mensenlinq.nl jan Lampers I wjm 1ÉJB% Simon Steutel Jasper Frans de Muijnck 30 I Zaterdag 21 november 2009 kijk ook op Hellevoetsluis: Den Haag: Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Onverwacht, tot ons grote verdriet, ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, oma en super-oma Johanna van Oeveren-van Zuidland ~Jo~ eerder weduwe van Lee Bevelander in de leeftijd van 90 jaar. Scharendijke: C. van Oeveren Colijnsplaat: Bram Bevelander Matty Bevelander-van Splunter Leo en Annemieke Richard en Young-foo Pepijn, Maj-Britt Burgh-Haamstede: Thea Stoel-van Oeveren Ad Stoel Ron (in herinnering) Zierikzee: Patricia en Jeroen Burgh-Haamstede: Martin en Manon 17 November 2009 Middelplaatstraat 11 4322 BJ Scharendijke De crematie zal plaatshebben maandag 23 november om 1 1.00 uur in het crematorium aan de West Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Liex'ergeen bezoek aan huis Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten voortleven. Martin en Manon Lieve Oma De herinneringen zijn ontelbaar maar maken het verlies niet minder zwaar Je dacht "ik haal de honderd wel" Nu afscheid nemen is veel te snel. Patricia en Jeroen Onverwacht nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde tante (ohanna van Oeveren-van Zuidland in de leeftijd van 90 jaar. Ons meeleven gaat uit naar Oom Kees, kinderen, klein- en achterkleinkinderen en wij wensen hun veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit verlies. Mogen zij troost vinden bij Hem die haar het leven gaf. Dieren: Jannetje Hester-van Zuidland Terneuzen: Flip van Zuidland Corrie van Zuidland-Mulder Zierikzee: Jannie Moelijker-van Zuidland Adri Moelijker Bart van Zuidland Corrie van Zuidland-Goudzwaard Scharendijke: Jannie de Jonge- van Zuidland André de Jonge Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Bert Heijstek Familie Munter Familie Godlieb Familie Van Halst Middelburg 't is mooi geweest, wat heb ik toch een lang leven gehad Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Oostkapelle, 6 december 1914 t Vlissingen, 20 november 2009 Vlissingen: Nel Lampers-Dekker Oostkapelle: Anneke en Dietmar Kramer-Lampers Zijn kleinkinderen: Marjolein Susanne en Marcel Stadhuisplein 22,4382 LJ Vlissingen Wij danken het personeel van zorgcentrum "Scheldehof" voor de goede verzorging tijdens de laatste weken. Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 23 november van 16.00 uur tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden dinsdag 24 november om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom (an Lampers Uit aller naam: Familie Dekker Nooit meer zul je door de tuin lopen waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand nu gaat de hemeltuin voor je open Na een periode van langzaam afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen, mijn vader, schoonvader en partner Leendert Cornells Vroegop weduwnaar van Leentje Clarisse partner van Nel van Boven-Tramper Sint-Annaland, 16-05-1929 Koudekerke: Kloetinge: Goes, 19-11-2009 Heieen Brinkman-Vroegop Rudolf Brinkman Nel van Boven-Tramper Correspondentieadres: Binnenhof 33, 4371 TD Koudekerke Voor de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen in het verenigingsgebouw van de kerk van 12.30 - 12.45 uur. De kerkdienst wordt gehouden op dinsdag 24 november om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Kerkring 2 in Sint-Philipsland. Aansluitend brengen we hem naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 'de Wimpel'. Onze dank gaat uit naar het personeel van Buurtzorg Goes en de artsen van 'De Pijlers', voor de liefdevolle verzorging Bedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar voor de jaren die we samen hebben doorgebracht, nemen we afscheid van mijn levenspartner Leendert Cornells Vroegop Nel van Boven-Tramper Kinderen en kleinkinderen Lewestraat 27, 4481 BC Kloetinge Verdrietig delen wij U mede, dat is overleden mijn oudste broer en zwager Leendert Cornells Vroegop Kapelle: J.C. Vroegop G.T. Vroegop-Nijsse Na een ernstige ziekte is op 80-jarige leeftijd overleden Leen Vroegop partner van onze schoonzus Nellie van Boven-Tramper weduwe van onze broer en zwager Cornelis Gerard van Boven Wij zullen hem missen in onze familiekring. Uitallernaam: P. van Boven, West-Souburg 0p 23 september jl. overleed na een prachtig leven, plotseling, mijn vader Tevens mijn opvoeder, begeleider, baas, collega, mede-vennoot, copiloot, mopperkont en vooral- een vriend Ik spreek hierbij mijn dank uit aan iedereen die mij en mijn familie op zijn of haar eigen manier heeft ondersteund in de afgelopen weken en dit nog steeds doet. Ook vanuit de plaats waar hij 55 jaar bijna elke week op bezoek ging.... Arnemuiden. Het draagt ons voort. Het was en is hartverwarmend. Hartelijk dank. Jan-Henk 5teutel Steutel Herenmode IN PLAATS VAN KAARTEN Bedankt voor wat u voor onze moeder en oma Elizabeth Jacomina (Lies) Dalebout-op 't Hof betekend heeft in de afgelopen periode en voor uw meeleven na haar overlijden. Ian en Martha Dalebout en kinderen Biezelinge, november 2009 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en blijken van medeleven welke wij hebben ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Namens kinderen en kleinkinderen D.M. de Muijnck Middelburg, 21 november 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58