichte teamspeler. Goede beheersing Nederlandse-en Engelse taal. Frans is een pre. Reukspecialisten (Sensory Evaluators) - dagdienst/ploegendienst, fulltime In een team van specialisten, bewaken van de kwaliteit van de IFF fragrance producten door het geven van een eindoordeel over geur, kleur en analyse van het parfum (fragrance). HBO werk- en denkniveau bij voorkeur op het gebied van chemie, natuurkunde, laboratorium- of procestechniek. Sterk ontwikkeld reukvermogen met ervaring in een soortgelijke functie. Sterke analytische vaardigheden. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal. Frans is een pre. Logistiek Administrator - dagdienst, fulltime Verantwoordelijk voor het opmaken en verzenden van alle transportdocumenten via SAP (douane, gevaarlijke lading en vrachtbrieven) die bij internationaal transport (land, zee en lucht) vereist zijn. Minimaal MBO werk- en denkniveau met ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van gevaarlijke lading, Letter of Credit en bij voorkeur enige ervaring met SAP. Denkt mee over verbeterprocessen. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal. Documentalist - dagdienst, fulltime Verzamelen, controleren en insturen van documenten naar klanten en banken en afstemmen met agenten, customer service, Kamer van Koophandel en ambassades. MBO werk- en denkniveau met ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van Letter of Credit, bekend met internationale betalings- en leveringscondities. Goede beheersing MS office en bij voorkeur enige ervaring met SAP. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal. Supervisor Fragrances - ploegendienst, fulltime Ondersteund door een team van procesoperators verantwoordelijk voor het continu monitoren van het productie proces en ondernemen van gerichte acties om de dagelijkse planning te halen. Zorgdragen dat de kwaliteit van de eindproducten voldoet aan de eisen die IFF hieraan stelt. Minimaal MBO+ werk- en denkniveau (ROC niveau 3/Vapro B). Bewezen leidinggevende ervaring in een productie-omgeving. Gedisciplineerd met een pro-actieve houding. Sterke communicator. Goede organisatorische, coördinerende en planningsvaardigheden vereist. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal. Order Expeditor Fragrances - ploegendienst, fulltime Voortdurend zorgdragen dat de dagelijkse planning gehaald wordt door middel van continu monitoren van het productie-proces en waar nodig zorgdragen voor gerichte opvolging. Hiertoe werkt de Order Expeditor nauw samen en in opdracht van de Supervisor. MBO+ werk- en denkniveau (ROC niveau 2/Vapro A). Ervaring in een productie-omgeving bijvoorbeeld, in de chemische of farmaceutische industrie. Pro-actieve, oplossingsgerichte en kwaliteitsgedreven houding. Goede beheersing Nederlandse taal. Procesoperators Compounding Fragrances - ploegendienst, parttime en fulltime Produceren van reukstofcomposities aan de hand van procesorder informatie, zodanig dat de productkwaliteit voldoet aan de specificaties en voldaan wordt aan de vastgestelde normen van veiligheid, milieu en bedrijfshygiëne. Afhankelijk van de functie VAPRO A of B niveau. Ervaring in een productie-omgeving bijvoorbeeld in de chemische of farmaceutische industrie. Pro-actieve en kwaliteitsgedreven houding. Zeer nauwkeurig en netjes kunnen werken. Goede beheersing Nederlandse taal. Voorman Warehouse Fragrances - ploegendienst, fulltime Functioneel aansturen van operators en mede uitvoeren van werkzaamheden m.b.t. het uitgeven van grond- en hulpstoffen en gereedmaken van orders. Dit zodanig dat producten tijdig beschikbaar zijn voor de klant en de productie-afdeling. Minimaal MBO+ werk- en denkniveau (ROC logistiek niveau 3). Bewezen leidinggevende ervaring in een productie-omgeving. Oplossingsgericht met een pro-actieve houding en in staat te improviseren. Sterke communicator. Goede organisatorische, coördinerende en planningsvaardigheden vereist. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal. Inventory Controller Warehouse Fragrances - dagdienst, fulltime Verantwoordelijk voor het nauwkeurig controleren en beheren van de voorraadniveau's van de grondstoffen. Analyseren en corrigeren van voorraadverschillen. Hiertoe fysiek uitvoeren van de cycle counts en verwerken van aanpassingen in SAP. MBO* werk-en denkniveau. 3-5 jaar inventory/warehouse ervaring. Aantoonbare ervaring met SAP, bij voorkeur WM/MM en goede beheersing MS office. Sterke analytische vaardigheden, nauwkeurig kunnen werken en in staat meerdere problemen tegelijkertijd aan te pakken. Goede beheersing Nederlandse- en Engelse taal. Warehouse Operators Fragrances - ploegendienst, fulltime Lossen, opslaan, uitgeven van grond-, hulpstoffen en halffabrikaten en gereedmaken van orders, zodanig dat volgens gestelde eisen producten tijdig beschikbaar zijn. Controleren, verpakken en verzend gereedmaken van goederen/bestellingen t.b.v. afnemers van reukstoffen zodat verzending probleemloos kan plaatsvinden. Minimaal ROC niveau 2 fysieke distributie/logistiek medewerker. Aantal jaren ervaring in warehouse omgeving. Klantgerichte instelling. Goede beheersing Nederlandse taal. Stuur uw motivatie en curriculum vitae voor 5 december naar vacancies.tilburg@iff.com of naar I.F.F. (Nederland) BV., t.a.v. Saskia Landa, Manager Human Resources, Zevenheuvelenweg 60, 5048 AN Tilburg. Voor meer informatie kunt u bij voorkeur een mail sturen naar vacancies.tilburg@iff.com of contact opnemen met HR support Kim van der Heijden (013-4642530) of Dorien de Hoon (013-4642540). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66