Explore the chemistry 7E+09 Q JobTrack.nl The Human Element HUMAN Kijk ook op Zaterdag 21 november 2009 Dow is een van de grootste chemiebedrijven ter wereld. Dow ontwikkelt innovatieve toepassingen voor de voedsel- en farmaceutische industrie. Maar bijvoorbeeld ook voor verpakkings- en isolatiematerialen, persoonlijke verzorgingsproducten en voor de productie van schoon drinkwater. Europa's grootste productielocatie bevindt zich in Terneuzen, waar ruim 1950 medewerkers in 23 fabrieken meer dan 800 verschillende kunststoffen en chemi caliën produceren. Werken bij Dow is bijzonder. Je werkt met high-tech installaties waarin steeds de nieuwste technologische ontwikkelingen worden toegepast. Bovendien krijg je veel eigen verantwoordelijkheid. Want in onze ogen speelt het menselijke element, the Human Element, de hoofdrol bij het realiseren van vooruitgang. Voor onze productielokatie in TERNEUZEN zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Senior Electrical (E&l) Technician - Maintenance met mogelijke uitgroei tot Installatieverantwoordelijke Senior Instrument (E&l) Technician - Maintenance met mogelijke uitgroei tot Instrument Reliability Specialist. Belangrijkste verantwoordelijkheden: In de toekomst Invulling geven aan de rol van Instrument Reliability Specialist Ondersteuning aan storing analyse aan instrumentatie. Het opstellen van preventieve onderhoud programma's/betrouwbaarheidsverbeteringen. Toetsen van maintenance werkpakketen op functionaliteit en volledigheid. Toetsen van engineering werkpakketen projecten op volledigheid Ondersteunen van maintenance en proces engineers. Het administratief vastleggen van onderhoudshandelingen binnen het maintenance informatie systeem. Functie eisen: Diploma MBO Elektrotechniek op niveau-4, eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen of gelijkwaardig MBO 4 nivo Instrumentatie. Minimaal 10 jaar ervaring in Instrumentatietechniek in een procesindustrie omgeving. Belangrijkste verantwoordelijkheden: In de toekomst Invulling geven aan de rol van Installatieverantwoordelijke. Storingsanalyse aan de installatie en elektrische equipment. Het uitvoeren van preventieve werkzaamheden betrouwbaarheidsverbeteringen. Het veiligstellen van elektrisch equipment voor onderhoudswerkzaamheden. Toetsen van maintenance werkpakketten op functionaliteit en volledigheid. Ondersteunen van maintenance- en procesengineers. Het administratief vastleggen van onderhoudshandelingen binnen het maintenance informatie systeem. Functie eisen: Diploma MBO Elektrotechniek op niveau-4, eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen. Minimaal 5 jaar ervaring in elektrotechniek in een procesindustrie omgeving. Naast de genoemde vacatures zijn ook de volgende posities vacant: Voor beide E&l Maintenance functies geldt: Analytisch en technisch onderlegd en een goed veiligheidsbewustzijn. Kennis van de Engels taal is een must, Duits is een pré. Tevens zoeken wij kandidaten voor de functie van: Operator Als operator ben je samen met je collega's als team verantwoordelijk voor een goed verloop van het produktieproces. Tot de kerntaken van de operator behoren het bedienen van de procesinstallaties en het bewaken van de kwaliteit van de produkten, waarbij de zorg voor veiligheid, milieu en gezondheid prioriteit hebben. Functie eisen: Een HavoA/wo- diploma (met wiskunde) procestechniek opleidingsniveau 3. Een MBO-4 diploma in een technische richting, zoals procestechniek, electrotechniek, werktuigbouwkunde, AOT, scheepswerktuigbouwkunde of een gelijkwaardig diploma. - Engineers (HBO/WO Chemische technologie) - Maintenance Engineers HBO/WO Werktuigbouwkunde) - Supply Chain Planners (relevante HBOAWO opleiding) Solliciteren? Stuur je CV met motivatie naar Sander van Wijngaarden, avanwijngaarden@dow.com. Kijk voor meer informatie of onze andere vacatures op www.careersatdow.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21